Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Mam foto wizytowki jedmego tylko cos nie chce mi sie wyslac zdjecie na serwer z telefonu. Pytaj rano :-)
  2. Ja właśnie się dowiedziałem że raczej kolega nie zdąży z moim autem na czas, więc przyjadę Solarem ;-)
  3. Co oprócz montażu hamulcow z eSki, większego turbo i Fmica będziesz tam robil? Zobaczysz, troche sie narobi ale tylko na plus ;-)
  4. Gratulacje :-))))))
  5. Moge Ci pozyczyć jeden alus, ale gumy tam prawie nie ma Dzieki jeszcze raz za szybki odzew i pomoc. Oddam jak najszybciej ;-) Daj mi jeszcze znac co pijesz ;-) PB98 Następnym razem ja może bd musiał pożyczyć, aięc na spokojnie Hahaha, dobre, ok w razie W sluze pomoca.
  6. Zawiozlem auto do roboty, mam nadzieje ze mechanik sie wyrobi ze wszystkim.
  7. Moge Ci pozyczyć jeden alus, ale gumy tam prawie nie ma Dzieki jeszcze raz za szybki odzew i pomoc. Oddam jak najszybciej ;-) Daj mi jeszcze znac co pijesz ;-)
  8. Moge Ci pozyczyć jeden alus, ale gumy tam prawie nie ma Chodzi tylko o to aby mechanik go postawil na czymkolwiek bo 16 mi juz nie wejdzie :-/ Mozna Cie jakos lapac dzisiaj, albo nawet teraz? Daj na PW jakis numer do siebie.
  9. Jak lecisz na Kielce to zaraz za przejazdem kolejowym (przed stacja paliw ale nie BP, tylko nastepna) skrecasz w szutrowa uliczke w prawo i tam masz wulkanizatora 24h. ---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- Czy ktos czasem nie ma pozyczyc kola 17"? Mam jedna w zapasie a potrzebuje na chwile druga.
  10. Sam robiles? Pomozesz i moim blotnikom? :-)
  11. Ale musial byc dzwon ;-)
  12. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Robert poskładaj ten przód, żeby nie wyglądał jak po dzwonie. Blotnik musze wymienic najpierw, nawet mam w kolorze ale musze tez miec czas, troche miejaca i swiatla. ---------- Post dopisany 12-04-2014 at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 19:41 ---------- Zeby nie bylo ze nic sie nie dzieje. Reszta gratow pojawi sie do 2 tygodni ;-)
  13. czorny nie załamuj się ... ;-)
  14. Spota mieliscie?
  15. Fanta rolowałeś już ? Ja w poniedziałek na dwa tygodnie oddaję auto do mechanika :/
  16. oj Pablo, nie masz tu lekko ;-)
  17. Gdzieś wrzucał, nawet tam pisaliśmy z nex'em ;-)
  18. WyMe już nie wrzucał wątku o tym ?
  19. Hehehe, dobre ;-) Najlepszego Waski. PS: Waski zajmujesz sie tymi kolami? Mam klienta. Jskbys zakladal opony to i sam bym podjechal ze swoimi.
  20. Ja się odcinam bo widzę że niektórym i tak nie przegada ;-)
  21. 100 lat kolego ;-)
  22. Ostatni smiech jaki pamietam byl przed sylwkiem ;-)
  23. Myślałęm że wpadnę do Was na chwilę dzisiaj ale ledwo wróciłem od Nosba i padam na dziub.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.