Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Przez okno ogladal ;-)
  2. ---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- Powtzsze zdjecie z rana. Okolo poludnia bylo od zarypania aut.
  3. nie wiem czy będzie szefu od ramek ale będę podążał wzrokiem za nim w razie W.
  4. hehe, coś kupił ? przypomnij mi jutro to Ci rzucę wizytówkę, chyba żę będziesz jutro na zlocie ?
  5. Mam dobrego mechanika, a on ma dobrego blacharza jak coś. Ty w końcu sprzedałeś B5 czy dalej nim śmigasz ?
  6. tak sobie przypomniałem że mój parasol chyba leży w aucie u mechanika ;-)))
  7. Z tego co czytam na FB to wjazd jest od Bora.
  8. ja mieszkam w pobliżu
  9. Panowie, nie ma ktoś ori płytki z Vistą Business albo Ultimate najlepiej w wersji 64-bit ? Nie potrzebuję klucza bo mam, tylko potrzebuję ori płytkę. Próbuję nagrać ori obraz i mi nie działa, a ori płytka z Win7 śmiga aż miło.
  10. myślę ze gdzieś koło 12:wink: oka, jakoś się tam znajdziemy
  11. ok ok, będziesz rano czy później ?
  12. No ładnie. Możemy moje wsadzić bo leżą w garażu hehehehe ;-)
  13. Jak potrzebujesz pomocy przy aucie to daj znać to wpadnę ;-) PS: Na bank można zostawić auto przy krokusie po drugiej stronie i przejście na piechotkę.
  14. jak nie będzie chlapy to pojedziemy zabiore Cie ze sobą o której ruszasz jak coś ?
  15. Ja bym sie chetnie z kims zabral kto bedzie jechal.
  16. Zaraz po twoim aucie wjezdza na podnośnik moje wozidlo... To mogę Cię zgarnąć jak będę odbierał ;-) ---------- Post dopisany 26-04-2014 at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 12:42 ---------- Zapowiada sie deszczowe rozpoczecie sezonu :-/
  17. Miałem jechać za tydzień ale auta jeszcze nie odebrałęm :/ Ile chcesz za te oponki bo kolega szuka ?
  18. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dekor ma z Q: http://i950.photobucket.com/albums/ad347/professor_pt/IMG_3616-1.jpg co to za radioo jest? drazek skroc Przeca to nie moje wnętrze
  19. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dekor ma z Q: http://i950.photobucket.com/albums/ad347/professor_pt/IMG_3616-1.jpg ja też miałem hehe, no ja też mam ;-) Tuningiiiii. A patrzcie co sobie zrobił na węża ogrodowego ;-)
  20. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dekor ma z Q:
  21. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zobaczymy, wtrysków mi brakuje i trakcji :/ Ewentualnie skrzyni i słupka ze 130KM. najważniejsze że nie napisałeś że kapusty brakuje, resztę prędzej czy później się ogarnie no to powodzenia w szukaniu Amigo tego to nigdy nie ma ;-)
  22. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zobaczymy, wtrysków mi brakuje i trakcji :/ Ewentualnie skrzyni i słupka ze 130KM.
  23. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No to niewiele wiadomo. Będę ale to chyba następnym razem.
  24. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kowi, no dobra a gdzie łożysko ?
  25. Nie ma szans zebym w boczek wpakowal jezzczs tam stelaz jakikokwiek, samz walizka jest wiekka i nie idzie wcisnac zeby sie cala schowala Wywal boczek albo LPG

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.