Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Wężykiem :-) Szczerze nie wiem, wszystko jedno aby nie po dziurach :-) Naciapane z sedesu ...
  2. Ja się tylko zastanawiam jak I kiedy ja będę wracał do Krakowa :-))) Naciapane z sedesu ...
  3. Ja tam ostatnio wódki też nie pije. Same perfumy Naciapane z sedesu ...
  4. A nie rozbierzesz sam i nie przeczyścisz go spirolem ? ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- radimm, nie chcesz czegoś ? SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - Troch gratw ktre nie mam gdzie upcha Audi S4 RS4
  5. Na Azorach też praktycznie nie padało.
  6. Jedzie już do mnie ONE-ik
  7. na HTC mam Case Mate i już kilka razy mnie uratował ;-)
  8. Kurde jak nie ma jak na stanowisku Play widziałem wczoraj ? A czas mam bo umowa kończy mi się dopiero w sierpniu.
  9. Ja się chyba zdecyduję na tego ONE-a, tylko jak pytałem ich to mówią że trzeba czekać bo nie mają na magazynie.
  10. W Tmobile mi telefonicznie zaproponowali ten pakiet 119 zl z 5gb transferu i HTC One za 79zl na 36mc I chyba 700 zl na 24mc. Naciapane z sedesu ...
  11. a cos tam widzialem rano ze mieli robic właśnie
  12. Fanta, widziałeś ze Roti poszły wczoraj za 2k na allegro ? To było dobre koło chociaż z tej firmy bardziej mi się podobaja inne Naciapane z sedesu ...
  13. Pablo orientujesz się sporo w telefonach. Nastawiłem się na HTC ONE ale patrzę teraz że Xperia Z tez jest całkiem. Powiesz coś o nich więcej ?
  14. Mono bez polerki nie wygladają. Zastanawiam się nad nimi i chyba je wezmę. To mocne felgi, zakryją małe tarcze i sa na 8J więc przy 225 rant będzie chociaż kapkę osłonięty. Ale fakt faktem prosiaki fajniejsze ;-) I już widzę jak będę psioczył że małe hehehe
  15. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja to rozumiem, spokojnie, żona w miarę uważa ale jak wystają perfidnie ranty tak jak mam teraz to zdarzy się jej przyhaczyć o coś niestety. Mono zwykłe ale rzuciłoby się w poler. 225 przykryje tylko nie wiem czy nie będzie ocierać przy glebie, ale jakoś bardziej mnie ciągnie do prosiaków ;-) Niestety cena pomiędzy jednymi i drugiemi praktycznie taka sama i do jednych i do drugich trzeba dystans.
  16. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    E tam fajnie ;-)
  17. Są takie w 19 ale w stanach. W PL ich w życiu nie widziałem, a szkoda.
  18. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No właśnie mam dylemat bo to dobre i mocne koło.
  19. A masz: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-ogrowoz-123525/index5.html#post3537448 ;-)
  20. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Raczej nie. Póki co szukam czegoś ciekawego. Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany 15-05-2013 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 00:20 ---------- Kurde mam dylemat. Już praktycznie zakupiłem monoblocki 18" 8J ET48 ale coś mnie strzeliło że może jednak coś innego. Może jednak prosiaki które zawsze mi się podobały tylko tym razem z większym ET. Są akurat na Allegro 18" 8.5J ET52. Niestety tylko znowu żona ranty załatwi :/
  21. Jednak chyba zmieni się koncepcja felg. Dobrze że ich nie kupiłem wczoraj ;-)
  22. A o co wogole chodzi z nimi? Naciapane z sedesu ...
  23. Będziesz ufał klejonej oponie ? Zgłoś sprawę do urzędu dróg czy komunikacji i niech Ci zwrócą za tą dziurę, a oponę kup nową. ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ---------- Krzysiek tylko za małe hample do nich wrzuciłeś ;-)
  24. Nie rób takich akcji. ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ---------- O tych też myślałem ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.