Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. drzewa się do lasu nie wiezie Cwaniak, no zobaczymy.
  2. No właśnie myśle że z samym przełożeniem niebędzie wielkich problemów gorzej z podłączeniem tego do kupy żeby działało to jak należy, najbardziej klimatyzacja i jej podłączenie bo przełączniki to niebędzie wielki problem tak mi się wydaje. Chodzi mi to po głowie juz od jakiegoś czasu i chyba się za to wezme na wiosne. Może ktoś juz taką przekładke zrobił i się podzieli jakims info. myślę że z samą przekładką nie bedzie problemu, tylko czy to wszystko ruszy, no i koszty przecież to będzie kosztowało kupę kasy nie lepiej odczekać i pójść z rocznikiem do przodu? Laptopy nie sa do grania.
  3. Chyba lepiej ubezpueczyc.
  4. To gdzie Ty mieszkasz?
  5. Nie pracuj nad nia tylko ja bierz ze soba ;-)
  6. Wszystkiego najlepszego ;-)
  7. Pablo na co Ci taka krowa? Jezdze czasami zony A3, teraz spakowalismy sie w trase z dzieckiem, kotem i calym ekwipunkiem tez w A3 i wszystko sie zmiescilo. Dobrze sie tym smiga.
  8. Boseron, w czwartek chyba nie dzwoniliście ale ja i tak do domu wróciłem późno :/
  9. Rzuć okiem na S4 Felgi 18stki AUDI 5x112 8J ET48 Andrychów ciekawie wyglądają łojezu ;-)
  10. Pozdrowienia z Tomaszowa Lubelskiego ;-)
  11. Aaaa to byles Ty ;-))) Tak to bylem ja ;-)))
  12. Też muszę przejść na większy rozmiar ale chyba wlecą od razu 18. To już żadna różnica
  13. Szukam pompek AL, jest ktoś na forum albo tu w okolicy kto sprzedaje ?
  14. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Robi sie wlasnie ;-)
  15. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No balon byl, jest kapke mniejszy ale szalu tez nie ma. PS: Mala ksiezniczka jak juz :-) Nie wstydzi sie ;-)
  16. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To ISOFIX pod fotelik dzieciecy na tylna kanape ;-) Fotki na tym kole sa kilka stron wczesniej, tylko na oponach 225/40 /18.
  17. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Trochę bez sensu bo nie zmieniam tylko chłodniczki no ale ok, nie ma sprawy ;-) ---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- Max, dzieki za paczuszke ;-) Byl juz prawy, teraz dojdzie lewy ;-)
  18. polecam Wojtusia ---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- O jezuuu...Broń Boże tam... czemu Wszyscy wokół ich chwalą za solidność.
  19. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    W AWX'ie jest kapkę większa pojemnościowo i musi narazie wystarczyć. Jak będzie problem to będę później zmieniał.
  20. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    z AWX-a wrzucam, praktycznie plug&play, a problemu z przegrzewaniem oleju w AJM-ie nigdy raczej nie miałem. Szczerze nie pamiętam jaka temp oleju bywała.
  21. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Chłodniczka zapocona właśnie. N75 wyszedł w kompie, bodajrze na logach, a mi się wydawało że auto zanim się zacznie zbierać to idzie najpierw na drzemkę ;-)
  22. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kowi jakby chodzilo o kase to by nie bylo problemu. Zobaczymy, moze zdazy.
  23. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nowy zapas :-) PS: Kola zostaja. ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 09:43 ---------- Zaczelo sie ale wyszlo jeszcze kilka problemow. Chlodniczka oleju i n75 do wymiany, do tego jeden wtrysk ma lekkie odchyly. Poki co mozna go jeszcze zostawic ale wymienie od razu na ALki :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.