Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przez okno ogladal ;-)
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- Powtzsze zdjecie z rana. Okolo poludnia bylo od zarypania aut.
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
nie wiem czy będzie szefu od ramek ale będę podążał wzrokiem za nim w razie W.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, coś kupił ? przypomnij mi jutro to Ci rzucę wizytówkę, chyba żę będziesz jutro na zlocie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam dobrego mechanika, a on ma dobrego blacharza jak coś. Ty w końcu sprzedałeś B5 czy dalej nim śmigasz ?
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
tak sobie przypomniałem że mój parasol chyba leży w aucie u mechanika ;-)))
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Z tego co czytam na FB to wjazd jest od Bora.
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
ja mieszkam w pobliżu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, nie ma ktoś ori płytki z Vistą Business albo Ultimate najlepiej w wersji 64-bit ? Nie potrzebuję klucza bo mam, tylko potrzebuję ori płytkę. Próbuję nagrać ori obraz i mi nie działa, a ori płytka z Win7 śmiga aż miło.
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
myślę ze gdzieś koło 12:wink: oka, jakoś się tam znajdziemy
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
ok ok, będziesz rano czy później ?
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
No ładnie. Możemy moje wsadzić bo leżą w garażu hehehehe ;-)
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Jak potrzebujesz pomocy przy aucie to daj znać to wpadnę ;-) PS: Na bank można zostawić auto przy krokusie po drugiej stronie i przejście na piechotkę.
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
jak nie będzie chlapy to pojedziemy zabiore Cie ze sobą o której ruszasz jak coś ?
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Ja bym sie chetnie z kims zabral kto bedzie jechal.
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Zaraz po twoim aucie wjezdza na podnośnik moje wozidlo... To mogę Cię zgarnąć jak będę odbierał ;-) ---------- Post dopisany 26-04-2014 at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 12:42 ---------- Zapowiada sie deszczowe rozpoczecie sezonu :-/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miałem jechać za tydzień ale auta jeszcze nie odebrałęm :/ Ile chcesz za te oponki bo kolega szuka ?
-
[B5 AJM] OGrowóz
Dekor ma z Q: http://i950.photobucket.com/albums/ad347/professor_pt/IMG_3616-1.jpg co to za radioo jest? drazek skroc Przeca to nie moje wnętrze
-
[B5 AJM] OGrowóz
Dekor ma z Q: http://i950.photobucket.com/albums/ad347/professor_pt/IMG_3616-1.jpg ja też miałem hehe, no ja też mam ;-) Tuningiiiii. A patrzcie co sobie zrobił na węża ogrodowego ;-)
- [B5 AJM] OGrowóz
-
[B5 AJM] OGrowóz
Zobaczymy, wtrysków mi brakuje i trakcji :/ Ewentualnie skrzyni i słupka ze 130KM. najważniejsze że nie napisałeś że kapusty brakuje, resztę prędzej czy później się ogarnie no to powodzenia w szukaniu Amigo tego to nigdy nie ma ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Zobaczymy, wtrysków mi brakuje i trakcji :/ Ewentualnie skrzyni i słupka ze 130KM.
-
[B5 AJM] OGrowóz
No to niewiele wiadomo. Będę ale to chyba następnym razem.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Kowi, no dobra a gdzie łożysko ?
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Nie ma szans zebym w boczek wpakowal jezzczs tam stelaz jakikokwiek, samz walizka jest wiekka i nie idzie wcisnac zeby sie cala schowala Wywal boczek albo LPG