Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Przecież to golas to co się dziwisz Nie kazdy potrzebuje bajerow, a grunt ze naped jest.
  2. Odesłałem to już w piździet i niech sobie sprzedawca sam naprawia. Mam tylko nadzieję że będzie na tyle uczciwy że odda mi kasę.
  3. A za jakis czas i tak wrzucisz, spoko ;-) Zderzak wymienisz jak kogos strzelisz ;-) Gwintu przeciez nie musisz skrecac a o niebo lepiej sie jezdzi ;-)
  4. super, to jak juz bedzie moja padlina jezdzic to dam znac moze do tego czasu jeszcze cos pokupuje mysle jeszcze czy grilla rs w najblizszym czasie nie kupic a pozniej moze bede na zdrzak S polowac A kostki masz? Moge pomoc ;-) Geint kupuj ;-) Poki masz te lampy na zewnatrz, to ja bym na Twoim miejscu zrobil je na bixy.
  5. Tylne mam ok, przedlifty bo przedlifty ale sa ok. Przednie by mi się zdało kupić ;-)
  6. Jasne ze sprobuje ale juz widze jak mi zwroci wszystkie koszta z tym zwiazane, a po sadach przeciez go nie bede ciagal.
  7. Fajnie że sprzedający tego nie wie.
  8. Kupilem dywan do A3, mial byc ok, a wyszlo jak zwykle. Czy ktoś ktoś z forum próbował naprawić takie uszkodzenia ?
  9. Ja nie dałem rady :/ Panowie czy ktoś z Was naprawiał wykładzinę/dywan z auta ? Kupiłem do A3 i przyszedł z jebitną dziurą i brakami gąbki :/ Wkurwiłęm sie maksmalnie ale może idzie go jeszcze uratować ?
  10. Boscha nówka jakiś czas temu kosztowała 250 zł to nie wiem czy jest sens kupować używkę jak coś.
  11. Wystarczy zregenerować. Masz na mysli tego goscia od przyciskow? Nie, Twój silniczek ;-) Co mu jest ? Działa wycieraczka ale psikacz podąża za wycieraczką czy siadła zupełnie ? Pakuj zaślepkę wycieraczki i po problemie, albo rozbierz, zregeneruj i używaj ;-)
  12. Wystarczy zregenerować.
  13. I ja się postaram być, tylko raczej będę bliżej 21
  14. Po prostu częściej czyścisz. Latam tak już z dwa lata.
  15. OGr odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Jeszcze im źle
  16. OGr odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    No właśnie to już wiem co mi nie pasowało w vt Roberta Najpeirw je zostawiłęm, a później wywaliłem.
  17. OGr odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
  18. Patent dobry ale paskudna jest :-/
  19. Ja cie najczęściej widzę u Adriana...tzn. twoje auto Ostatnio to fakt ;-) W ponoedzialek tez tam bede ;-)
  20. Kurde gdzie Wy jeździcie że ja Was nigdzie nie widuję.
  21. Ja nie mam takiego problemu ;-)
  22. Spoko Ja śmigałem w podobnym zestawieniu po DE i AT i nigdy nikt się nie przyczepił i nie przypuszczam że by mógł. Podejrzewam że problem mógłby zaistnieć w momencie jakieś kolizji Kolego dobrze Ci radze jezdzij z otwartymi szybami bo sie nie wyplacisz ;-/
  23. Jak będziesz leciał z otwartymi szybami to pewnie się nie przyczepią A jak bedzie padac? Zaleje mnie Trzeba bylo mysleć przed montażem ściemy ;-)
  24. Jak będziesz leciał z otwartymi szybami to pewnie się nie przyczepią
  25. Jak chcesz blisko to obok masz tam ten hotel: Hotel Kraków Apis

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.