Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem już wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy miejmy nadzieje bo musze skręcić swego KROKODYLA w dół ja skręciłem ostatnio kolejne 2 centy ;-) a ja powoli zaczynam poważnie myśleć o lufcie w sensie air ? mięczak ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem już wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy miejmy nadzieje bo musze skręcić swego KROKODYLA w dół ja skręciłem ostatnio kolejne 2 centy ;-) a ja powoli zaczynam poważnie myśleć o lufcie w sensie air ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem już wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy miejmy nadzieje bo musze skręcić swego KROKODYLA w dół ja skręciłem ostatnio kolejne 2 centy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem już wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta kiedy jesteś w Kraku abyśmy mogli coś porezać ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba spać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
9 to już prawie południe. :-P To mozna sie napic ;-) PS: Waski, nie rzucila Ci sie czasem jakas B1-ka na handel? B1 powiadasz miał koleś ale nie wiem czy aktualne ,zapytam Super, dzięki wielkie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
9 to już prawie południe. :-P To mozna sie napic ;-) PS: Waski, nie rzucila Ci sie czasem jakas B1-ka na handel?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No wlasnie sam sobie odpowiedziales ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki wszystkim za licznego spota ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A mowilem ;-))) ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- Ta podrobe sobie daruj ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- Gruszka robi w blacharce? Tez mam robote ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie szuka ktoś routera do neostrady ? Zgłosiłem na reklamację klientki ale musiałem jej zamówić nowy, a ten reklamowany wrócił nówka sztuka. Dokładnie taki: WN-151ARM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nowe to nie problem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Używki nie mam.
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Te z A8? Nie bylo tam jakichs jaj?
-
[ALL B5] szerokie s4
Gwint AP?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Sa jakie sa ale ja tam jestem zadowolony. Malo skuteczne niby sa, czy drogie? 345 a z tylu 245. Tyl mnie wyprzedzi szybciej ;-)
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
ja tam mam teraz miszmasz kompletny ;-) Narazie to zostawię jak jest.
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
jakbys mial zwrotnice z 99r.,00r to bys mial juz czujniki zuzycia...one wchodza bez zmiany wachacza od dolu no trudno sie mówi, jakoś mi to aż tak nie przeszkadza ;-) A z ciekawości to one też były żeliwne ?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Hehehe, a co w nich takiego zlego? Hamuja lepiej niz seryjne ;-)
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Ja jestem po przeszczepie do AJMa. 320 juz robi robote, ale docelowo chcislbym cos ciut lepszego z ladniejszym zaciskiem ;-) Przednie zeliwne zwrotnice z przedliftowej S4 B5, polosie z poliftowej B5 2.8 oraz dwutloczkowe zaciski, tarcze i klocki z poliftowej S4. Niestety musialem sie pozegnac z czujnikami klockow bo w zeliwnej zwrotnicy tego nie ma. Przydaloby sie tez cos zrobic z tylem ale za bardzo nie ma chybs jak.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj o 16:45 na Krolewskiej blekitne B7 na klubowych ramkach oraz z dziwnymi tylnymi lampami.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mniemam ze piszesz o masce, nie zderzaku? A to vzasem nie jest na wcisk? Spytaj na Battalionie, tam na bank ktos to sciagal.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hahahaha: "5 fiatów, to jakby 1 samochód..." PS: Fanta, chwilowo wsadziłem 20mm i mam wolny ten 12mm o którym Ci mówiłem. Chcesz przymierzyć ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niby tak ale z drugiej strony dużo wtedy jest rezania ;-)