Treść opublikowana przez OGr
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
To standard Mi 19-stki już, wydają się za małe :-) Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak masz okazje dobrze sprzedać to sprzedawaj, a następnego kup w 4 butach :-) Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nex, to wal cene zaporowa I final :-) Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde fajne to auto: AUDI 80 COMPETITION QUATTRO 1.8 20v TURBO (3182231064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprzedam Ci za symboliczna złotówkę moje z bagażem gratis ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też postaram się dzisiaj pojawić chociaż mogę się spóźnić ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To za piat minuten bede zobaczyc to co stworzyliscie wczoraj. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ganta jesteś w domu? Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolega... ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- Nie kolega tylko dostałem sam z dzieckiem na cala noc. Równie dobrze mogliście po robocie tupać w odwiedziny Też jade dzisiaj na chwile do Pucha. Naciapane z sedesu ...
-
[B5 AJM] OGrowóz
Nie, vag nic nie wyrzuca. Naciapane z sedesu ...
-
[B5 AJM] OGrowóz
Ja mam inną ale ta też zda egzamin. Moja jest płaska i w połysku, a ta bardziej wypukła i chropowata. W podobnej cenie kupowałem swoją.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skończyliście ? Sorki że mnie nie było ale nie miałem jak :/
-
[B5 AJM] OGrowóz
już widzę jej minę ;-) ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 18:52 ---------- Zrobiłem sobie w końcu dekielki i od razu wleciały na auto ;-) ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ---------- Zastanawiam się nad hamplami I sposobem wsadzenia czegoś dużego. Z przodu jeszcze jako taki pomysł mam ale z tylem jest bida :/ Szkoda ze to nie Q :/ Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie wyleciało mi z głowy że żona dzisiaj ma dyżur więc ja nie dam rady :/ Muszę zostać z dzieckiem. Podejrzwam za to że Puchacz liczy na rezanie tego sufitu ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chociaż by się postarali i rzucili to na giełdę gdzieś do innego miasta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zawsze możesz przymierzyć moje czy wogóle wejdą. Chociaż widziałem raz B6 na tych prosiakach to szału nie robiło.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sprzedaj opony najpierw i inne graty to się znajdzie na 19-stki ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
również podziękował przez Ciebie zmienię koło Zobacz sobie ceny opon to Ci przejdzie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta, dzięki za mini spota ;-) PS: Zostaw tą glebę już w spokoju - jest malina ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile będziesz krzyczał ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hoho, pół dnia roboty ;-) Robiłem u siebie ;-) Ja w razie W to tylko od 21-szej, 22-giej. Wcześniej nie dam rady :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziady
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nigdzie nie wjeżdżałem. Koles scinal zakret, na drodze była jeszcze dziura I musialem wybrać mniejsze zło :/ Centymetr w lewo I nic by nie było.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
FK miękkie, odpuść sobie :/ ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- Ale przytarłem rantem felgi o krawężnik :-((( Farba zlazła :/ Na następny sezon puszcze je w pomarańcz i wsadzę 225/35, może nie będą obcierać ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przecież na pochyłości stoję na równym jest tak jak wcześniej... niczego nie ruszałem i raczej ruszać nie będę... jedynie może przód skręcę do max 1cm Wywal tą gumę, ja jej u siebie nie mam to stąd ta Twoja większa gleba niż u mnie zagadka rozwiązana A to u Ciebie nie da się już go niżej skręcić ?