Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. dobrze jest ;-) ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ---------- dalej KOZA http://2.bp.blogspot.com/_ZNkrI3ysrpM/TCmnk7MHQoI/AAAAAAAAANM/k41yXdRYsDE/s1600/kozaSTASIA.jpg Proszę mi zostawić moją kozę ;-) hehehehe
  2. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zobaczę jeszcze jak się ułoży. Idealnie nigdy nie będzie bo raz ze jest jeszcze wspolczynnik żona, a dwa ze jak go podadze to przy dobiciu amora posadze rant felgi na blotniku. Tylko mi nie, mówcie aby rolowac bo patrz punkt pierwszy :-)
  3. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zastanawiam się teraz czy jak ta przednia felga się schowała to czy nie wejdą tam opony 225/35.
  4. aha:( a ja już myślałem o podniesieniu autka bo w poniedziałek tak wywaliłem płytą pod silnikiem że pękła i musiałem kupić nową a żeby było śmieszniej to też w galeri kazimierz:) to czas założyć 18 Dzięki wielkie ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- to jak masz teraz 63 to jeszcze ci zleci 1 cm,bo ja jak wyjechałem z warsztatu to był wyregulowany na 62cm a po tygodniu jazdy jak znów zmierzyłem to siad o 1 cm no zobaczymy ;-) Niech leci ;-) A osłonę silnika przy glebie wywal ;-)
  5. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pewnie by się przydało. Narazie niech się ułożą ;-) ---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ---------- Chyba złudzenie bo tył akurat był 0,5cm wyżej ;-) nooo to Paaanie, zrób porządne fotki, jak już taka prezencja jest, a nie nas tu karmisz jakimiś z tostera O 3 w nocy skończyliśmy kręcić to nawet nie było sił na fotki z aparatu który i tak został w domu ;-)
  6. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Chyba złudzenie bo tył akurat był 0,5cm wyżej ;-)
  7. Narazie z tego co pamiętam to wyszło nam z przodu 63mm a z tyłu 63,5mm ale mierzone jeszcze zanim ruszyłem więc się jeszcze ułoży ;-) ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Na 16" opona pracuje przecież. Na 18-ste przejedziesz ;-)
  8. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przezimował sobie trochę ;-) Muszę zaaktualizować trochę zarówno temat jak i bloga o nowe rzeczy ;-) ---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ---------- Prosiaki siadły lux ;-) Jak wcześniej wystawały poza obrys tak teraz się elegancko zlały z linią nadwozia ;-) Jeszcze muszę kapsle zrobić ;-) Na lekkiej glebie felgi z przodu się schowały i rant nie wystaje już poza auto ;-) Narazie tak stoi (tak wiem brudny i tak wiem że jeszcze koza - niech się trochę ułoży :-) 19" 8.5" ET35 i obie gumy 215/35 ;-)
  9. na pneumacie można sobie tak zrobić ;-)
  10. czemu kolega nie zadzwonił to bym przyjechał na chwile? A no można było ;-) Jeszcze na bank będziemy regulować bo narazie ustawiony jak pasowało i sprawdzam czy nie będzie obcierać ;-) O dziwo jak na 1BE wystawał cały rant tak na posadzeniu na gwintcie przód i tył zgrywa się idealnie z nadwoziem ;-) Teraz tylko uważać na dziurach bo naciąg i łatwo felgę rozpitolić :/ Narazie tak stoi (tak wiem brudny i tak wiem że jeszcze koza - niech się trochę ułoży):
  11. Zostawiasz tylko centralny ale nie rób półśrodkami. Tutaj masz też części: FMIC - Największa oferta części tuningowych: łączniki silikonowe, intercoolery, zawory blow off, wastegate, MBC, Ecumaster oraz innych
  12. Ktecimy gwinciorem Sorki ale nie, daliśmy rady aby zdążyć na spota a jeszcze nam zejdzie :/
  13. za ile ? mogą być zdarte to tylko na chwilę.
  14. No tak, nie dodałem ze chodzi o 17"
  15. Standardowo byly 225/45/17
  16. Panowie ma ktos letnie gumy, nawet śmierci na sprzedaż?
  17. Jak dam radę przyjechać to obczaję to w czwartek. Ściągaj osłony to jeszcze zejdziesz ;-) Chyba że felgi blokują tak jak Ci pisałem. Masz więcej zdjęć z bliska ?
  18. no zauważyłem Cię jak przejeżdżałeś i myślałem, że nie widziałeś.... ja to jednak mam koze Twoja jest na większej glebie i Twoje koło o wiele lepiej prezentuje się (zakryj rej na fo) Miałem Ci pisać że Twój coś wysoko siedzi ale nie wiem ile tam jeszcze masz miejsca :/ U mnie chyba nawet tak nie siądzie póki albo nie zroluję nadkoli, albo nie zmienię felg. ---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- 100 lat :-) W tym tygodniu widzę to można by pić dzień w dzień i nie schodzić z fazy ;-)
  19. Co to za lakiernik i jakie ma ceny ?
  20. o to jedziesz pewnie moją rodzinną miejscowość - Tomaszów Lubelski ? ---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ---------- Naj pablo ;-)
  21. U mnie jeszcze zima. Chyba będę się musiał zakręcić obok kogoś kto mi zroluje nadkola :/ Wiecie może kto coś takiego robi ?
  22. O kurcze, fajny ;-) Kupiłeś dla siebie ?
  23. mi jego też będą wystawały. ET35 i 8.5" to przy glebie niestety w B5 tylko w RS nie wystaje ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.