Treść opublikowana przez OGr
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
Nie propaguj piractwa kolego !
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Myślę że nie będzie porównania ;-)
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
Przebiles sam siebie :-)))
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Nie ma się co zastanawiać ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Coś przegapiłem czy znowu zmieniłeś auto ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Doskonale Cię rozumiem bo kiedyś też byłem przeciwnikiem takich felg jak 18 i obniżania auta, ale z czasem się przekonałem że niesie to za sobą wiele przyjemności . Mnie przyjemność sprawia stabilność auta i to że na takiej gumie czuje się w nim pewnie. W zakrętach gdzie na 16 i ori zawiasie wyginał bym się jak bumerang i bał że wylecę z drogi, dodaje gazu , jeżdżę któryś rok na 18 i powiem Ci tyle że całe zawieszenie mam ori z fabryki bez jednego stuku czy luzu . Nie ma tylko co przesadzać z glebą, rok temu zglebiłem tak auto że co lekki wybój na drodze tarłem osłoną silnika, teraz już nie opuszczałem tak nisko i całkiem inna jazda bez wlepienia gałek w każdą nierówność. Dlatego juz dawno pozegnalem sie z oslona ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty miałeś za szerokie gumy i jeszcze doszły błotniki. Ja 5 lat temu zmieniałem komplet wahaczy i jakoś cały czas żyją. Fakt faktem 19" bardziej mi się podobały ;-) ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- chyba koza hehehe ;-)
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
Mam fajnego probooka 4320s 13" na handel. Konfiguracja dowolna bo mam jakieś procki, ramy itp itd. Sam używam takiego do pracy tylko z dyskiem SSD i śmiga aż miło, a w pracy nie ma lekko ;-) Chyba najładniejsza kolorystycznie seria:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koszty trzeba było robić z końcem marca ;-) ? Ori czy coś z innej beczki ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
B6 Teraz u Ciebie są spoty we wtorki hehe ? ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
SPRZEDAM CZĘŚCI DO AUDI A3, A4, VW, SEAT, SKODA !!!! - Auto Moto Częsci Samochodowe Akcesoria - Gumtree Małopolskie Dzwoniłęm, mam się jutro z nim dogadywać. Wolałbym poliftowe ale w sumie może być i przedlift ;-) Obejdzie się najwyżej bez rezania ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, potrzebuje dywan, deskę, trójkąty zew.lusterek poliftowych i kilka innych elementów wnętrza do A3 8L. Znacie jakiś szrot w okolicy Krakowa albo kogoś kto chce się pozbyć takich gratów ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej
-
[ALL B5] szerokie s4
Nie widac zdjecia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z lenovo nic, ewentualnie nowa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I weź tu kup auto ;-)
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
Jakos nie ufam klejeniom itp. Nie ma jakis ktore pasija plug&play do poliftow?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***iste ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tu oryginalne zdjęcie hehehehe:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Żarty się Was trzymają, nie ma co.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Już tam poleciały w dół B8 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ryzykuje w nordglasie. Mam ich niesaleko firmy to nie bede musial brac urlopu. Trzymam kciuki za to zeby wszystko wrocilo do normy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KUPIĆ?> czy sama wymiana ? w ACZY od samego poczatku przecieka tak jakby po rogach, blacharz to oglądał i strzelał ze ktoś wcześniej wsadził przedatowany klej. Do tego od listopada szyba dostała już w dwa miejsca więc zakup i wymiana szyby.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Potrzebuję wymienić przednią szybę. Pod domem mam euroglass, a pod firmą nordglass. Wąski ostatnio rozszerzał działalność, nie robi czasem szyb hehe ? ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajny zlocik ;-)