Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Robert ale B2 a nie jakieś kuromesło ;-)
  2. leży i gnije w piwnicy cały czas ;-) Przecież jej nie wysłałem na drugi koniec świata ;-) Musimy się jakoś spiknąć to Ci oddam. Będziesz na myjni w południe? Mam dzisiaj home office to jak nie będzie zapierdolu to mógłbym tam podskoczyć ;-)
  3. wzajemnie o której będziesz na myjni?? będziesz o 12? ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Coś ostatnio się nie mijamy hehe ;-) smutno Ci stęskniłeś się troszkę a no ;-)
  4. Coś ostatnio się nie mijamy hehe ;-)
  5. Coś mi tu nie gra: W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić na miejscu. Malowanie maski, dachu i zderzaka (500zł - 800zł), pozostałe elementy (400zł).
  6. Gadałem, ośka. Witam, Robert kupuj ta bude B2 bo laweta czeka na transport dla Ciebie... szukam B1 albo b2 z q w serii i aż tak mi sie nie pali ;-) wiem ze moge na Ciebie liczyć więc spoko spoko, na pewno się odezawę w razie W ;-) na kogo O lawete chodziło, nawet nie wiem czy ktoś jeszcze dysponuje.
  7. Gadałem, ośka. Witam, Robert kupuj ta bude B2 bo laweta czeka na transport dla Ciebie... szukam B1 albo b2 z q w serii i aż tak mi sie nie pali ;-) wiem ze moge na Ciebie liczyć więc spoko spoko, na pewno się odezawę w razie W ;-)
  8. Gadałem, ośka.
  9. Ładny spoiler się robi ;-)
  10. I radyjko nie potrzebne ;-)
  11. I tu się mylisz ;-)
  12. Zobacz następnym razem u Ślepego... U mnie też już od dawna zamontowana... Troszkę trzeba obciąć i git. gałkę, czy lewarek ;-) ?
  13. W A3 jest na wcisk, u nas jest przykręcana.
  14. tak ja mam z a3 z przeszczepionym kapslem ze starej gały z mieszkiem nie bylo najmniejszego problemu i siadł w ramkę jak trzeba.. ciekawe czy do B5 też by siadło, tylko żę u mnie jest wkręcana. mozemy sprobowac przelozyc ja tysz chce bo u mnie w przedlifcie jest inny mieszek niz u Ogra, grunt zeby mieszek wszedl mieszek, mieszkiem, o gałkę się rozchodzi. Fanta, nie montowałeś w końcu do siebie ?
  15. tak ja mam z a3 z przeszczepionym kapslem ze starej gały z mieszkiem nie bylo najmniejszego problemu i siadł w ramkę jak trzeba.. ciekawe czy do B5 też by siadło, tylko żę u mnie jest wkręcana.
  16. Audi 80 Coupe Quattro 1986 Susz i Audi Widziałem ale to angilik :/
  17. A nie pasuje jakis slupek ktory nie ma tej wady? Naciapane z bagaznika ...
  18. Fanta, mam kontakt do kolesia ktory robi fajne customy ;-) Naciapane z bagaznika ...
  19. Korzysta ktoś ze stawarek do palstiku ? Jaką kupić i na co patrzeć ?
  20. o ile znowu nie wrócę późno i nie padnę na ryj jak wczoraj to będę.
  21. Fanta, łapaj: MERCEDES GL ML W163 KOŁA FELGI OPONY 20 BRABUS (4361927201) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  22. Chyba jeszcze spałem :/
  23. Niewiele tam pokazują :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.