Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Odpisz "ok" :-) I dogadaj się jeszcze przed ślubem :-) Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kuźwa wiem że dzwoniłeś około 21:34 ale usypiałem małą i u Pucha byłem dopiero 22:14 czy jakoś tak, a jak zajechałem to mówił że odpuszczasz. Sprawdziliśmy tylko czy xenon świeci i wróciłem do domu. Jak na złość nie chciała spać. Ogólnie niezły motłoch miałem wczoraj :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
100 lat CUBER, THEMON ;-) Wy to się prześcigacie w tym kto zejdzie niżej ? ;-) Pompki zacznijcie robić ;-) PS: Mnie chyba dzisiaj nie będzie :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto by nie chciał hehe ?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Serce B5 drzemie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem tam 2 dni temu :-) Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
haha, przyszedł mi xenon ;-)
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
nie są to minimalne rysy ;-) Przy naciągu i wystającym rancie po Krakowie nie da się jeździć aby czegoś nie upitolić :/
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Myślałem o pomalowaniu felg tym sprayem więc podłączę się do tematu. Jak mam lekkie obtarcie na feldze teraz to ten specyfikt pewnie tego nie przykryje ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Składasz takiego low ridera hehe ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pieknie, teraz jest git :-) Wpadniesz teraz na,spocik sie pokazac ? :-) Naciapane z sedesu ...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
witam kolego widzę że wybierasz się na spocik może by tak jakoś spotkali się po drodze , a tak zapytam się którędy bedziesz jechał ?? , bo ja przez sandomierz ,opatów ,kielce , piotrków trybunalski ,łask ,kalisz i miejsce docelowe Prawdopodobnie najpierw do Belchatowa do kumpla jakos dzień wcześniej I stamtad już docelowo. Jeszcze się zobaczy, możemy się jakos spiknac jak mi sie trasa nie zmieni. Niestety na 19-stkach muszę mieć dobra droge :-) Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
on z tych nie pijących no tak, wszystko pakuje w auto ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to masz rezania na trochę więcej piwek ;-)
- [B5 AJM] OGrowóz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kilka rzeczy tam było do zrobienia ale drobnostki i w 1k by się spokojnie z tym zmieścił no ale poszła. Zabrał ją handlarz wiec pewnie wisi na Allegro czy czymś takim. Ewentualnie pogonił znajomym.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron, trochę późno mówisz o zmianie. 3 tygodnie temu u nas w firmie była do sprzedania A6 C6 2005r 3.0TDI w automacie, Q, pełnym parktronikiem, skóry itp za 36k brutto. Przejęli ja za długi. ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- Panowie, kumpel szuka tylnych zacisków żeliwnych do przedlifrowej B5. Może się Wam walają gdzieś sprawne ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam u siebie zupełnie inaczej. A co do spota to ledwo wróciłem z trasy. 19-stki I gwint to świetna s4 sprawa w trasie Auto nic a nic nie buja na zakretach :-) Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajnie, fajnie, ja musze zrolowac w koncu nadkola aby zejsc nizej ;-)
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
git ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mówiłem Wam wczoraj o rozpórkach do B5. Akurat dwie zostały. Bierzcie póki są w dobrej cenie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/rozporka-gorna-a4-b5-269279/
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
To widzę że 61/60 to dobry setup ;-) Żona by się ucieszyła gdyby nigdzie nie mogła wjechać hehe. U mnie jeszcze dolna rozpórka zawadza :/ a dwa że bym na bank z podziemnego parkingu nie wyjechał :/
-
[B5 1Z] A4 TDi
kiedy można do Ciebie podjechać aby to zobaczyć ? Powiedz mi co z nadkolami bo raczej masz teraz dziury :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spocik panowie ;-) Radim, fajne te Twoje fele ;-) Jak Ci się znudzą to możemy się wymienić ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skore zawsze możesz dolozyc z napedem trudniej lub jak u mnie bez cięcia podlogi niemozliwe. Naciapane z sedesu ...