Treść opublikowana przez OGr
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
Te dwa ostatnie tez niezłe. Widać że kolega bawi się aparatem ;-)
-
[ALL B5] szerokie s4
Max, zerknij na PW.
-
[ALL B5] szerokie s4
wlasnie tez mi ktos kiedys mowil ze te dwa coolery z RS4 robią dobrą robotę i bez sensu robic frontowy
-
AUDI OPEN SEASON 2014 czyli Rozpoczęcie Sezonu AUDI!
Nas niestety nie bedzie. Jedno auto w czesciach, drugie rozdupczone :-/
-
[ALL B5] szerokie s4
Fajne, fajne, pozazdrościć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale ty jesteś Guptok ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- Ale jest to atut zwłaszcza że nie cały rok temu została założona, dużo ludzi do tego przywiązują uwagę. no przywiązują przywiązują
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nikt Ci nie odda za instalacje ale możę trafi sie klient ;-) Narazie będę czekał na info od mechanika.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szkoda żę nie mówiłeś rok temu jak kupowałem A3 :/ Swoją drogą ile Ty za nią chcesz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde mam dosć tego roku :/ Wszystko pada. Dzisiaj prawdopodobnie silnik w A3 Wywaliło olej i silnik zgasł :/ Raczej nie do uratowania :/ Jakby ktoś słyszał o jakimś dieselku na handel to dajcie znać. W tym siedzi AGR ale ostatecznie wsadzę też coś innego. Ostatecznie może bym go zezłomował i kupił coś innego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czaja Potwierdzam 602-138-246 nr do niego jbc dlugie terminy u czaji ja polecam rino kolo inter cars na zakopiance Za to profi robota u czaji.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kasa poszła, znaczy zadatek zawstydzi wszystkich ;-) PS: Kaju równaj podjazd bo na letnim setupie to nie wjedzie ;-) Ogr nie przesadzaj, beda tam lepsze projekty ja narazie jestem w czarnej d*pie na 1be i zimowkach pogadamy na miejscu ;-)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kasa poszła, znaczy zadatek zawstydzi wszystkich ;-) PS: Kaju równaj podjazd bo na letnim setupie to nie wjedzie ;-)
-
Zabiezpieczenie błotników od wewnątrz po wycinaniu nadkoli
Mata chyba szybciej czy później zgnije :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja to myślisz że jak jeżdżę? Ostatnio rozpierdzieliłem kolejną rozpórkę ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Handzia bardzo znana.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I Krakowski Festiwal Piwa - Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych
-
Zabiezpieczenie błotników od wewnątrz po wycinaniu nadkoli
A nie lepiej to właśnie barankiem wypełnić ?
-
Zabiezpieczenie błotników od wewnątrz po wycinaniu nadkoli
I ja poczytam ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rok temu w tym samym miejscu był baaardzo podobny wypadek.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sorki, trzymaj ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poczekaj, poczekaj nic nie piłem a nie wiem o co chodzi ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam VB 32-bit Jutro w pracy popatrze czy nie mam 64-bit dzięks
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kaju, równaj drogi i piłuj krawężniki. Dziki OGr już jedzie ;-)))))))
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Trzeba było przyjechać wcześniej ;-)
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Nie spodziewałem się aż takiej ilości aut ;-) Pogoda też dopisała ;-)