Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert ale B2 a nie jakieś kuromesło ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
leży i gnije w piwnicy cały czas ;-) Przecież jej nie wysłałem na drugi koniec świata ;-) Musimy się jakoś spiknąć to Ci oddam. Będziesz na myjni w południe? Mam dzisiaj home office to jak nie będzie zapierdolu to mógłbym tam podskoczyć ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wzajemnie o której będziesz na myjni?? będziesz o 12? ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Coś ostatnio się nie mijamy hehe ;-) smutno Ci stęskniłeś się troszkę a no ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Coś ostatnio się nie mijamy hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Coś mi tu nie gra: W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić na miejscu. Malowanie maski, dachu i zderzaka (500zł - 800zł), pozostałe elementy (400zł).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gadałem, ośka. Witam, Robert kupuj ta bude B2 bo laweta czeka na transport dla Ciebie... szukam B1 albo b2 z q w serii i aż tak mi sie nie pali ;-) wiem ze moge na Ciebie liczyć więc spoko spoko, na pewno się odezawę w razie W ;-) na kogo O lawete chodziło, nawet nie wiem czy ktoś jeszcze dysponuje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gadałem, ośka. Witam, Robert kupuj ta bude B2 bo laweta czeka na transport dla Ciebie... szukam B1 albo b2 z q w serii i aż tak mi sie nie pali ;-) wiem ze moge na Ciebie liczyć więc spoko spoko, na pewno się odezawę w razie W ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gadałem, ośka.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ładny spoiler się robi ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I radyjko nie potrzebne ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I tu się mylisz ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zobacz następnym razem u Ślepego... U mnie też już od dawna zamontowana... Troszkę trzeba obciąć i git. gałkę, czy lewarek ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W A3 jest na wcisk, u nas jest przykręcana.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak ja mam z a3 z przeszczepionym kapslem ze starej gały z mieszkiem nie bylo najmniejszego problemu i siadł w ramkę jak trzeba.. ciekawe czy do B5 też by siadło, tylko żę u mnie jest wkręcana. mozemy sprobowac przelozyc ja tysz chce bo u mnie w przedlifcie jest inny mieszek niz u Ogra, grunt zeby mieszek wszedl mieszek, mieszkiem, o gałkę się rozchodzi. Fanta, nie montowałeś w końcu do siebie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak ja mam z a3 z przeszczepionym kapslem ze starej gały z mieszkiem nie bylo najmniejszego problemu i siadł w ramkę jak trzeba.. ciekawe czy do B5 też by siadło, tylko żę u mnie jest wkręcana.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Audi 80 Coupe Quattro 1986 Susz i Audi Widziałem ale to angilik :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A nie pasuje jakis slupek ktory nie ma tej wady? Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***isty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta, mam kontakt do kolesia ktory robi fajne customy ;-) Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Korzysta ktoś ze stawarek do palstiku ? Jaką kupić i na co patrzeć ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o ile znowu nie wrócę późno i nie padnę na ryj jak wczoraj to będę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta, łapaj: MERCEDES GL ML W163 KOŁA FELGI OPONY 20 BRABUS (4361927201) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Chyba jeszcze spałem :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niewiele tam pokazują :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gwerty