Treść opublikowana przez OGr
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Wężykiem :-) Szczerze nie wiem, wszystko jedno aby nie po dziurach :-) Naciapane z sedesu ...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja się tylko zastanawiam jak I kiedy ja będę wracał do Krakowa :-))) Naciapane z sedesu ...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja tam ostatnio wódki też nie pije. Same perfumy Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A nie rozbierzesz sam i nie przeczyścisz go spirolem ? ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- radimm, nie chcesz czegoś ? SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - Troch gratw ktre nie mam gdzie upcha Audi S4 RS4
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Boisz się nas ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na Azorach też praktycznie nie padało.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jedzie już do mnie ONE-ik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na HTC mam Case Mate i już kilka razy mnie uratował ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde jak nie ma jak na stanowisku Play widziałem wczoraj ? A czas mam bo umowa kończy mi się dopiero w sierpniu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja się chyba zdecyduję na tego ONE-a, tylko jak pytałem ich to mówią że trzeba czekać bo nie mają na magazynie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Tmobile mi telefonicznie zaproponowali ten pakiet 119 zl z 5gb transferu i HTC One za 79zl na 36mc I chyba 700 zl na 24mc. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a cos tam widzialem rano ze mieli robic właśnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta, widziałeś ze Roti poszły wczoraj za 2k na allegro ? To było dobre koło chociaż z tej firmy bardziej mi się podobaja inne Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo orientujesz się sporo w telefonach. Nastawiłem się na HTC ONE ale patrzę teraz że Xperia Z tez jest całkiem. Powiesz coś o nich więcej ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mono bez polerki nie wygladają. Zastanawiam się nad nimi i chyba je wezmę. To mocne felgi, zakryją małe tarcze i sa na 8J więc przy 225 rant będzie chociaż kapkę osłonięty. Ale fakt faktem prosiaki fajniejsze ;-) I już widzę jak będę psioczył że małe hehehe
-
[B5 AJM] OGrowóz
Ja to rozumiem, spokojnie, żona w miarę uważa ale jak wystają perfidnie ranty tak jak mam teraz to zdarzy się jej przyhaczyć o coś niestety. Mono zwykłe ale rzuciłoby się w poler. 225 przykryje tylko nie wiem czy nie będzie ocierać przy glebie, ale jakoś bardziej mnie ciągnie do prosiaków ;-) Niestety cena pomiędzy jednymi i drugiemi praktycznie taka sama i do jednych i do drugich trzeba dystans.
-
[B5 AJM] OGrowóz
E tam fajnie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Są takie w 19 ale w stanach. W PL ich w życiu nie widziałem, a szkoda.
-
[B5 AJM] OGrowóz
No właśnie mam dylemat bo to dobre i mocne koło.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A masz: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-ogrowoz-123525/index5.html#post3537448 ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Raczej nie. Póki co szukam czegoś ciekawego. Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany 15-05-2013 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 00:20 ---------- Kurde mam dylemat. Już praktycznie zakupiłem monoblocki 18" 8J ET48 ale coś mnie strzeliło że może jednak coś innego. Może jednak prosiaki które zawsze mi się podobały tylko tym razem z większym ET. Są akurat na Allegro 18" 8.5J ET52. Niestety tylko znowu żona ranty załatwi :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jednak chyba zmieni się koncepcja felg. Dobrze że ich nie kupiłem wczoraj ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A o co wogole chodzi z nimi? Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będziesz ufał klejonej oponie ? Zgłoś sprawę do urzędu dróg czy komunikacji i niech Ci zwrócą za tą dziurę, a oponę kup nową. ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ---------- Krzysiek tylko za małe hample do nich wrzuciłeś ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie rób takich akcji. ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ---------- O tych też myślałem ;-)