Treść opublikowana przez OGr
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ogr jak sprzedaje? Przeciez to sa stare fele, tylko rant dolozony, a rotory mam wymienne Sorry, nie jestem w temacie. Rzuc mi na PW koszta takiej zabawy, albo kontakt do firmy gdzie to robisz ;-) Naciapane z bagaznika ...
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
11J to bedzie niezly spas. Stare fele sprzedajesz? Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja po fmicu, dp, brd i paru innych pierdołach też mam wrażenie że to nie idzie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chodziło mi o 18"/8J z ET43. Mniejszego ori chyba nie było poza ET20 ale to już za niskie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy ktoś z Was posiada takie fele ? Potrzebuję przymierzyć na szaraku.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Waski przed chwila na Podbipiety ;-) Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadnij na spota to Ci pokażę trochę rzeźby ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I 100 zmodzonych aut ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Maglownice w podobnych pieniądzach zregenerujesz i chyba lepiej by tak było zrobić. Np tutaj: Przekładnie kierownicze ? regeneracja przy wykorzystaniu oryginalnych uszczelek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bosek, wsadzaj większe wtryski i większe turbo jak i tak wymieniasz + chip i będziesz zadowolony ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
nie spać w korku hehehe, dziwisz się jak dopiero po jednej kawie byłem ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bosek, w Myślenicach masz zajebistego speca od wtryskiwaczy. ---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ---------- Bosek, a odmy nie wystarczyło przeczyścić ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Waski przed chwila na Bora ;-) Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie walaja sie komus tarcze 345 z B6? Naciapane z bagaznika ...
-
C5 Freak Biturbo+
Ściągany panel na dłuższą metę wkurza
-
C5 Freak Biturbo+
chyba na jedno wyjdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
IGO jest dobre jak jeździsz tirami bo mają rozbudowane opcje których nie mają inne mapy. Dobra jest na europę Sygic Aura. Na następnym spocie będę bo w tym tygodniu siedzę w wawie. Przy sytej glebie mapy tirowe się sprawdzają ;-)
-
C5 Freak Biturbo+
Ale musisz przyznać że ładnie się komponuje. Z Symphony w B5 też nie ma szału ale za to ładnie wygląda ten sznur podświetlonych przycisków ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no lata 22 chłopa za piłką ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A spoilera nie masz ;-) ? Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Dabrowie tez pada. Naciapane z bagaznika ...
-
[ALL B5] szerokie s4
Fajnie, fajnie ale na czarnym ten grill by wygladal lepiej. Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
93 czego? Waski, teraz i tak mnie nie ma w Kraku. Sprawdzales w etce dostep tam itp? Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bosek, mogę sobie odmówić wszystkiego oprócz kawy ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Rozbierałem u siebie. Wszystko jest pod tapicerką i podejrzewam że tak samo jest u Ciebie. Takie coś jak ja pewnie będziesz tam miał: Audi A4 B5 – Wymiana żarówek trzeciego światła STOPU | Audi moją pasją Tylko żarówek identycznych poza ASO nie znajdzisz. Ja kupowałem tutaj i w razie W jeszcze kilka mam: http://www.apus.pl