Treść opublikowana przez OGr
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
drzewa się do lasu nie wiezie Cwaniak, no zobaczymy.
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
No właśnie myśle że z samym przełożeniem niebędzie wielkich problemów gorzej z podłączeniem tego do kupy żeby działało to jak należy, najbardziej klimatyzacja i jej podłączenie bo przełączniki to niebędzie wielki problem tak mi się wydaje. Chodzi mi to po głowie juz od jakiegoś czasu i chyba się za to wezme na wiosne. Może ktoś juz taką przekładke zrobił i się podzieli jakims info. myślę że z samą przekładką nie bedzie problemu, tylko czy to wszystko ruszy, no i koszty przecież to będzie kosztowało kupę kasy nie lepiej odczekać i pójść z rocznikiem do przodu? Laptopy nie sa do grania.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba lepiej ubezpueczyc.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To gdzie Ty mieszkasz?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Nie pracuj nad nia tylko ja bierz ze soba ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkiego najlepszego ;-)
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Musze i ja to u siebie zrobic ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo na co Ci taka krowa? Jezdze czasami zony A3, teraz spakowalismy sie w trase z dzieckiem, kotem i calym ekwipunkiem tez w A3 i wszystko sie zmiescilo. Dobrze sie tym smiga.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, w czwartek chyba nie dzwoniliście ale ja i tak do domu wróciłem późno :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rzuć okiem na S4 Felgi 18stki AUDI 5x112 8J ET48 Andrychów ciekawie wyglądają łojezu ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pozdrowienia z Tomaszowa Lubelskiego ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Aaaa to byles Ty ;-))) Tak to bylem ja ;-)))
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też muszę przejść na większy rozmiar ale chyba wlecą od razu 18. To już żadna różnica
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szukam pompek AL, jest ktoś na forum albo tu w okolicy kto sprzedaje ?
-
[B5 AJM] OGrowóz
Robi sie wlasnie ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
No balon byl, jest kapke mniejszy ale szalu tez nie ma. PS: Mala ksiezniczka jak juz :-) Nie wstydzi sie ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
To ISOFIX pod fotelik dzieciecy na tylna kanape ;-) Fotki na tym kole sa kilka stron wczesniej, tylko na oponach 225/40 /18.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Trochę bez sensu bo nie zmieniam tylko chłodniczki no ale ok, nie ma sprawy ;-) ---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- Max, dzieki za paczuszke ;-) Byl juz prawy, teraz dojdzie lewy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
polecam Wojtusia ---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- O jezuuu...Broń Boże tam... czemu Wszyscy wokół ich chwalą za solidność.
-
[B5 AJM] OGrowóz
W AWX'ie jest kapkę większa pojemnościowo i musi narazie wystarczyć. Jak będzie problem to będę później zmieniał.
-
[B5 AJM] OGrowóz
z AWX-a wrzucam, praktycznie plug&play, a problemu z przegrzewaniem oleju w AJM-ie nigdy raczej nie miałem. Szczerze nie pamiętam jaka temp oleju bywała.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Chłodniczka zapocona właśnie. N75 wyszedł w kompie, bodajrze na logach, a mi się wydawało że auto zanim się zacznie zbierać to idzie najpierw na drzemkę ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Kowi jakby chodzilo o kase to by nie bylo problemu. Zobaczymy, moze zdazy.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Nowy zapas :-) PS: Kola zostaja. ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 09:43 ---------- Zaczelo sie ale wyszlo jeszcze kilka problemow. Chlodniczka oleju i n75 do wymiany, do tego jeden wtrysk ma lekkie odchyly. Poki co mozna go jeszcze zostawic ale wymienie od razu na ALki :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prosze