Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja wsadzilem ledy w halo. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Możemy byloby raźniej :-) Naciapane z sedesu ...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
A ja tam do kolegi Jawora nic nie mam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehe, no wiem wiem ;-) A właśnie, słyszałem o jakiejś szkole gdzie pracuje dużo policjantów. Ponoć dobrze uczą i mają dobrą zdawalność kursantów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym chętnie był co spot ale co z tego jak żona co drugi, trzeci dzień ma nocny dyżur
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O widzisz, dzięki kolego ;-) ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- A u Ciebie tańce jak dobrze kojarze ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa spoko ;-) PS: Panowie, korzystając z okazji wolnego czasu chciałem sobie zrobić prawko na motor. Gdzie polecacie się zapisać na kurs ? 602 279 619 Janusz To jakaś firma ? ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ---------- Znalazłem jakiś wątek gdzie go bardzo polecają: Forum Południowców • Zobacz temat - A1 w krakowie Zadzwonię, dzięki ;-) A swoją drogą potrzebuję też trochę sobie przypomnieć angielki, głównie chodzi o mówienie. Jakby ktoś miał jakiś kontakt to podrzućcie info.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I co wystawiles? Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa spoko ;-) PS: Panowie, korzystając z okazji wolnego czasu chciałem sobie zrobić prawko na motor. Gdzie polecacie się zapisać na kurs ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Albo sprobujcie przejecjsc przez niego na motorze albo z przyczepa Nie można czy taki krzywy ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogr ja to widzę tak... Wypozyczylbys koledze swoją drugą połowę w celu sprawdzenia swoich gumek i uprzedzam trochę zejdzie ;-) chyba kiepsko co :-) Dogadamy sie ;-) Bosek, ja się tylko pytam :-) Szukam gdzies takiego miejsca po prostu itp. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Takie ekrany są już od jakiegoś czasu przecież ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma mnie w krk No to d*pa. Kiedy wracasz ? A tak swoją drogą to zadzwoń do Pucha bo potrzebuje miejsca w piwnicy i chce wywalić Twoją podsufitkę do kosza. wracam w niedziele wieczorem... spoko odbiore od niego ten sufit... w sumie moglem przed wyjazdem do domu bo tak to znowu nie wiem gdzie go dam ale spoko zabiore.. śruby szukałeś ?? możemy przeszukać razem bo mam wszystko w jednej torbie ale było tylko to co Ci dałem. Jak trzeba to oddam w kasie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąki, tak patrzę po zdjeciach to majny garaż na myjnię ;-) Można u Ciebie samemu sobie auto umyć ? Mam swoje kosmetyki i chciałbym to w końcu raz a dobrze i dokładnie zrobić ;-) Tylko uprzedzam że mi trochę zejdzie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma mnie w krk No to d*pa. Kiedy wracasz ? A tak swoją drogą to zadzwoń do Pucha bo potrzebuje miejsca w piwnicy i chce wywalić Twoją podsufitkę do kosza.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podeślij większe info na pw ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta, tego lapka bym Ci oddal dzisiaj bo mi sie wala po domu. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe, bo tam sa fakeowe konie :-) Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak będę miał chwilę to wdepnę na chwilę aczkolwiek nie wiem czy się wyrobię. Pablo będę do Ciebie dzwonił w razie W czy jesteście jeszcze na miejscu ale raczej to będzie późno.
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Takie najlepsze ;-) Ludzie po 20 lat skłdają fury swoich marzeń ;-)
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Ale masz fajny wiatrak ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fantowski nie zapominaj o koledze do której tam będziecie ? mojemu tez by się przydało mycie ale nie wiem czy zdążę
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Max nie pakuj diesla proszę Cię. Chociaż 1.8T wrzuć ale nie diesla
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
+1 Albo Tfsi Naciapane z sedesu ...
-
[ALL B5] szerokie s4
aaa sorry faktycznie ;-) ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- AP jest na licencji KW tylko bez certyfikatu na tor to myślę że można próbować.