Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. No tak jakos wyszlo. Panowie czy nie wiecie do ktorej jest czynny parking na galerii Bronlwice? Potrzebuje podniesc auto i troche pokrecic. Tescoo na kapelance chyba jest 24h ale az tam mi sie nie chce jechac ;-)
  2. Tak, tylko troche nieaktualna ;-)
  3. W Krakowie kiesys szukalem i tanio nie jest. Tutaj wyslij: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-naprawa-wyswietlacza-fis-w-liczniku/
  4. OGr odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Why, kup zmieniare na MP3 i po sprawie.
  5. Widziałem wczoraj, fajny.
  6. OGr odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Wszyscy tak mówią a nikt nie ma. Mam i w przeciągu 2 lat może dwa razy się zawiesiła. wystarczyło wytargać kartę, przeformatować, wgrać od nowa kawałki i śmiga dalej.
  7. Bry, kto leci na Baltow w niedziele?
  8. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nisko ;-) Nudzić się nie będę, chyba że któregoś wieczora, podsyłam Ci PW.
  9. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    oka, to daj znać jak ją będziesz miał ;-)
  10. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    o 16:wink:, to zrób sobie wycieczkę do sącza, lody mają za***iste:wink:, ja lecę rano na Słowacje, i potem wpadam do Sącza:wink: Światowy człowiek jesteś ;-) Mógłbyś zabrać opalarkę czy co tam masz do podgrzania lakieru do bagażnika ? Jakbym wpadł to może bym pożyczył zamiast zawracać Ci głowę któregoś wieczoru. Tylko nie obiecuje że będę w Sączu :/
  11. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A o której w Sączu spoty ? Rano muszę zrobić kilka bzdur przy aucie a po południu miałem gdzieś lecieć z rodzinką.
  12. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    W przyszłą sobotę uderzamy do Bałtowa:wink: Niedzielę chyba ;-)
  13. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zrobi się zrobi, przy nim jest ogrom roboty ;-) Daj znać kiedy będziesz miał czas o tym co Ci mówiłem to przy okazji zobaczę Twoją ;-) , mam nadzieje że się widzimy w niedziele:naughty: Pojadę choćby na aktualnym setupie ;-)
  14. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zrobi się zrobi, przy nim jest ogrom roboty ;-) Daj znać kiedy będziesz miał czas o tym co Ci mówiłem to przy okazji zobaczę Twoją ;-)
  15. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bylem wczoraj dogladnac szaraka. Teoretycznie moze uda sie go jutro odebrac, tylko jak na zlosc nie mam kurse jak, ale to sie zobaczy czy wogole bedzie gotowy. Niestety poki co wtryskow nie ma :/ Bede musial poczekac az goscie beda miec cos miec. Musze tez cos zrobic z tylnym i przednim zderzakiem i albo pomaluje tylko je albo sie wezme za body w koncu. ---------- Post dopisany 10-05-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 08:16 ---------- Po przekladce listew postanowilem jeszcze ulokowac pasazera na gape ;-)
  16. I ja w koncu musze do Ciebie zawitac z tym moim gwintem ;-)
  17. a co robiłes ? ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- Allegro? nie ma tam Od groma rzeczy, czesc jest u mnie w temacie.
  18. Odebralem wczoraj auto ;-) W koncu sie odpycha i hamuje ;-) Musze jeazcze zderzaki ogarnac ale najpierw musze sie odkuc.
  19. będziesz prostował co sezon. Trzeba było szukać czegoś kutego z gamy OOOO.
  20. W Bronowicach parking górny też bezproblemowy także dla tych posadzonych. Galeria kazimierz była o tyle dobra że byłą w centrum i każdy miał w miarę blisko.
  21. Chyba najlepsze video jakie wyszło. Fajne tylko szkoda że taki krótki.
  22. Ja mam te i też są ok: Dywaniki welurowe Audi A4 B5 95- petex ORYGINALNE (4205615426) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  23. Który pierwszy sprzeda ? hehehe ?
  24. I tak lepiej niż ja hehe ;-)
  25. O tym samym pomyślałem ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.