Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przecież to golas to co się dziwisz Nie kazdy potrzebuje bajerow, a grunt ze naped jest.
-
Naprawa/renowacja dziury dywanu
Odesłałem to już w piździet i niech sobie sprzedawca sam naprawia. Mam tylko nadzieję że będzie na tyle uczciwy że odda mi kasę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A za jakis czas i tak wrzucisz, spoko ;-) Zderzak wymienisz jak kogos strzelisz ;-) Gwintu przeciez nie musisz skrecac a o niebo lepiej sie jezdzi ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
super, to jak juz bedzie moja padlina jezdzic to dam znac moze do tego czasu jeszcze cos pokupuje mysle jeszcze czy grilla rs w najblizszym czasie nie kupic a pozniej moze bede na zdrzak S polowac A kostki masz? Moge pomoc ;-) Geint kupuj ;-) Poki masz te lampy na zewnatrz, to ja bym na Twoim miejscu zrobil je na bixy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylne mam ok, przedlifty bo przedlifty ale sa ok. Przednie by mi się zdało kupić ;-)
-
Naprawa/renowacja dziury dywanu
Jasne ze sprobuje ale juz widze jak mi zwroci wszystkie koszta z tym zwiazane, a po sadach przeciez go nie bede ciagal.
-
Naprawa/renowacja dziury dywanu
Fajnie że sprzedający tego nie wie.
-
Naprawa/renowacja dziury dywanu
Kupilem dywan do A3, mial byc ok, a wyszlo jak zwykle. Czy ktoś ktoś z forum próbował naprawić takie uszkodzenia ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie dałem rady :/ Panowie czy ktoś z Was naprawiał wykładzinę/dywan z auta ? Kupiłem do A3 i przyszedł z jebitną dziurą i brakami gąbki :/ Wkurwiłęm sie maksmalnie ale może idzie go jeszcze uratować ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boscha nówka jakiś czas temu kosztowała 250 zł to nie wiem czy jest sens kupować używkę jak coś.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wystarczy zregenerować. Masz na mysli tego goscia od przyciskow? Nie, Twój silniczek ;-) Co mu jest ? Działa wycieraczka ale psikacz podąża za wycieraczką czy siadła zupełnie ? Pakuj zaślepkę wycieraczki i po problemie, albo rozbierz, zregeneruj i używaj ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wystarczy zregenerować.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I ja się postaram być, tylko raczej będę bliżej 21
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Po prostu częściej czyścisz. Latam tak już z dwa lata.
-
C5 Freak Biturbo+
Jeszcze im źle
-
C5 Freak Biturbo+
No właśnie to już wiem co mi nie pasowało w vt Roberta Najpeirw je zostawiłęm, a później wywaliłem.
-
C5 Freak Biturbo+
- OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Patent dobry ale paskudna jest :-/- [Małopolska] Widziany, widziana
Ja cie najczęściej widzę u Adriana...tzn. twoje auto Ostatnio to fakt ;-) W ponoedzialek tez tam bede ;-)- [Małopolska] Widziany, widziana
Kurde gdzie Wy jeździcie że ja Was nigdzie nie widuję.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie mam takiego problemu ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoko Ja śmigałem w podobnym zestawieniu po DE i AT i nigdy nikt się nie przyczepił i nie przypuszczam że by mógł. Podejrzewam że problem mógłby zaistnieć w momencie jakieś kolizji Kolego dobrze Ci radze jezdzij z otwartymi szybami bo sie nie wyplacisz ;-/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak będziesz leciał z otwartymi szybami to pewnie się nie przyczepią A jak bedzie padac? Zaleje mnie Trzeba bylo mysleć przed montażem ściemy ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak będziesz leciał z otwartymi szybami to pewnie się nie przyczepią- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak chcesz blisko to obok masz tam ten hotel: Hotel Kraków Apis - OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji