Treść opublikowana przez OGr
-
Wymiary piasty przedniej w R4 B5
Nie znalazłem tego wczoraj, poszukam jeszcze dzisiaj :/
-
Wymiary piasty przedniej w R4 B5
Poszukam wieczorem kartki gdzie miałem to zwymiarowane ale może ktoś będzie miał to wcześniej.
-
C5 Freak Biturbo+
Jak każdy Ja też Jak co roku ;-)
-
C5 Freak Biturbo+
W końcu ;-) Gratki zakupu, chętnie się do niego przymierzę na OEM+ ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak dla mnie jest sieć Orange , place abonament 35 zł netto ( no limits rozmów, mmsów i smsów ) tylko fakt jest to oferta dla Firm Ale pewnie bez telefonu?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
306 on tour (LowDaily 2k13) on Vimeo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najlepszego i ode mnie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bosek, nie pij tyle ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka, chciałeś z tym dyskiem coś robić ostatnio ale nie dojechałem nigdzie niestety :/ Dzwoniłem do Ciebie ale nie mogłem się dodzwonić. Wysłałem SMS-a ale bez odzewu. Myślałem że się pogniewałeś o coś Jeśli nadal aktualne to się jakoś umówimy w najbliższym czasie bo troche mi na tym temacie zależy... yyyy, o co miałem sie pogniewać ;-) ?? Pisałem wokół mi że telefon zapierdzielili przecież, może akurat wtedy pisałeś. Zgadamy się. Jak możesz to rzuć mi swój numer esem albo na pw ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka, chciałeś z tym dyskiem coś robić ostatnio ale nie dojechałem nigdzie niestety :/
-
[B5 AJM] OGrowóz
mam już 2 przedliftowe, poliftowy, rsa, do kolekcji eSowy by się przydał ;-) Ile chcesz ?
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
to w razie W pewnie nawet ich nie spakują ;-) ? Spoko, to muszę poczekać w takim razie.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
A kiedy wracasz ? Bo w razie W poczekam ;-) PS: Dobra rada bo teraz zauważyłem. Zamazuj tablice jak wrzucasz gdzieś fotki.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Zrób zdjęcie jak możesz i mniej więcej zmierz tarcze, oki ? Wstępnie zabieram ;-) Chętnie bym podjechał po nie i zobaczył przy okazji eSę ale kurier chyba wyjdzie trochę mniej ;-)
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
osłony ? rzuć jakimś zdjęciem w wolnej chwili to będzie jasne ;-) Skąd jesteś ?
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Hample bym zabral, tylko mi powiedz w jakim sa stanie i co w komplecie dajesz?
-
[B5 AJM] OGrowóz
aaaa to pierdoły, cały czas coś się dzieje tylko nie mam nigdy czasu zrzucać tych zdjęć. Kiedyś to w końcu uzupełnię ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Jak chciałem tak mam ;-)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
pojebalo ich ? kase za wjazd? nie chcą sobie po prostu robić burdelu.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
nie opierdzielają się ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To instruktorka i ponoc bardzo dobra.
-
Skradziono telefon HTC ONE w obudowie CASE-MATE
ja nie stwierdziłem, tylko poetier powiedział że to na 90% jakiś obcjokrajowiec. ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ---------- dziękuję ;-)
-
Skradziono telefon HTC ONE w obudowie CASE-MATE
Nic nie wiem więcej, wczoraj go zgarnęli.
-
Skradziono telefon HTC ONE w obudowie CASE-MATE
Jak nie znasz wzoru to nie wyłączysz ale wtedy wystarczy wyłączyć telefon. Najlepsza metoda: nie mieć telefonu.
-
Skradziono telefon HTC ONE w obudowie CASE-MATE
Żadna apka nie będzie działała jak telefon będzie wyłączony ! 1) SYNCHRONIZUJ wszystkie dane z GOOGLE, wtedy nie stracisz danych 2) Jest coś takiego jak "wzór", który trzeba narysować do odblokowania telefonu i dzięki któremu zabezpieczysz dane przed włamaniem się osób trzecich, 3) Androidowców google cały czas sprawdza gdzie jest Twój telefon, co lepsze możesz nim jako tako "sterować" póki będzie włączony, albo zrobić wipea ;-) Dzięki narzędziom google można też sprawdzić trasę jaką pokonał telefon z właścicielem danego dnia. 4) Aby znaleźć telefon i nim sterować na przeróżne sposoby jest też taka fajna apka: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidlost&hl=pl