Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Do Q może i tak ale do ośki ? Oj chyba nie bardzo.
  2. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Z czego taka tarcza?
  3. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wyciety programowo i mechanicznie. Jak tylko odbiore auto to jeszcze wrzuce kierunki osram diadem. Ciekaw jestem efektu. Ponizej porownanie diadem VS standardowa.
  4. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Muszę rozeznać temat ale przyrost na tyle będzie na tyle mały że nie wiem czy gra jest warta świeczki.
  5. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A mi to nie przeszkadza ;-) PS: Swoją drogą dzisiaj się dowiedziałem że dałoby się wsadzić do mnie większe tarcze z tyłu ale trzeba wymienić piasty na te z passata/C5.
  6. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Problem ze tu mam i halo i spryski.
  7. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na tych seryjnych wtryskach gowno bedzie nie rolka :-( Szukam mocniejszych
  8. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie ja ale koledze sie udalo. Masa kombinacji, podejsc i kupa czasu ale miesci sie ;-)
  9. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    leży już, zimówka sie w nadkolu chowa:naughty: Na zime bylo ok, chociaz zimy nie bylo to i tak robilem za plug hehe, moze uda sie go jeszcze kapke posadzic na ten sezon ---------- Post dopisany 24-04-2014 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 21:40 ---------- Powoli wszystko idzie do przodu. Kombinowania cala masa ale udalo sie tak wsadzic fmica aby tylko kapke podszlifowac i wszystko sie miesci ;-))))
  10. jest .NET. Po prostu się nic nie odpala.
  11. Kolego sprawdzam ale coś mi ten Twój program nie śmiga :/ Win7 Pro 64bit
  12. Generalnie procesor ma być odciążony? Pytam bo mogę zapuścić teraz ale mam też uruchomioną wirtualną maszynę.
  13. Puszczę wieczorem na swoim i żony lapku. Jak się uda to jeszcze na jednym.
  14. Fajna fota ;-) Dzekson, dokładek nie malujesz w kolor ?
  15. Wsadzasz pneumat i też masz
  16. poczekajcie aż w końcu ja swoją kozą przyjadę to pogadamy kto ma kozę ;-)
  17. Żona lekarka to myślisz po co mi była hehehehe ? Kolekcja felg, kolekcja opon, kolekcja grilli to myślisz że wątroby nie mam w piwnicy ;-) ?
  18. W niedzielę to będę ale na nogach :/
  19. Zwykle rachunek za naprawe wystarcza ;-)
  20. Jedne i drugie padaja jak uzytkownicy ciapciochy.
  21. mam garaż do wynajęcia w okolicy Chetnie wynajme o ile gdzies w poblizu zachodnich Azorow ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.