Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. naprawiane były ? same felgi puścisz ? nic nie naprawiane ani malowane , felgi z oponami czy bez 800zl (dwie opony raczej kosz, 2opony spookojnie na sezon), stan ładny, chłopaki chyba mogą potwierdzić bo je widzieli na żywo 8 J x17,ET35 ?
  2. naprawiane były ? same felgi puścisz ?
  3. trzeba kubły kupić a nie z plackami jeździć ;-)
  4. widzisz, wersja z Francji. Full elektryczne fotele regulowane w każdej płaszczyźnie a zaoszczedzili na grzaniu :/ Mam wiązkę i mam maty ale montowałem kiedyś w 80-te i wiem ile z tym roboty ;-)
  5. Jeszcze mi mało ! Weź sobie przy takiej temp siadz u mnie na skorze Nawet mucha nie siada
  6. to montuj ;-) nie wolisz do kogoś podjechać aby Ci przetrzepał auto i znalazł przyczynę ?
  7. a masz tam oli-catch tanka ?
  8. To chyba najlepiej Ci wyskoczyć na obwodnice
  9. Boseron, a może lepiej wsadz ori lampy co ?
  10. będziecie tam bokiem lecieć to lepiej z Q ;-)
  11. tylko jak mozna spokojnie jezdzic 4.0 Bi-T ? ;-)
  12. przy 16km/h może i tyle spalił w trasie ;-)
  13. all the time ;-)
  14. oj w sensie żę w tym nie masz Q ?
  15. a Ty nie miałeś Q ?
  16. Ja już niestety w Dabrowie :/ Nastepnym razem wdepne
  17. Boję się znaleźć węża w kiblu - był taki przypadek kiedyś - chyba we Francji ;-)
  18. Spoko, nie będę zakładał 18" na zimę ;-) Chociaż może by to był dobry plan hehe ;-)
  19. o tym zapomniałem :/ ;-)
  20. Hahahaha to będziemy sąsiadami ;-)
  21. Obok mojego miejsca pracy budują blok: Atrium Czerwieńskiego Mam ceny jakbyś chciał ;-)
  22. Dzięki wielkie za info ;-)
  23. Do mnie nie wchodzą to i tu nie wejdą . Będę na spocie w następny czwartek. A masz ori hample ? Tak czytam że ori felgi powinny wejść na styk 17" ? ---------- Post dopisany at 01:40 ---------- Poprzedni post napisany at 01:38 ---------- Ponoć 17" z S4 B5 do Ciebie wchodzą ;-)
  24. za***rdala ;-) a słychać fajnie bo ma wydech millteka ;-)
  25. Panowie tak swoją drogą właśnie odnośnie S4 B6. Tam są tarcze 345mm z przodu. Jakie tam minimalne felgi wchodzą ? 17" wejdzie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.