Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Te dwa ostatnie tez niezłe. Widać że kolega bawi się aparatem ;-)
  2. Max, zerknij na PW.
  3. wlasnie tez mi ktos kiedys mowil ze te dwa coolery z RS4 robią dobrą robotę i bez sensu robic frontowy
  4. Nas niestety nie bedzie. Jedno auto w czesciach, drugie rozdupczone :-/
  5. Fajne, fajne, pozazdrościć.
  6. Ale ty jesteś Guptok ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- Ale jest to atut zwłaszcza że nie cały rok temu została założona, dużo ludzi do tego przywiązują uwagę. no przywiązują przywiązują
  7. Nikt Ci nie odda za instalacje ale możę trafi sie klient ;-) Narazie będę czekał na info od mechanika.
  8. Szkoda żę nie mówiłeś rok temu jak kupowałem A3 :/ Swoją drogą ile Ty za nią chcesz ?
  9. Kurde mam dosć tego roku :/ Wszystko pada. Dzisiaj prawdopodobnie silnik w A3 Wywaliło olej i silnik zgasł :/ Raczej nie do uratowania :/ Jakby ktoś słyszał o jakimś dieselku na handel to dajcie znać. W tym siedzi AGR ale ostatecznie wsadzę też coś innego. Ostatecznie może bym go zezłomował i kupił coś innego.
  10. Czaja Potwierdzam 602-138-246 nr do niego jbc dlugie terminy u czaji ja polecam rino kolo inter cars na zakopiance Za to profi robota u czaji.
  11. Kasa poszła, znaczy zadatek zawstydzi wszystkich ;-) PS: Kaju równaj podjazd bo na letnim setupie to nie wjedzie ;-) Ogr nie przesadzaj, beda tam lepsze projekty ja narazie jestem w czarnej d*pie na 1be i zimowkach pogadamy na miejscu ;-)
  12. Kasa poszła, znaczy zadatek zawstydzi wszystkich ;-) PS: Kaju równaj podjazd bo na letnim setupie to nie wjedzie ;-)
  13. Mata chyba szybciej czy później zgnije :/
  14. A ja to myślisz że jak jeżdżę? Ostatnio rozpierdzieliłem kolejną rozpórkę ;-)
  15. Handzia bardzo znana.
  16. I Krakowski Festiwal Piwa - Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych
  17. A nie lepiej to właśnie barankiem wypełnić ?
  18. Rok temu w tym samym miejscu był baaardzo podobny wypadek.
  19. Sorki, trzymaj ;-)
  20. Poczekaj, poczekaj nic nie piłem a nie wiem o co chodzi ;-)
  21. Mam VB 32-bit Jutro w pracy popatrze czy nie mam 64-bit dzięks
  22. Kaju, równaj drogi i piłuj krawężniki. Dziki OGr już jedzie ;-)))))))
  23. Trzeba było przyjechać wcześniej ;-)
  24. Nie spodziewałem się aż takiej ilości aut ;-) Pogoda też dopisała ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.