Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie na skorce ladnie prazy ;-) Fakt dzisiaj klime zapodalem.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czyja to na petli na Azorach okolo 16 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eee szyby w dol, opor na gaz i lans po miescie to lepszy sposob na przetrwanie dzisiejszej pogody ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak tylu zdaje to zaden przesiew ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
No na Bora tez bylem.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ja tam jechalem ale ja mam b5. Jaki kolor?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1951 Pontiac Custom kolejny od Bujal78.PL (4302788094) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzialem juz w b5b, piekna była Armiego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę że ładnie się spisaliście ;-) Ja w domu byłem dopiero około 22 :/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szkoda ze nie dasz rady my mimo wszystko spróbujemy dzisiaj podzialac z tymi lampami, a najwyzej w inny dzien ogarniemy w trójkę dekory bo Ty wiesz najlepiej co i jak sprawdzales radio? nie sprawdziłem dalej :/ nie miałem jak i kiedy :/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to chyba jakis zart niedługo zaczną jeszcze za Tobą strzelać jak w USA- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radekst i Fanta. Nie dam rady Wam pomóc dzisiaj :-( Musimy to przełożyć :/ ---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ---------- to za tydzień Za tydzień z miłą chęcią ;-) ja właśnie dorwałem nieosiągalne obudowy chłodnicy do mojej B2 dziś montaż I ja mam coś nowego do szaraka ale najpierwej muszę pomierzyć ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to za tydzień Za tydzień z miłą chęcią ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wybrałbym się tam bardzo chętnie ale dzisiaj raczej nie dam rady :/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzę że Ci przypadła do gustu 100 ładna linia linia B1/C1 mi się strasznie podoba ;-) Musze sobie takowego sprawić. B2Q też bym chętnie przytulił ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Audi 100 S Coupe (4305160266) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jakiś polski projekt ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spocik ;-)- [B5 AJM] OGrowóz
Masz foto wyzej. Ciagle tylko tyl stoi w miejscu :-/- [B5 AJM] OGrowóz
Przerzucilem sie na wiekszy gabaryt. Teraz bede kolekcjonowal hample ;-)))- [Małopolska] Widziany, widziana
A gdzies Ty tam byl?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ta seta piękna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szału nie ma.. mega skarbonka jak każde- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Audi c1 100 ls 1.8b 1974r. OKAZJA! KLASYK! (4299171956) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!