Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. A ja wsadzilem ledy w halo. Naciapane z sedesu ...
  2. Możemy byloby raźniej :-) Naciapane z sedesu ...
  3. A ja tam do kolegi Jawora nic nie mam.
  4. hehehe, no wiem wiem ;-) A właśnie, słyszałem o jakiejś szkole gdzie pracuje dużo policjantów. Ponoć dobrze uczą i mają dobrą zdawalność kursantów.
  5. Ja bym chętnie był co spot ale co z tego jak żona co drugi, trzeci dzień ma nocny dyżur
  6. O widzisz, dzięki kolego ;-) ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- A u Ciebie tańce jak dobrze kojarze ?
  7. aaa spoko ;-) PS: Panowie, korzystając z okazji wolnego czasu chciałem sobie zrobić prawko na motor. Gdzie polecacie się zapisać na kurs ? 602 279 619 Janusz To jakaś firma ? ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ---------- Znalazłem jakiś wątek gdzie go bardzo polecają: Forum Południowców • Zobacz temat - A1 w krakowie Zadzwonię, dzięki ;-) A swoją drogą potrzebuję też trochę sobie przypomnieć angielki, głównie chodzi o mówienie. Jakby ktoś miał jakiś kontakt to podrzućcie info.
  8. I co wystawiles? Naciapane z sedesu ...
  9. aaa spoko ;-) PS: Panowie, korzystając z okazji wolnego czasu chciałem sobie zrobić prawko na motor. Gdzie polecacie się zapisać na kurs ?
  10. Albo sprobujcie przejecjsc przez niego na motorze albo z przyczepa Nie można czy taki krzywy ;-) ?
  11. Ogr ja to widzę tak... Wypozyczylbys koledze swoją drugą połowę w celu sprawdzenia swoich gumek i uprzedzam trochę zejdzie ;-) chyba kiepsko co :-) Dogadamy sie ;-) Bosek, ja się tylko pytam :-) Szukam gdzies takiego miejsca po prostu itp. Naciapane z sedesu ...
  12. Takie ekrany są już od jakiegoś czasu przecież ;-)
  13. nie ma mnie w krk No to d*pa. Kiedy wracasz ? A tak swoją drogą to zadzwoń do Pucha bo potrzebuje miejsca w piwnicy i chce wywalić Twoją podsufitkę do kosza. wracam w niedziele wieczorem... spoko odbiore od niego ten sufit... w sumie moglem przed wyjazdem do domu bo tak to znowu nie wiem gdzie go dam ale spoko zabiore.. śruby szukałeś ?? możemy przeszukać razem bo mam wszystko w jednej torbie ale było tylko to co Ci dałem. Jak trzeba to oddam w kasie.
  14. Wąki, tak patrzę po zdjeciach to majny garaż na myjnię ;-) Można u Ciebie samemu sobie auto umyć ? Mam swoje kosmetyki i chciałbym to w końcu raz a dobrze i dokładnie zrobić ;-) Tylko uprzedzam że mi trochę zejdzie ;-)
  15. nie ma mnie w krk No to d*pa. Kiedy wracasz ? A tak swoją drogą to zadzwoń do Pucha bo potrzebuje miejsca w piwnicy i chce wywalić Twoją podsufitkę do kosza.
  16. podeślij większe info na pw ;-)
  17. Fanta, tego lapka bym Ci oddal dzisiaj bo mi sie wala po domu. Naciapane z sedesu ...
  18. Hehe, bo tam sa fakeowe konie :-) Naciapane z sedesu ...
  19. Jak będę miał chwilę to wdepnę na chwilę aczkolwiek nie wiem czy się wyrobię. Pablo będę do Ciebie dzwonił w razie W czy jesteście jeszcze na miejscu ale raczej to będzie późno.
  20. Takie najlepsze ;-) Ludzie po 20 lat skłdają fury swoich marzeń ;-)
  21. Ale masz fajny wiatrak ;-)
  22. fantowski nie zapominaj o koledze do której tam będziecie ? mojemu tez by się przydało mycie ale nie wiem czy zdążę
  23. Max nie pakuj diesla proszę Cię. Chociaż 1.8T wrzuć ale nie diesla
  24. +1 Albo Tfsi Naciapane z sedesu ...
  25. aaa sorry faktycznie ;-) ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- AP jest na licencji KW tylko bez certyfikatu na tor to myślę że można próbować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.