Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
listwa przy szybie tylko odleciała ale ona już latała od jesieni i bałem się tego ruszać to teraz trzeba to będzie dobrze zamocować ;-) Tylko musi być plus abym się tym zajął. Nie patrzyłem pod spód ale jak odjechałem z miejsca zdarzenia to pierwsze co zrobiłem to poleciałem na parking polatać bokami hehe ;-) Wszystko śmiga jak należy, no może poza tym ze nie ma Q ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co się stało? W sumie nic, próbowałem trafić pomiędzy latarnię i bilbord i się udało ;-) Dobrze że nie posadziłem w poprzedni weekend auta i został setup zimowy. Musiałem zawiesić się na dolnej rozpórce bo ona jest najniżej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaki, dzięki wielkie za szybki I skuteczny assistance :-) Mam u Was dlug wdziecznosci I duża flache :-D
-
[B5 1Z] A4 TDi
srebrne auto i takie paski ;-) generalnie auto było zaniebdane no mniejsza ;-)
-
[B5 1Z] A4 TDi
może i tak. Nie zmienia to jednak faktu że wyszło mu z dupska ;-)
-
[B5 1Z] A4 TDi
AUDI A4 B5 lift SEDAN ZDERZAK TYLNY BELKA PDC (3060082147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Rozumiem ze nie chcesz wiedzieć ;-) Jak kiedyś będę malował przedni zderzak to sobie zrobię przedni i tylny jak Twój ;-) Swoją drogą widziąłem ostatnio w Krakowie chłopaczka który miał pomalowane dokładki ale nie zespolone i tak perfidnie było widać czarne paski na połączeniach że wyglądało to okropnie :/
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy a dowiadywałeś się czy gdybyś miał strzała albo jeżeli ktoś Ci strzeli w auto w zasadzie to oddadzą Ci za ori zderzak czy po modach ;-) ?
-
[B5 AJM] OGrowóz
O dzięki, zadzwonię tam jutro ;-) Szybciej tam chyba dojdę niż dojadę ;-) ---------- Post dopisany 12-03-2013 at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 19:47 ---------- Zamówiłem Symphony pod CARPC ;-) Będzie trochę zabawy ale powinien wejść ekran 10" w obudowę ;-)
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tak też właśnie robię ale narazie wlatuje naklejka z logiem OOOO ;-)
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie mam tam konta. Co tam jest ? A co do tego z Allegro to właśnie nie bardzo ufam temu zapięciu :/ Zwykle klipsy lubią wypaść a to to zaraz zginie przecież ;-)
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja nie mialem wogole dekli i zamowilem jakies uniwersalne. zobaczymy jak to siadzie na feldze no właśnie ja tez nie miałem i szukałem pół poprzedniego sezonu kogoś kto mi zrobi jakieś customowe ale nie znalazłem takiego człowieka :/
-
[B5 1Z] A4 TDi
zamówiłeś te naklejki ?
-
[B5 1Z] A4 TDi
205 będzie git ;-) Fajne fele ;-) Musimy się kiedyś w sezonie ustawić ;-)
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Dlatego właśnie z racji na zone na lato mam 17" I 19" :-)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
u nas tak sypie że chyba też porobię jakieś zdjęcia w nocy ;-)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Zazdroszczę napędu ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
hehe ;-)
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Olaf strzelaj od razu w eSę ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze nie sprzedana/?? czekam wciąż na decyzje jednego klienta, oglądał, stwierdził, że podoba mu się, ma podjąć decyzję przez święta.. miałbyś quattro to już pewnie byś dawno sprzedał ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
korby z tyłu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ten to ma quattro xenon hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bierzesz Hero3 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u siebie tak też zrobiłem i już nie skrzypi ;-)
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
niezła historia :/ Podnieś sobie AC na auto i śpij spokojnie.