Treść opublikowana przez OGr
-
[B5 AJM] OGrowóz
Do Q może i tak ale do ośki ? Oj chyba nie bardzo.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Z czego taka tarcza?
-
[B5 AJM] OGrowóz
Wyciety programowo i mechanicznie. Jak tylko odbiore auto to jeszcze wrzuce kierunki osram diadem. Ciekaw jestem efektu. Ponizej porownanie diadem VS standardowa.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Muszę rozeznać temat ale przyrost na tyle będzie na tyle mały że nie wiem czy gra jest warta świeczki.
-
[B5 AJM] OGrowóz
A mi to nie przeszkadza ;-) PS: Swoją drogą dzisiaj się dowiedziałem że dałoby się wsadzić do mnie większe tarcze z tyłu ale trzeba wymienić piasty na te z passata/C5.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Problem ze tu mam i halo i spryski.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Na tych seryjnych wtryskach gowno bedzie nie rolka :-( Szukam mocniejszych
-
[B5 AJM] OGrowóz
Nie ja ale koledze sie udalo. Masa kombinacji, podejsc i kupa czasu ale miesci sie ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
leży już, zimówka sie w nadkolu chowa:naughty: Na zime bylo ok, chociaz zimy nie bylo to i tak robilem za plug hehe, moze uda sie go jeszcze kapke posadzic na ten sezon ---------- Post dopisany 24-04-2014 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 21:40 ---------- Powoli wszystko idzie do przodu. Kombinowania cala masa ale udalo sie tak wsadzic fmica aby tylko kapke podszlifowac i wszystko sie miesci ;-))))
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
jest .NET. Po prostu się nic nie odpala.
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Kolego sprawdzam ale coś mi ten Twój program nie śmiga :/ Win7 Pro 64bit
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Generalnie procesor ma być odciążony? Pytam bo mogę zapuścić teraz ale mam też uruchomioną wirtualną maszynę.
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Puszczę wieczorem na swoim i żony lapku. Jak się uda to jeszcze na jednym.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajna fota ;-) Dzekson, dokładek nie malujesz w kolor ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wsadzasz pneumat i też masz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poczekajcie aż w końcu ja swoją kozą przyjadę to pogadamy kto ma kozę ;-)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Żona lekarka to myślisz po co mi była hehehehe ? Kolekcja felg, kolekcja opon, kolekcja grilli to myślisz że wątroby nie mam w piwnicy ;-) ?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Pasi ;-)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kaju kiedy ten zlot zaczynasz ? 1-go ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W niedzielę to będę ale na nogach :/
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
Zwykle rachunek za naprawe wystarcza ;-)
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
Jedne i drugie padaja jak uzytkownicy ciapciochy.
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
Nvidia nie lepsza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam garaż do wynajęcia w okolicy Chetnie wynajme o ile gdzies w poblizu zachodnich Azorow ;-)
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
Brak mi slow.