Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. wlazło:wink: i rant jest na równo z nadkolem czyli w b6 z przodu jest szerzej. Czyli moje do b6 jak znalazł ;-) Musimy kiedys przymierzyc bo wlasnie sie zastanawiam nad sprzedażą ich.
  2. Masz fotke przedniego rantu wystajacego poza obrys czy jednak wlazlo?
  3. Siema ;-) Przymierzyłem wczoraj prosiaki i z tyłu wejdzie na styk, gorzej z przodem :/ Do gruszki by weszły jak znalazł ;-) Przydałoby się zrolować błotniki aby nie było strachu z tym jeździć. Ewentualnie sprzedać i kupić coś innego póki jeszcze są całe ;-)
  4. Krzysiek, to nie roti ?
  5. mnie raczej nie będzie
  6. zostało w afryce ;-)
  7. Ale mamy zimę tej wiosny ;-) Wczoraj wyważyłem 19-stki ale jeszcze się wstrzymałem ;-)
  8. Ostatnio kumpel kupił S6 2001 rok bodajrze. Właśnie w gazie. Mówił że jak zasiedli w 5 osób i zalał 20L to im na 30km pałowania starczyło ;-) W trasie mówił że poniżej 18L nie zszedł. Ale gang silnika zabójczy ;-) Drugi znajomy ma Allroad C6 3.0TDi i tam po Krakowie mu żłopie 11-12L. A jak wciśnie to i więcej. Waga auta i pojemność robią swoje ale faktycznie 3.0TDi fajnie ciągnie ;-)
  9. To chyba nie w tym kościele byłem ;-)
  10. Pablo, gdzie poznałeś taką fajną niunię z avatara ? ;-)
  11. ja tam nic nie piłem ;-)
  12. Bry. Wszyscy obzarci?
  13. jechałem rano z Dąbrowy Górniczej i wszędzie pada
  14. A ja miałem i wy***ałem bo tarłem wszędzie. Miałem też osłonę pod skrzynię ale taka sama sytuacja :/ Mam tylko obawy że będę zahaczał rantem o błotniki :/
  15. Dawno powinienes wywakic wszystkie dolne oslony jak masz gwint Wcześniej czy później je pogubisz, a taka alu może Ci więcej szkód narobić niz to warte.
  16. Extra virgin z pierwszego tłoczenia, ponoc najlepiej na zimno :-)
  17. nex, też nas tym Castrolu śmigam. On ponoc jest bardzo dobrą oliwa.
  18. A wlasnie, panowie miałem pytac. Czy w niedzielę będzie coś wogole otwarte? Zona idzie na dyżur, mala z tesciami a mi samemu w domu się nie chce siedzieć.
  19. przecież dopiero pierwsza ;-) i tak wyjątkowo zbieram się właśnie do spania bo jestem u teściów w Dąbrowie. Dobranoc wszystkich i wesołych świąt ;-)
  20. Widziałem keidyś tak zrobione S3 i było w pytkę ;-) ---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ---------- zawsze się zastanawiałem jakim cudem on nie obciera błotników z przodu czy z tyłu ? Wiem że to jest AIR ale tak czy inaczej koła wystają poza :/ U mnie na lato będzie chyba podobnie, nawet na bank ale jak kurna to może nie obcierać ? A może inaczej - jak to może nie upierdzielać blachy i rantu felgi ;-) ? ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ---------- za mała felga. Tzn to może i 18" ale optycznie jak jest ciemna to wygląda niczym 17 :/ Widziałem dzisiaj w dziale sprzedam felgi opony kilka w tym kolorze jakbyś szukał ;-)
  21. w nocy za to będzie niezły lód :/
  22. Jeszcze ? To u Ciebie nie pada ? Na Azorach sypie non stop ;-) ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- u mnie pod Lewiatanem jakaś baba sprzedawała dzisiaj gałązki choinkowe ;-)
  23. no mnie przecież też ostatnio wyciągali z pobocza ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.