Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Odpisz "ok" :-) I dogadaj się jeszcze przed ślubem :-) Naciapane z sedesu ...
  2. Kuźwa wiem że dzwoniłeś około 21:34 ale usypiałem małą i u Pucha byłem dopiero 22:14 czy jakoś tak, a jak zajechałem to mówił że odpuszczasz. Sprawdziliśmy tylko czy xenon świeci i wróciłem do domu. Jak na złość nie chciała spać. Ogólnie niezły motłoch miałem wczoraj :/
  3. 100 lat CUBER, THEMON ;-) Wy to się prześcigacie w tym kto zejdzie niżej ? ;-) Pompki zacznijcie robić ;-) PS: Mnie chyba dzisiaj nie będzie :/
  4. a kto by nie chciał hehe ?
  5. Byłem tam 2 dni temu :-) Naciapane z sedesu ...
  6. haha, przyszedł mi xenon ;-)
  7. nie są to minimalne rysy ;-) Przy naciągu i wystającym rancie po Krakowie nie da się jeździć aby czegoś nie upitolić :/
  8. Myślałem o pomalowaniu felg tym sprayem więc podłączę się do tematu. Jak mam lekkie obtarcie na feldze teraz to ten specyfikt pewnie tego nie przykryje ?
  9. Składasz takiego low ridera hehe ;-) ?
  10. Pieknie, teraz jest git :-) Wpadniesz teraz na,spocik sie pokazac ? :-) Naciapane z sedesu ...
  11. witam kolego widzę że wybierasz się na spocik może by tak jakoś spotkali się po drodze , a tak zapytam się którędy bedziesz jechał ?? , bo ja przez sandomierz ,opatów ,kielce , piotrków trybunalski ,łask ,kalisz i miejsce docelowe Prawdopodobnie najpierw do Belchatowa do kumpla jakos dzień wcześniej I stamtad już docelowo. Jeszcze się zobaczy, możemy się jakos spiknac jak mi sie trasa nie zmieni. Niestety na 19-stkach muszę mieć dobra droge :-) Naciapane z sedesu ...
  12. on z tych nie pijących no tak, wszystko pakuje w auto ;-)
  13. to masz rezania na trochę więcej piwek ;-)
  14. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    thx
  15. kilka rzeczy tam było do zrobienia ale drobnostki i w 1k by się spokojnie z tym zmieścił no ale poszła. Zabrał ją handlarz wiec pewnie wisi na Allegro czy czymś takim. Ewentualnie pogonił znajomym.
  16. boseron, trochę późno mówisz o zmianie. 3 tygodnie temu u nas w firmie była do sprzedania A6 C6 2005r 3.0TDI w automacie, Q, pełnym parktronikiem, skóry itp za 36k brutto. Przejęli ja za długi. ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- Panowie, kumpel szuka tylnych zacisków żeliwnych do przedlifrowej B5. Może się Wam walają gdzieś sprawne ?
  17. Ja mam u siebie zupełnie inaczej. A co do spota to ledwo wróciłem z trasy. 19-stki I gwint to świetna s4 sprawa w trasie Auto nic a nic nie buja na zakretach :-) Naciapane z sedesu ...
  18. Fajnie, fajnie, ja musze zrolowac w koncu nadkola aby zejsc nizej ;-)
  19. Mówiłem Wam wczoraj o rozpórkach do B5. Akurat dwie zostały. Bierzcie póki są w dobrej cenie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/rozporka-gorna-a4-b5-269279/
  20. To widzę że 61/60 to dobry setup ;-) Żona by się ucieszyła gdyby nigdzie nie mogła wjechać hehe. U mnie jeszcze dolna rozpórka zawadza :/ a dwa że bym na bank z podziemnego parkingu nie wyjechał :/
  21. OGr odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kiedy można do Ciebie podjechać aby to zobaczyć ? Powiedz mi co z nadkolami bo raczej masz teraz dziury :/
  22. dzięki za spocik panowie ;-) Radim, fajne te Twoje fele ;-) Jak Ci się znudzą to możemy się wymienić ;-)
  23. Skore zawsze możesz dolozyc z napedem trudniej lub jak u mnie bez cięcia podlogi niemozliwe. Naciapane z sedesu ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.