Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Nie propaguj piractwa kolego !
  2. Myślę że nie będzie porównania ;-)
  3. Przebiles sam siebie :-)))
  4. Coś przegapiłem czy znowu zmieniłeś auto ;-) ?
  5. Doskonale Cię rozumiem bo kiedyś też byłem przeciwnikiem takich felg jak 18 i obniżania auta, ale z czasem się przekonałem że niesie to za sobą wiele przyjemności . Mnie przyjemność sprawia stabilność auta i to że na takiej gumie czuje się w nim pewnie. W zakrętach gdzie na 16 i ori zawiasie wyginał bym się jak bumerang i bał że wylecę z drogi, dodaje gazu , jeżdżę któryś rok na 18 i powiem Ci tyle że całe zawieszenie mam ori z fabryki bez jednego stuku czy luzu . Nie ma tylko co przesadzać z glebą, rok temu zglebiłem tak auto że co lekki wybój na drodze tarłem osłoną silnika, teraz już nie opuszczałem tak nisko i całkiem inna jazda bez wlepienia gałek w każdą nierówność. Dlatego juz dawno pozegnalem sie z oslona ;-)
  6. Ty miałeś za szerokie gumy i jeszcze doszły błotniki. Ja 5 lat temu zmieniałem komplet wahaczy i jakoś cały czas żyją. Fakt faktem 19" bardziej mi się podobały ;-) ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- chyba koza hehehe ;-)
  7. Mam fajnego probooka 4320s 13" na handel. Konfiguracja dowolna bo mam jakieś procki, ramy itp itd. Sam używam takiego do pracy tylko z dyskiem SSD i śmiga aż miło, a w pracy nie ma lekko ;-) Chyba najładniejsza kolorystycznie seria:
  8. Koszty trzeba było robić z końcem marca ;-) ? Ori czy coś z innej beczki ?
  9. B6 Teraz u Ciebie są spoty we wtorki hehe ? ;-)
  10. SPRZEDAM CZĘŚCI DO AUDI A3, A4, VW, SEAT, SKODA !!!! - Auto Moto Częsci Samochodowe Akcesoria - Gumtree Małopolskie Dzwoniłęm, mam się jutro z nim dogadywać. Wolałbym poliftowe ale w sumie może być i przedlift ;-) Obejdzie się najwyżej bez rezania ;-)
  11. Panowie, potrzebuje dywan, deskę, trójkąty zew.lusterek poliftowych i kilka innych elementów wnętrza do A3 8L. Znacie jakiś szrot w okolicy Krakowa albo kogoś kto chce się pozbyć takich gratów ?
  12. Nie widac zdjecia
  13. Z lenovo nic, ewentualnie nowa.
  14. I weź tu kup auto ;-)
  15. OGr odpowiedział(a) na Adas25 temat w Audi A4 B5
    Jakos nie ufam klejeniom itp. Nie ma jakis ktore pasija plug&play do poliftow?
  16. A tu oryginalne zdjęcie hehehehe:
  17. Żarty się Was trzymają, nie ma co.
  18. Już tam poleciały w dół B8 ?
  19. Ryzykuje w nordglasie. Mam ich niesaleko firmy to nie bede musial brac urlopu. Trzymam kciuki za to zeby wszystko wrocilo do normy.
  20. KUPIĆ?> czy sama wymiana ? w ACZY od samego poczatku przecieka tak jakby po rogach, blacharz to oglądał i strzelał ze ktoś wcześniej wsadził przedatowany klej. Do tego od listopada szyba dostała już w dwa miejsca więc zakup i wymiana szyby.
  21. Potrzebuję wymienić przednią szybę. Pod domem mam euroglass, a pod firmą nordglass. Wąski ostatnio rozszerzał działalność, nie robi czasem szyb hehe ? ;-)
  22. Fajny zlocik ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.