Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wlazło:wink: i rant jest na równo z nadkolem czyli w b6 z przodu jest szerzej. Czyli moje do b6 jak znalazł ;-) Musimy kiedys przymierzyc bo wlasnie sie zastanawiam nad sprzedażą ich.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz fotke przedniego rantu wystajacego poza obrys czy jednak wlazlo?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema ;-) Przymierzyłem wczoraj prosiaki i z tyłu wejdzie na styk, gorzej z przodem :/ Do gruszki by weszły jak znalazł ;-) Przydałoby się zrolować błotniki aby nie było strachu z tym jeździć. Ewentualnie sprzedać i kupić coś innego póki jeszcze są całe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krzysiek, to nie roti ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jednak byłeś ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie raczej nie będzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zostało w afryce ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale mamy zimę tej wiosny ;-) Wczoraj wyważyłem 19-stki ale jeszcze się wstrzymałem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znowu haldex ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ostatnio kumpel kupił S6 2001 rok bodajrze. Właśnie w gazie. Mówił że jak zasiedli w 5 osób i zalał 20L to im na 30km pałowania starczyło ;-) W trasie mówił że poniżej 18L nie zszedł. Ale gang silnika zabójczy ;-) Drugi znajomy ma Allroad C6 3.0TDi i tam po Krakowie mu żłopie 11-12L. A jak wciśnie to i więcej. Waga auta i pojemność robią swoje ale faktycznie 3.0TDi fajnie ciągnie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To chyba nie w tym kościele byłem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, gdzie poznałeś taką fajną niunię z avatara ? ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tam nic nie piłem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry. Wszyscy obzarci?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jechałem rano z Dąbrowy Górniczej i wszędzie pada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja miałem i wy***ałem bo tarłem wszędzie. Miałem też osłonę pod skrzynię ale taka sama sytuacja :/ Mam tylko obawy że będę zahaczał rantem o błotniki :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawno powinienes wywakic wszystkie dolne oslony jak masz gwint Wcześniej czy później je pogubisz, a taka alu może Ci więcej szkód narobić niz to warte.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Extra virgin z pierwszego tłoczenia, ponoc najlepiej na zimno :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex, też nas tym Castrolu śmigam. On ponoc jest bardzo dobrą oliwa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wlasnie, panowie miałem pytac. Czy w niedzielę będzie coś wogole otwarte? Zona idzie na dyżur, mala z tesciami a mi samemu w domu się nie chce siedzieć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przecież dopiero pierwsza ;-) i tak wyjątkowo zbieram się właśnie do spania bo jestem u teściów w Dąbrowie. Dobranoc wszystkich i wesołych świąt ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziałem keidyś tak zrobione S3 i było w pytkę ;-) ---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ---------- zawsze się zastanawiałem jakim cudem on nie obciera błotników z przodu czy z tyłu ? Wiem że to jest AIR ale tak czy inaczej koła wystają poza :/ U mnie na lato będzie chyba podobnie, nawet na bank ale jak kurna to może nie obcierać ? A może inaczej - jak to może nie upierdzielać blachy i rantu felgi ;-) ? ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ---------- za mała felga. Tzn to może i 18" ale optycznie jak jest ciemna to wygląda niczym 17 :/ Widziałem dzisiaj w dziale sprzedam felgi opony kilka w tym kolorze jakbyś szukał ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w nocy za to będzie niezły lód :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze ? To u Ciebie nie pada ? Na Azorach sypie non stop ;-) ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- u mnie pod Lewiatanem jakaś baba sprzedawała dzisiaj gałązki choinkowe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no mnie przecież też ostatnio wyciągali z pobocza ;-)