Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tak jakos wyszlo. Panowie czy nie wiecie do ktorej jest czynny parking na galerii Bronlwice? Potrzebuje podniesc auto i troche pokrecic. Tescoo na kapelance chyba jest 24h ale az tam mi sie nie chce jechac ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, tylko troche nieaktualna ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Krakowie kiesys szukalem i tanio nie jest. Tutaj wyslij: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-naprawa-wyswietlacza-fis-w-liczniku/
-
C5 Freak Biturbo+
Why, kup zmieniare na MP3 i po sprawie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziałem wczoraj, fajny.
-
C5 Freak Biturbo+
Wszyscy tak mówią a nikt nie ma. Mam i w przeciągu 2 lat może dwa razy się zawiesiła. wystarczyło wytargać kartę, przeformatować, wgrać od nowa kawałki i śmiga dalej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry, kto leci na Baltow w niedziele?
-
[B5 AJM] OGrowóz
nisko ;-) Nudzić się nie będę, chyba że któregoś wieczora, podsyłam Ci PW.
-
[B5 AJM] OGrowóz
oka, to daj znać jak ją będziesz miał ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
o 16:wink:, to zrób sobie wycieczkę do sącza, lody mają za***iste:wink:, ja lecę rano na Słowacje, i potem wpadam do Sącza:wink: Światowy człowiek jesteś ;-) Mógłbyś zabrać opalarkę czy co tam masz do podgrzania lakieru do bagażnika ? Jakbym wpadł to może bym pożyczył zamiast zawracać Ci głowę któregoś wieczoru. Tylko nie obiecuje że będę w Sączu :/
-
[B5 AJM] OGrowóz
A o której w Sączu spoty ? Rano muszę zrobić kilka bzdur przy aucie a po południu miałem gdzieś lecieć z rodzinką.
-
[B5 AJM] OGrowóz
W przyszłą sobotę uderzamy do Bałtowa:wink: Niedzielę chyba ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Zrobi się zrobi, przy nim jest ogrom roboty ;-) Daj znać kiedy będziesz miał czas o tym co Ci mówiłem to przy okazji zobaczę Twoją ;-) , mam nadzieje że się widzimy w niedziele:naughty: Pojadę choćby na aktualnym setupie ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Zrobi się zrobi, przy nim jest ogrom roboty ;-) Daj znać kiedy będziesz miał czas o tym co Ci mówiłem to przy okazji zobaczę Twoją ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Bylem wczoraj dogladnac szaraka. Teoretycznie moze uda sie go jutro odebrac, tylko jak na zlosc nie mam kurse jak, ale to sie zobaczy czy wogole bedzie gotowy. Niestety poki co wtryskow nie ma :/ Bede musial poczekac az goscie beda miec cos miec. Musze tez cos zrobic z tylnym i przednim zderzakiem i albo pomaluje tylko je albo sie wezme za body w koncu. ---------- Post dopisany 10-05-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 08:16 ---------- Po przekladce listew postanowilem jeszcze ulokowac pasazera na gape ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I ja w koncu musze do Ciebie zawitac z tym moim gwintem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co robiłes ? ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- Allegro? nie ma tam Od groma rzeczy, czesc jest u mnie w temacie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Odebralem wczoraj auto ;-) W koncu sie odpycha i hamuje ;-) Musze jeazcze zderzaki ogarnac ale najpierw musze sie odkuc.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będziesz prostował co sezon. Trzeba było szukać czegoś kutego z gamy OOOO.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Bronowicach parking górny też bezproblemowy także dla tych posadzonych. Galeria kazimierz była o tyle dobra że byłą w centrum i każdy miał w miarę blisko.
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Chyba najlepsze video jakie wyszło. Fajne tylko szkoda że taki krótki.
-
Dywaniki welurowe
Ja mam te i też są ok: Dywaniki welurowe Audi A4 B5 95- petex ORYGINALNE (4205615426) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[ALL B5] szerokie s4
Który pierwszy sprzeda ? hehehe ?
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
I tak lepiej niż ja hehe ;-)
-
[ALL B5] szerokie s4
O tym samym pomyślałem ;-)