Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. fanta, pamiętaj tylko ze cena opon 19 w stosunku do 18 jest dwa razy wieksza. Naciapane z sedesu ...
  2. ---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- Pablo masz już kalendarze ?
  3. ja nie wiem czy dojadę, raczej wątpię bo o 20 to ja może wyjdę dzisiaj :/
  4. to musisz mieć dużego kota spoko wezme Ci na spota Panowie a teraz na poważnie... jest duża różnica w komforcie pomiędzy jazdą na 18 a 19?? Wąski, Kerczi, Fantomas, Pablo ??? Kerczi wiem, że Ty wymieniałeś cały zawias po sezonie.. Nie tyle chodzi o to czy to 18 czy 19 ale o profil opony. Na 35 i gwincie KW jest niezły kamień. ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- No właśnie przywieź przywieź brat przyjedzie A4 bo ma cały czas In1 u nas nikt nie ma moglem od OGra wziac jak jeszcze prosiaki mial Nawet Ci mówiłem abyś sobie przymierzył to się bałeś że od razu kupisz ;-) Zabrał koleś też do B6 w sumie ;-)
  5. Hehe, tez kiedys mialem takie plany. To bardzo fajny temat. Oby tylko byl klient. Naciapane z sedesu ...
  6. Kurde telefon wie lepiej ode mnie co chce napisać. O oziego mi chodziło. Naciapane z sedesu ...
  7. Panowie możecie podesłać link do profilu koziego. Na telefonie nie moge znaleźć :/ Naciapane z sedesu ...
  8. Hejka, wszystkim. Transit, niestety u mnie w A3 tak jak mówiłem jest zupełnie inna wtyczka :/ Musimy sie jakoś ustawić to Ci oddam ten Twój. PS: Ktoś tu siedział z ubezpieczeniach tylko nie pamiętam kto?
  9. Co za Dell i za ile? Naciapane z sedesu ...
  10. Nie róbcie ankiety bo i tak każdy będzie miał pretensje ;-) A czemu nie krokus ? za zimno ?
  11. to jak będziecie sie gdzieś zgadywać to piszcie ;-)
  12. kiedy wpadasz ? w końcu muszę na żywo zobaczyć to Twoje cudo ;-)
  13. O widzę kolego że przeszedłeś na bixy ;-) Jakim cudem przetwornicę masz na wierzchu ? Zmieniałeś na inną ?
  14. Tą mi znajomy polecał: DVR FULL HD PRO w Morele.net
  15. Całkiem fajnie to Mio nagrywa. A z tańszych ktos cos próbował? Naciapane z sedesu ...
  16. Dobrze modzisz:kox:
  17. Też szukam jakiejś kamerki. O tej piszecie ? MiVue 358 ( 442N41200030 ) w Morele.net A nie ma czegoś takiego aby było z wyprowadzoną kamerą na kablu ?
  18. Postaram się być ale nie wiem o której. Do której będziecie ?
  19. Hehehe, dobre Widze ze Gruszka tu guru od wielu spraw Naciapane z sedesu ...
  20. bosek, wytrzymaj chwilę w jednym aucie ;-) za bardzo kobinujesz żonie coś kup.
  21. hehe, jeść nie woła ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.