Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam foto wizytowki jedmego tylko cos nie chce mi sie wyslac zdjecie na serwer z telefonu. Pytaj rano :-)
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Ja właśnie się dowiedziałem że raczej kolega nie zdąży z moim autem na czas, więc przyjadę Solarem ;-)
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Co oprócz montażu hamulcow z eSki, większego turbo i Fmica będziesz tam robil? Zobaczysz, troche sie narobi ale tylko na plus ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gratulacje :-))))))
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moge Ci pozyczyć jeden alus, ale gumy tam prawie nie ma Dzieki jeszcze raz za szybki odzew i pomoc. Oddam jak najszybciej ;-) Daj mi jeszcze znac co pijesz ;-) PB98 Następnym razem ja może bd musiał pożyczyć, aięc na spokojnie Hahaha, dobre, ok w razie W sluze pomoca.
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Zawiozlem auto do roboty, mam nadzieje ze mechanik sie wyrobi ze wszystkim.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moge Ci pozyczyć jeden alus, ale gumy tam prawie nie ma Dzieki jeszcze raz za szybki odzew i pomoc. Oddam jak najszybciej ;-) Daj mi jeszcze znac co pijesz ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moge Ci pozyczyć jeden alus, ale gumy tam prawie nie ma Chodzi tylko o to aby mechanik go postawil na czymkolwiek bo 16 mi juz nie wejdzie :-/ Mozna Cie jakos lapac dzisiaj, albo nawet teraz? Daj na PW jakis numer do siebie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak lecisz na Kielce to zaraz za przejazdem kolejowym (przed stacja paliw ale nie BP, tylko nastepna) skrecasz w szutrowa uliczke w prawo i tam masz wulkanizatora 24h. ---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- Czy ktos czasem nie ma pozyczyc kola 17"? Mam jedna w zapasie a potrzebuje na chwile druga.
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Sam robiles? Pomozesz i moim blotnikom? :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale musial byc dzwon ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Robert poskładaj ten przód, żeby nie wyglądał jak po dzwonie. Blotnik musze wymienic najpierw, nawet mam w kolorze ale musze tez miec czas, troche miejaca i swiatla. ---------- Post dopisany 12-04-2014 at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 19:41 ---------- Zeby nie bylo ze nic sie nie dzieje. Reszta gratow pojawi sie do 2 tygodni ;-)
-
[ALL B5] szerokie s4
czorny nie załamuj się ... ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Spota mieliscie?
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Fanta rolowałeś już ? Ja w poniedziałek na dwa tygodnie oddaję auto do mechanika :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj Pablo, nie masz tu lekko ;-)
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Gdzieś wrzucał, nawet tam pisaliśmy z nex'em ;-)
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
WyMe już nie wrzucał wątku o tym ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehe, dobre ;-) Najlepszego Waski. PS: Waski zajmujesz sie tymi kolami? Mam klienta. Jskbys zakladal opony to i sam bym podjechal ze swoimi.
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
Ja się odcinam bo widzę że niektórym i tak nie przegada ;-)
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
To też zabawka.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
100 lat kolego ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ostatni smiech jaki pamietam byl przed sylwkiem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po graty ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślałęm że wpadnę do Was na chwilę dzisiaj ale ledwo wróciłem od Nosba i padam na dziub.