Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. U mnie na skorce ladnie prazy ;-) Fakt dzisiaj klime zapodalem.
  2. Czyja to na petli na Azorach okolo 16 ?
  3. Eee szyby w dol, opor na gaz i lans po miescie to lepszy sposob na przetrwanie dzisiejszej pogody ;-)
  4. Jak tylu zdaje to zaden przesiew ;-)
  5. No na Bora tez bylem.
  6. Ja tam jechalem ale ja mam b5. Jaki kolor?
  7. 1951 Pontiac Custom kolejny od Bujal78.PL (4302788094) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  8. widzialem juz w b5b, piekna była Armiego.
  9. Widzę że ładnie się spisaliście ;-) Ja w domu byłem dopiero około 22 :/
  10. szkoda ze nie dasz rady my mimo wszystko spróbujemy dzisiaj podzialac z tymi lampami, a najwyzej w inny dzien ogarniemy w trójkę dekory bo Ty wiesz najlepiej co i jak sprawdzales radio? nie sprawdziłem dalej :/ nie miałem jak i kiedy :/
  11. to chyba jakis zart niedługo zaczną jeszcze za Tobą strzelać jak w USA
  12. Radekst i Fanta. Nie dam rady Wam pomóc dzisiaj :-( Musimy to przełożyć :/ ---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ---------- to za tydzień Za tydzień z miłą chęcią ;-) ja właśnie dorwałem nieosiągalne obudowy chłodnicy do mojej B2 dziś montaż I ja mam coś nowego do szaraka ale najpierwej muszę pomierzyć ;-)
  13. to za tydzień Za tydzień z miłą chęcią ;-)
  14. Wybrałbym się tam bardzo chętnie ale dzisiaj raczej nie dam rady :/
  15. widzę że Ci przypadła do gustu 100 ładna linia linia B1/C1 mi się strasznie podoba ;-) Musze sobie takowego sprawić. B2Q też bym chętnie przytulił ;-)
  16. Audi 100 S Coupe (4305160266) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  17. To jakiś polski projekt ?
  18. Dzięki za spocik ;-)
  19. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Masz foto wyzej. Ciagle tylko tyl stoi w miejscu :-/
  20. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przerzucilem sie na wiekszy gabaryt. Teraz bede kolekcjonowal hample ;-)))
  21. A gdzies Ty tam byl?
  22. szału nie ma.. mega skarbonka jak każde
  23. Audi c1 100 ls 1.8b 1974r. OKAZJA! KLASYK! (4299171956) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.