Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial? NIE SPRZEDAJE ---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- FANTA ma zderzak lampy ,halogeny Widzę że wszyscy w temacie ;-) PS: A swoją drogą znalazłem B1 w Niemcowni i nawet nie tak drogo ale sprowadzenie pewnie trochę wyjdzie.
  2. juz ? napisz co tam masz ;-) Tam jest wszystko! KERCZI service - nawet żarówki zmieniał W 4 kulawych butach to chociaż ;-) ?
  3. juz ? napisz co tam masz ;-)
  4. Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial? nie stać Cię poza tym nie jest na sprzedaż bo ja to od jakiegoś czasu trzymam rękę na pulsie lepiej mi powiedz czy jutro przed spotem kręcimy coś?? Ty kupuj mieszkanie a nie szukasz auta Późno jutro wracam, ledwo wlecę do domu to wyjadę na spota. spoko spoko to ja jutro po pracy sam pokręce troche swoim krokodylem ja muszę najpierw nadkola wyciąć ;-)
  5. Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial? nie stać Cię poza tym nie jest na sprzedaż bo ja to od jakiegoś czasu trzymam rękę na pulsie lepiej mi powiedz czy jutro przed spotem kręcimy coś?? Ty kupuj mieszkanie a nie szukasz auta Późno jutro wracam, ledwo wlecę do domu to wyjadę na spota.
  6. Nie tak mocno ;-) Jeszcze jest miejsce ;-) PS: Pracujesz tam ? Pytam bo jestem tam od pn do pt ;-) Kręciłeś coś jeszcze? Cały czas wycieram nadkola ale chyba w końcu się wkurzę i je po protu wytnę ;-)
  7. Nie tak mocno ;-) Jeszcze jest miejsce ;-) PS: Pracujesz tam ? Pytam bo jestem tam od pn do pt ;-)
  8. Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial? z tego co pamiętam to dużo ale nie chce mówić ile bo może cos sie zmieniło Duzo to kwestia wzgledna. Duzo pracy tam bylo jednak wsadzone ale tez nie wiem czy nie wolalbym samemu przez to przejsc ;-)
  9. Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial?
  10. Przypadkiem natrafiłem: Audi 80 B2 4.2 V8 quattro on Vimeo Sprzedał się czy kolega dalej upala po Krakowie ?
  11. ??? Pracuje we wt do 21:00 nie wiem czy będę. ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10336767_686372728103356_8589406777367519497_n.jpg Sorry to bylo do tranzita ;-)
  12. Przydałoby się więcej szczegółów
  13. No właśnie widziałem to, nikt nic lepszego nie wymyślił skoro i tak piasty lecą inne ?
  14. Wszystkiego najlepszego dzieciaczki ;-)
  15. Potrzebuję wymienić w końcu tylne tarcze i klocki. Znalazłem że po zmianie tylnej piasty na tą z Audi 100 hamulce z S4 lift pasują. Jest to realne w FWD ?
  16. Jak dojadę to jutro będę w południe z rodzinką.
  17. OGr odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Butelkowa zieleń to bardzo fajny kolor i na pewno lepszy niż srebrny.
  18. Ja wszystko, lacznie z chipem robie tutaj i jestem mega zadowolony: www.mobil-tech.pl Vtech tez slyszalem ze nie jest najlepszym miejscem na robienie programu.
  19. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Podawalem juz ale masz: Felgi: 18/8.5 ET56 Opony: 215/40 Dystans przod: 17mm Dystans tyl: 20mm Narazie wisi na poziomie 60cm. Wiem ze jeszcze moznaby je wypchac, wstawic odboje na tyl itp itd ale narazie tak zostaje.
  20. Brawo !!!!! Rezamy avanta na spocie ? Albo pickupa ;-) ?
  21. A 3ke? a no ACZY. Bidna dość wersja. Gabriel kiedy będziesz w Kraku aby zgarnąć ten Twój komplecik ;-) ? ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- Napisz do Stanleya. ? http://a4-klub.pl/members/stanley-33231/ ?
  22. Czy ktoś z Was może wyciagnąć historię auta ? Znajomy znalazł auto w Krakowie o nr VIN: WAUZZZ8P79A028563
  23. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Powolutku, pocichutku, chrup, chrup ;-)
  24. Dzekson, coś Ty za malarza wytrzasnął ;-) ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.