Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Muszę kiedyś wpaść do Was na spota ;-)
  2. mają kolesia, znalezli troche telefonow u niego ale nie znalezli mojego wiec sprawa umorzona
  3. NAJLEPSZEGO Dzięki. Wąski muszę i ja do Ciebie skonczyc ze swoim autem ale najpierw musze znalezc kilka elementów. Masz swojego lakiernika i dobrego spawacza plastików ?
  4. Panowie, urząd rejestracyjny auta przy mogilskim jest czynny od 7:40 tak ?
  5. hehehehe, widzę że się wszyscy rzucili. PS: Fajna furka, daleko do siebie nie mamy to musimy się kiedyś zgadać na jakiś filmik ;-)
  6. thx
  7. duffy a płaskie śruby pod te dystanse skąd masz ? pytam bo mam takie ale nie mam śrub :/
  8. Zdzierstwo mam dylemat czy brać s4 czy szukać dalej s-line ---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ? 1,9 tdi to akurat RS. w opisie ma 1.9 napisane, może body tylko od RS? miał wcześniej body z 1.9, teraz ma ori ;-)
  9. dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ? 1,9 tdi to akurat RS.
  10. dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ?
  11. kolega ostatnio naprawiał skrzynię w S6. Koszt regeneracji coś pod 5k i z używkami ciężko ---------- Post dopisany at 02:00 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ---------- idiotyzm, parkomaty na galerii ? A3 klub przeniósł się do Galerii Bronowice. Tam nie ma strefy ;-)
  12. a co się dzieje bo nie wchodziłem tu trochę ? zamykają parking o 22 w galerii ?
  13. ja oddaję 14-go kwietnia więc jeszcze mam czas. Zapytam kumpla czy nie ma ale jak on nie ma to może być d*pa
  14. Założyłeś koło leszczyno? kolego z falistej tektury przyjacielu mojej zdechłej pszczoły nie założyłem jeszcze kompletuje wszystko: felgi są, dystanse zamówione i czekam, opony nowe wczoraj kupiłem i czekam na dostawę.. muszę zdjąć zaciski i pomalować, zrolować nadkola... aaa i jeszcze musze kupić nowe śruby bo stare pordzewiałe i nie będą pasować także na spokojnie jak dorwe dokladke z sline na przód to jeszcze to zrobie i szukam stabilizatorów z RS4 Zrolowac raczej blotniki, a nie nadkola ;-) Gorzej ze jak zroluje przod to bede zde zdowanie potrzebowal innego dystansu na przod ;-) Zamawiasz rolke?, ja sie ustawilem w kolejce, ale tez slyszalem ze wystarczy do tego mlotek gumowy. Aaa i w w koncu przyszly mi nowe oponki ;-) W tym sezonie bedzie nizej i zdecydowanie mocniej ;-) mam swoją rolkę więc możemy zrolować BŁOTNIKI najpierw u mnie a później u Ciebie Kupiles? Powaznie? Tez szukalem ale znalazlem tylko w anglii :-/ Kiedy to bedziesz robil? złote rączki czynią cuda od pon można coś działać, załatw tylko jakąś nagrzewnice tutaj jeszcze pierwsza przymiarka rolki.. http://s27.postimg.org/okd9rravz/zdj_cie_1.jpg następnie troszke poprawek i jest gotowa pięknie ;-) jakaś opalarka by się faktycznie przydała ;-)
  15. Założyłeś koło leszczyno? kolego z falistej tektury przyjacielu mojej zdechłej pszczoły nie założyłem jeszcze kompletuje wszystko: felgi są, dystanse zamówione i czekam, opony nowe wczoraj kupiłem i czekam na dostawę.. muszę zdjąć zaciski i pomalować, zrolować nadkola... aaa i jeszcze musze kupić nowe śruby bo stare pordzewiałe i nie będą pasować także na spokojnie jak dorwe dokladke z sline na przód to jeszcze to zrobie i szukam stabilizatorów z RS4 Zrolowac raczej blotniki, a nie nadkola ;-) Gorzej ze jak zroluje przod to bede zde zdowanie potrzebowal innego dystansu na przod ;-) Zamawiasz rolke?, ja sie ustawilem w kolejce, ale tez slyszalem ze wystarczy do tego mlotek gumowy. Aaa i w w koncu przyszly mi nowe oponki ;-) W tym sezonie bedzie nizej i zdecydowanie mocniej ;-) mam swoją rolkę więc możemy zrolować BŁOTNIKI najpierw u mnie a później u Ciebie Kupiles? Powaznie? Tez szukalem ale znalazlem tylko w anglii :-/ Kiedy to bedziesz robil?
  16. Założyłeś koło leszczyno? kolego z falistej tektury przyjacielu mojej zdechłej pszczoły nie założyłem jeszcze kompletuje wszystko: felgi są, dystanse zamówione i czekam, opony nowe wczoraj kupiłem i czekam na dostawę.. muszę zdjąć zaciski i pomalować, zrolować nadkola... aaa i jeszcze musze kupić nowe śruby bo stare pordzewiałe i nie będą pasować także na spokojnie jak dorwe dokladke z sline na przód to jeszcze to zrobie i szukam stabilizatorów z RS4 Zrolowac raczej blotniki, a nie nadkola ;-) Gorzej ze jak zroluje przod to bede zde zdowanie potrzebowal innego dystansu na przod ;-) Zamawiasz rolke?, ja sie ustawilem w kolejce, ale tez slyszalem ze wystarczy do tego mlotek gumowy. Aaa i w w koncu przyszly mi nowe oponki ;-) W tym sezonie bedzie nizej i zdecydowanie mocniej ;-)
  17. a Ty gdzie mje tu między wódke a zakąske Szatap:przebiegly: czerwony dywan dla mnie koloj:decayed: ok, już się jeden grzeje
  18. policzył jepaniutki chcesz skrypcik ;-) ?
  19. Zlocik tuż tuż, już tylko 149 dni ;-)
  20. Przed chwila na opolskiej orzy arge znane wszystkim niebieskie b6 avant bez religow i czarnym grillem ;-)
  21. Powoli ;-)
  22. Czarne B6 sedan na Soltysowskiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.