Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial? NIE SPRZEDAJE ---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- FANTA ma zderzak lampy ,halogeny Widzę że wszyscy w temacie ;-) PS: A swoją drogą znalazłem B1 w Niemcowni i nawet nie tak drogo ale sprowadzenie pewnie trochę wyjdzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz ? napisz co tam masz ;-) Tam jest wszystko! KERCZI service - nawet żarówki zmieniał W 4 kulawych butach to chociaż ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz ? napisz co tam masz ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial? nie stać Cię poza tym nie jest na sprzedaż bo ja to od jakiegoś czasu trzymam rękę na pulsie lepiej mi powiedz czy jutro przed spotem kręcimy coś?? Ty kupuj mieszkanie a nie szukasz auta Późno jutro wracam, ledwo wlecę do domu to wyjadę na spota. spoko spoko to ja jutro po pracy sam pokręce troche swoim krokodylem ja muszę najpierw nadkola wyciąć ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial? nie stać Cię poza tym nie jest na sprzedaż bo ja to od jakiegoś czasu trzymam rękę na pulsie lepiej mi powiedz czy jutro przed spotem kręcimy coś?? Ty kupuj mieszkanie a nie szukasz auta Późno jutro wracam, ledwo wlecę do domu to wyjadę na spota.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Nie tak mocno ;-) Jeszcze jest miejsce ;-) PS: Pracujesz tam ? Pytam bo jestem tam od pn do pt ;-) Kręciłeś coś jeszcze? Cały czas wycieram nadkola ale chyba w końcu się wkurzę i je po protu wytnę ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Nie tak mocno ;-) Jeszcze jest miejsce ;-) PS: Pracujesz tam ? Pytam bo jestem tam od pn do pt ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial? z tego co pamiętam to dużo ale nie chce mówić ile bo może cos sie zmieniło Duzo to kwestia wzgledna. Duzo pracy tam bylo jednak wsadzone ale tez nie wiem czy nie wolalbym samemu przez to przejsc ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przypadkiem natrafiłem: Audi 80 B2 4.2 V8 quattro on Vimeo Sprzedał się czy kolega dalej upala po Krakowie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
??? Pracuje we wt do 21:00 nie wiem czy będę. ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10336767_686372728103356_8589406777367519497_n.jpg Sorry to bylo do tranzita ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wez dysk ;-)
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Przydałoby się więcej szczegółów
-
Większe tylne hamulce do B5 FWD
No właśnie widziałem to, nikt nic lepszego nie wymyślił skoro i tak piasty lecą inne ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkiego najlepszego dzieciaczki ;-)
-
Większe tylne hamulce do B5 FWD
Potrzebuję wymienić w końcu tylne tarcze i klocki. Znalazłem że po zmianie tylnej piasty na tą z Audi 100 hamulce z S4 lift pasują. Jest to realne w FWD ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak dojadę to jutro będę w południe z rodzinką.
-
C5 Freak Biturbo+
Butelkowa zieleń to bardzo fajny kolor i na pewno lepszy niż srebrny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja wszystko, lacznie z chipem robie tutaj i jestem mega zadowolony: www.mobil-tech.pl Vtech tez slyszalem ze nie jest najlepszym miejscem na robienie programu.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Podawalem juz ale masz: Felgi: 18/8.5 ET56 Opony: 215/40 Dystans przod: 17mm Dystans tyl: 20mm Narazie wisi na poziomie 60cm. Wiem ze jeszcze moznaby je wypchac, wstawic odboje na tyl itp itd ale narazie tak zostaje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Brawo !!!!! Rezamy avanta na spocie ? Albo pickupa ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A 3ke? a no ACZY. Bidna dość wersja. Gabriel kiedy będziesz w Kraku aby zgarnąć ten Twój komplecik ;-) ? ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- Napisz do Stanleya. ? http://a4-klub.pl/members/stanley-33231/ ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy ktoś z Was może wyciagnąć historię auta ? Znajomy znalazł auto w Krakowie o nr VIN: WAUZZZ8P79A028563
-
[B5 AJM] OGrowóz
Powolutku, pocichutku, chrup, chrup ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzekson, coś Ty za malarza wytrzasnął ;-) ?