Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. To standard Mi 19-stki już, wydają się za małe :-) Naciapane z sedesu ...
  2. Jak masz okazje dobrze sprzedać to sprzedawaj, a następnego kup w 4 butach :-) Naciapane z sedesu ...
  3. Nex, to wal cene zaporowa I final :-) Naciapane z sedesu ...
  4. Kurde fajne to auto: AUDI 80 COMPETITION QUATTRO 1.8 20v TURBO (3182231064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  5. sprzedam Ci za symboliczna złotówkę moje z bagażem gratis ;-)
  6. ja też postaram się dzisiaj pojawić chociaż mogę się spóźnić ;-)
  7. To za piat minuten bede zobaczyc to co stworzyliscie wczoraj. Naciapane z sedesu ...
  8. Ganta jesteś w domu? Naciapane z sedesu ...
  9. kolega... ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- Nie kolega tylko dostałem sam z dzieckiem na cala noc. Równie dobrze mogliście po robocie tupać w odwiedziny Też jade dzisiaj na chwile do Pucha. Naciapane z sedesu ...
  10. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie, vag nic nie wyrzuca. Naciapane z sedesu ...
  11. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja mam inną ale ta też zda egzamin. Moja jest płaska i w połysku, a ta bardziej wypukła i chropowata. W podobnej cenie kupowałem swoją.
  12. Skończyliście ? Sorki że mnie nie było ale nie miałem jak :/
  13. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    już widzę jej minę ;-) ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 18:52 ---------- Zrobiłem sobie w końcu dekielki i od razu wleciały na auto ;-) ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ---------- Zastanawiam się nad hamplami I sposobem wsadzenia czegoś dużego. Z przodu jeszcze jako taki pomysł mam ale z tylem jest bida :/ Szkoda ze to nie Q :/ Naciapane z sedesu ...
  14. No właśnie wyleciało mi z głowy że żona dzisiaj ma dyżur więc ja nie dam rady :/ Muszę zostać z dzieckiem. Podejrzwam za to że Puchacz liczy na rezanie tego sufitu ;-)
  15. Chociaż by się postarali i rzucili to na giełdę gdzieś do innego miasta
  16. Zawsze możesz przymierzyć moje czy wogóle wejdą. Chociaż widziałem raz B6 na tych prosiakach to szału nie robiło.
  17. Sprzedaj opony najpierw i inne graty to się znajdzie na 19-stki ;-)
  18. również podziękował przez Ciebie zmienię koło Zobacz sobie ceny opon to Ci przejdzie ;-)
  19. Fanta, dzięki za mini spota ;-) PS: Zostaw tą glebę już w spokoju - jest malina ;-)
  20. ile będziesz krzyczał ?
  21. hoho, pół dnia roboty ;-) Robiłem u siebie ;-) Ja w razie W to tylko od 21-szej, 22-giej. Wcześniej nie dam rady :/
  22. Nigdzie nie wjeżdżałem. Koles scinal zakret, na drodze była jeszcze dziura I musialem wybrać mniejsze zło :/ Centymetr w lewo I nic by nie było.
  23. FK miękkie, odpuść sobie :/ ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- Ale przytarłem rantem felgi o krawężnik :-((( Farba zlazła :/ Na następny sezon puszcze je w pomarańcz i wsadzę 225/35, może nie będą obcierać ;-)
  24. przecież na pochyłości stoję na równym jest tak jak wcześniej... niczego nie ruszałem i raczej ruszać nie będę... jedynie może przód skręcę do max 1cm Wywal tą gumę, ja jej u siebie nie mam to stąd ta Twoja większa gleba niż u mnie zagadka rozwiązana A to u Ciebie nie da się już go niżej skręcić ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.