Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. jestem już wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy miejmy nadzieje bo musze skręcić swego KROKODYLA w dół ja skręciłem ostatnio kolejne 2 centy ;-) a ja powoli zaczynam poważnie myśleć o lufcie w sensie air ? mięczak ;-)
  2. jestem już wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy miejmy nadzieje bo musze skręcić swego KROKODYLA w dół ja skręciłem ostatnio kolejne 2 centy ;-) a ja powoli zaczynam poważnie myśleć o lufcie w sensie air ?
  3. jestem już wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy miejmy nadzieje bo musze skręcić swego KROKODYLA w dół ja skręciłem ostatnio kolejne 2 centy ;-)
  4. jestem już wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy
  5. Fanta kiedy jesteś w Kraku abyśmy mogli coś porezać ;-) ?
  6. 9 to już prawie południe. :-P To mozna sie napic ;-) PS: Waski, nie rzucila Ci sie czasem jakas B1-ka na handel? B1 powiadasz miał koleś ale nie wiem czy aktualne ,zapytam Super, dzięki wielkie.
  7. 9 to już prawie południe. :-P To mozna sie napic ;-) PS: Waski, nie rzucila Ci sie czasem jakas B1-ka na handel?
  8. No wlasnie sam sobie odpowiedziales ;-)
  9. Dzieki wszystkim za licznego spota ;-)
  10. A mowilem ;-))) ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- Ta podrobe sobie daruj ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- Gruszka robi w blacharce? Tez mam robote ;-)
  11. Nie szuka ktoś routera do neostrady ? Zgłosiłem na reklamację klientki ale musiałem jej zamówić nowy, a ten reklamowany wrócił nówka sztuka. Dokładnie taki: WN-151ARM
  12. Nowe to nie problem.
  13. Używki nie mam.
  14. Te z A8? Nie bylo tam jakichs jaj?
  15. Gwint AP?
  16. Sa jakie sa ale ja tam jestem zadowolony. Malo skuteczne niby sa, czy drogie? 345 a z tylu 245. Tyl mnie wyprzedzi szybciej ;-)
  17. ja tam mam teraz miszmasz kompletny ;-) Narazie to zostawię jak jest.
  18. jakbys mial zwrotnice z 99r.,00r to bys mial juz czujniki zuzycia...one wchodza bez zmiany wachacza od dolu no trudno sie mówi, jakoś mi to aż tak nie przeszkadza ;-) A z ciekawości to one też były żeliwne ?
  19. Hehehe, a co w nich takiego zlego? Hamuja lepiej niz seryjne ;-)
  20. Ja jestem po przeszczepie do AJMa. 320 juz robi robote, ale docelowo chcislbym cos ciut lepszego z ladniejszym zaciskiem ;-) Przednie zeliwne zwrotnice z przedliftowej S4 B5, polosie z poliftowej B5 2.8 oraz dwutloczkowe zaciski, tarcze i klocki z poliftowej S4. Niestety musialem sie pozegnac z czujnikami klockow bo w zeliwnej zwrotnicy tego nie ma. Przydaloby sie tez cos zrobic z tylem ale za bardzo nie ma chybs jak.
  21. Wczoraj o 16:45 na Krolewskiej blekitne B7 na klubowych ramkach oraz z dziwnymi tylnymi lampami.
  22. Mniemam ze piszesz o masce, nie zderzaku? A to vzasem nie jest na wcisk? Spytaj na Battalionie, tam na bank ktos to sciagal.
  23. hahahaha: "5 fiatów, to jakby 1 samochód..." PS: Fanta, chwilowo wsadziłem 20mm i mam wolny ten 12mm o którym Ci mówiłem. Chcesz przymierzyć ?
  24. Niby tak ale z drugiej strony dużo wtedy jest rezania ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.