Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A gdzie to ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde nie zauważyłem że w końcu dzisiaj też spocik a wjeżdżałem do Krakowa chwilę po 19-stej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystko fajnie ale mi już dwa razy przy naciągu przy prędksoci powyżej 160km/h mi się opona rozwarstwiła :/
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
ta kiera trojramienna w obszyciu chyba lepiej wyglada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co masz takie do popchania?? masz ładne felgi zostaw je ;-) Zdrówko panowie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z d*py ET bo 33 :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jeszcze dolicz dwumas i masz 2k :/
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ale z czasem byłoby ich coraz mniej ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajnie ze są ludzie którzy potrafią sie zebrac w godzine na spontana , nie przypuszczałem ze tak długo wymienia sie ramke z linką szyby Późno zobaczyłem że spotujecie bo pewnie też bym wpadł ale chwilę przed 21 wróciłem z roweru BTW Może ktoś zerknąć na osłonę tarczy do hamulców 320/288, będę w końcu zmieniał i brakuje mi osłon z tym że na forum piszą że numery osłon dla 320/288 są takie same dla przodu jak w 288/256. U mnie wygląda to tak że osłona ma promień ze 2 cm większy niż tarcza więc może zostają te same? w B5 przy zmianie hampli z 288 na 312 wystarczy ciut tą osłone podgiąc i nic nie będzie zawadzać. Przy zmianie na 320 raczej jest inna ale to B6 to może jest inaczej.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Odliczaj sekundy to szybciej zleci hehe :-) Naciapane z sedesu ...
-
System operacyjny Android
Znalazłem coś wbudowanego i w sumie też działa :-) Naciapane z sedesu ...
-
System operacyjny Android
Instalowaliście swype-a ? Mam wersję 2.6. Zainstalowała się, włączyłem w opcjach klawiatury ale jak piszę to dalej mam starą klawiaturę. O co kaman ?
-
System operacyjny Android
Akurat nie mam jak pisac bo jade autem ale generalnie do Desire to One jest cholernie szybkim telefonem z super matryca Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kartę masz wlutowaną czy wyciąganą ? i co to za lapek ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja Ci juz nie wystarczam hehehe ? Co lapkowi dolega? Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jeden je I je, a inny żyje miłością. Nie dochodzisz każdemu :-) Naciapane z sedesu ...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Zobaczymy jakos wszyscy tam w końcu trafimy. A tak BTW to jeszcze nie, wiem kiedy I o której wyjadę. I czy wogole dostane urlop. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dają czadu. Słyszałem że dzisiaj też może też być grad.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
hehe wiesz co to może jednak rzeczywiście Cię poprowadzę , wpadnę do KrK i poprowadzę jak widzisz żona ma nad nim taką władzę że musi z sedesu pisać, więc lepiej go poprowadź toć dobre ;-) ---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ---------- hehe wiesz co to może jednak rzeczywiście Cię poprowadzę , wpadnę do KrK i poprowadzę jak widzisz żona ma nad nim taką władzę że musi z sedesu pisać, więc lepiej go poprowadź hehehe zauważyłem że żona ma na oku , ważne że słucha , a odnośnie prowadzenia bardzo chętnie poprowadzę o ile kolega zgodzi się . OGR - nie martw się nie zostawię Cię samego w trasie ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- szczerze powiem OGR zazdroszczę Ci takiej żony twardej:decayed: , sam takiej szukam takiej twardej tylko żeby taka dziewczyna miała uczucia i beje git jupi jupi:banan: przecież ja się śmieje ;-) takie mam specyficzne poczucie humoru, a Wy to bierzecie na serio ;-)))
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Nieważne żona I tak przekonana ze wszystkiemu inne kombinacje hehe. Naciapane z sedesu ...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
No właśnie taki miałem poczatkowo zamiar. Ponoc ta druga nie jest zła. Szczerze to nie musze zapidalac 200km/h. Jeszcze nie, wiem jakie będę miał kola zreszta ale co sypie na prosiakach w stronę polnocy to trace opone :-) Naciapane z sedesu ...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Acha, no to oki. To pewnie tak polecę. Dzięki za info :-) Naciapane z sedesu ...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kilometry mniej ważne. Grunt aby czegoś nie upitolic Naciapane z sedesu ...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ktoś mi ostatnio mówil ze lepsza droga tu na czestochowe I w później w lewo ale sam jeszcze nie wiem. Miałem jechać ze znajomym z Belchatowa to się wycofał. Naciapane z sedesu ...