Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. pomaluj wnęki zapinek rolety pionowej i zmień te dekory ;-)
  2. przykryłem śniegiem, żeby nie macali a ja sądziłem że oni sobie jaja robili, a Ty faktycznie kupiłeś RS-a ? Gratki ;-) Przyjedź kiedyś nim na spocik ;-)
  3. Ty no właśnie zlot jest... zapomniałem sobie.. moja gleba to ch.j w porównaniu do tej: https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/483684_182431678570467_174380246_n.jpg na bazie gwintu zbuduj sobie pneumat to będziesz go tak sadzał ;-) Znajomy mechanik robił to w brata polo ;-)
  4. Kto ma Q to sobie może lecieć ;-)
  5. mnie dzisiaj nie było bo sobie chlupnąłem kapkę ;-)
  6. śnieg czy mróz to jedno ale dziury na drogach to drugie. mi szkoda rantów na felgach i narazie zostaję na zimie
  7. A mówiłem ma spocie ze gleba tylko na niskoprofilowki :-) ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ---------- Ale ja nie wiszę tak jak świrus fantowski, mnie hopka już nie ryje na 18" , a między nadkolem z przodu a szczytem opony mam z 2cm, czyli pewno coś koło tego co zawias w A4 1 BE? w podpisie widzę że chyba masz jednak niżej niż 1BE ;-)
  8. Obejmy Normy mogę Ci załatwić bo pracuję w firmie która jest dystrybutorem na Polskę: Sklep Internetowy Variant S.A.
  9. za low to chyba nie było bo byś tarł wszystkim ;-)
  10. 235 do B5 trochę nie bardzo :/
  11. ooo a pytałeś ile chce ? w sumie szukałem yomoham no ale aż dziwne że ma jakieś ;-)
  12. To tyl Cie wyprzedzi. Załóż wszędzie.
  13. na Azorach pada śnieg ;-)
  14. jade dzisiaj i zapytam Dzięki, a gdzie to wogóle jest ? ---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- Zapowiadali dzisiaj że ma pół metra śniegu spaść Nie rób jaj bo ja już na lecie , czuje że będę zmieniał bo do domu mam górę Nie boisz się dziur ? Kurde ja żeby zejść na lato to jeszcze muszę dolną rozpórkę wyciagnąć bo nią haczę o wszystko podczas jazdy. No i dystans na tył musi wlecieć bo pod gwint nie podejdzie. Będą mi ranty felg z tyłu wystawały jak nic :/ Zastanawiam się czy buda nie będzie dobijać do nich bo byłby klops :/ Najlepiej chyba gdyby zmienić skok gwintu na minimalny ale to nie w V1 :/
  15. Zapowiadali dzisiaj że ma pół metra śniegu spaść jak coś to będę dzwonił ;-) ---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ---------- Zapowiadali dzisiaj że ma pół metra śniegu spaść Łoooookutwa.. zimo wyp.j !! Co z tymi Twoimi oponami ? Dzwoniłeś do kolesia ? Mógłbyś przy okazji zapytać czy ma jakieś 215/35/19 ?
  16. zawozisz do malowania i prostowania i są jak nowe ;-)
  17. oj ;-) ---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- Te by były idelanie gdyby opony były lepsze: Felgi 18" 5x112 Porsche 5x112 (3103361820) - motoAllegro Miałbym takie 18 i 19 ;-) Na zimę możnaby dokupić 17 do kompletu ;-)
  18. a ja się właśnie zastanwiam czy by opon 17 kumplowi nie sprzedać i nie kupić 18"
  19. taki młody a taki ..... ;-) Rozumiem że oszczędzasz na fele ;-) ?
  20. ja też walcze z whisky ale już odlatuję ;-)
  21. ciekawe czy będą mieli taki rozmiar' date=' ja jak byłem to 215/40/18 wtedy mieli tylko jedną parę, a 205/40/18 to raczej taki niestandartowy rozmiar [/quote'] no dokładnie... muszę do nich w poniedziałek przedzwonić... jakbyś pytał to spytaj przy okazji czy mają jakieś 215/35/19 bo mam niby komplet ale jedna parka jest bardzo słaba ---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ---------- nie wiem czy wjadę na rolki.. jak zrobię za duży naciąg to poniszcze ranty.. i nie wiem teraz jakie te oponki wrzucić... najchętniej to zamienilbym się z kimś... albo może Tobie sprzedam moje 235/40 co? pitol to, rób naciąg ;-) No chyba że ktoś inny jescze jeździ Twoim autem ;-) A w razi W jak zniszczysz to malowanie felg 18 to 100 zł / szt. i masz fele jak nówki. ---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ---------- jakie krawężniki na gwintcie ;-) ?
  22. To auto w końcu się sprzedało ?
  23. hehe ;-) tam akuat byłem grzeczny ;-) ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ---------- ona już odpadała i nawet blacharz mówił że to zaraz odpadnie. Zejdzie śnieg to jakoś to oczyszczę i ogarnę więc luzik ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.