Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Ci co chwili wycieraczki najlepiej jakby pisali tutaj ;-) http://a4-klub.pl/sprzedam-22/bezprzegubowe-wycieraczki-aero-rozne-rozmiary-dobre-ceny-250277/#post3103805 ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ---------- Napisz pliz w tym watku co podałem to będę miał wszystko w jednym mijescu, oki ?
  2. No spoko ale jak widzisz nie ma 550mm z aero: Sklep Internetowy Variant S.A. 560mm Ci nie wejdzie ?
  3. ja się nie znam na wycieraczkach, po prostu piszę że jest możliwość dorwania tanio. Do B5 podchodzą niby 2x530. Co do B6 to lepiej zmierzcie ;-) Założę jakiś wątek w dziale sprzedam bo tu się pogubię
  4. Panowie, firma w której pracuje wyprzedaje dużo rzeczy z magazynu. Są np. takie wycieraczki: Wycieraczka AERO PREMIUM 530mm w Variant S.A. za około 10 zł / szt. Gdybyście chcieli jakieś rzeczy to mogę zamówić.
  5. Ja podniosłem auto chyba wyżej niż ono kiedykolwiek było ;-) Koza jest niezła hehe
  6. no i wleciał setup zimowy ;-) Kurde nawet na koleiny nie muszę patrzeć aby nie zawadzić hehe
  7. bedzie dobrze:wink: MTM to nie pakiet stylistyczny tylko pakiet mocy:wink: nie był uwiązany tylko z S4 i RS4, mozna było spotkać go i w 1,8t, takze w dyszlu też sie odnajdzie:naughty: ja wiem co to jest ;-) Jak laski polecą to chociaż tyle z tego ;-)
  8. zestawy teraz takie tanie nie nie są jak kiedyś
  9. koło dwumasowe czy jedno ? Pytam bo wsadziłem jedno i nie widzę zbytnio róznicy pomiedzy. Ludzie ponoć czują jakieś wibracje czy coś..
  10. Jak przyjedziesz to tak ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- HARDCORE! pojeb niezły, w końcu audi do zatrzymało :/ ---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- dzięki chłopaki za spota. Radimm liczyłem że obczaję tą Twoją zabawkę ;-)
  11. Panowie, ma któryś z Was dwa koziolki pod auto? Potrzebuje zamienic kola z tylu z przodem dla testu.
  12. Kowi, no teraz tos lekko przesadził
  13. Hejka, postaram się dzisiaj być ale nie wiem na która dojade :/
  14. szkoda że nie pokazał jak ją sprawdzał ciśnieniowo ;-)
  15. ja wiem ale zawsze jakoś wypada w czwartki że nie daję rady się wyrwać. Może tym razem się uda ;-)
  16. Kiedyś bywałem ale od czasu kiedy mam dziecko to mam czas dopiero od 21-szej :/ a o tej godzinie to Was to już tam pewnie nie ma :/ Zresztą narazie i tak śmigam na 17-stkach i to nie wygląda :/
  17. Muszę się w końcu pojawić na zlocie ;-)
  18. Właśnie się dowiedziałem że nad Krakowem lata smok(g) ;-)
  19. Mój jest szerszek Jak już to z mogą żona ale to musiało być gdzieś przed ósma Tablice: LTM.... ? Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
  20. Jeszcze trzezwieja Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
  21. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4 B5
    to taką z linka jak wysłałeś to ja mam w tym drugim miejscu gdzie szukam śrub ;-) Może ktoś coś kombinował i to zamienił ;-) Spróbuję jak będę tam zmieniał graty ;-) ---------- Post dopisany 21-10-2012 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2012 at 19:55 ---------- Tam jest jednak sama spinka, bez śruby. U mnie ktoś po prostu wsadzil srube ale już jest jak ori Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
  22. Jeździsz coś w terenie? coś tam swego czasu jeździłem i chyba zacznę znowu ;-) Tylko aktualny rower jest już w takim stanie że strach nim jeździć, no i czas to mam raczej tylko wieczorami
  23. Szare ? Pytam bo żona dzisiaj pojechałą na dyżur i zastanawiam się jak ona na gwincie i z nowym turbo popierdziela hehe ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.