Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pierwsza noc w garazu ;-) Naciapane z bagaznika ...
  2. Chociaż pączka amerykańskiego trzeba było sprawić to by zupełnie inaczej wyglądało.
  3. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bywam ale narazie zostaje letni setup. Naciapane z bagaznika ...
  4. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fele po renowacji i nowymi gumkami ;-) Naciapane z bagaznika ...
  5. Najlepiej zadzwoń i zapytaj, ostatnio jak byłem to gość mi pokazywał nowe maszyny to może zrobią. Robią naprawdę profesjonalnie wszystko a jak któraś felga jest krzywa to od razu sprawdzą i naprostują, więc masz chociaż pewne że nie będzie walić. Swoją drogą środek w tych twoich jest ok chyba i wystarczy ranty ponaprawiać. Takie zaprawki też robią jak coś.
  6. W Wieliczce u Czaji mu tego nie ogarną bo rotory są 2 kolorowe oni niestety nie chcą się bawić i malują tylko w jednym kolorze, Koszta jak ostatnio robiłem to ok 100zł za szt. 18" 110 zł już krzyczą za 18" bo właśnie moje tam się robią.
  7. Już turbo Garretta (GT17VA) z 1.9TDI znudziło się...? Wkładaj od razu jakieś turbo z IVECO Daily lub ze Sprintera Poszło PW ;-)
  8. W 3.0 nie, w 1.9 gorzej ;-) Naciapane z bagaznika ...
  9. Poszukuję turbo z 2.7TDi o oznaczeniu GTB1756, ostatecznie GTB22 ale ponoć późno wstają :/
  10. A no szkoda babki. Młodo umarła.
  11. Marzenia ludzka rzecz ;-)
  12. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A takie zestaw nie lepszy od razu ? http://www.mapet-tuning.com/sklep/poliuretanowy-zestaw-sport-zawieszenia-przd-audi-p-4216.html Tylko tam jeszcze jest śruba do mocowania wahacza i na niej pewnie też jest guma nie ? A tego w zestawie nie ma.
  13. Auto podniesione :/ Faktycznie na Galerii Bronowice całkiem fajnie się robi. Sporo miejsca i światła ale jak wyjeżdżaliśmy o pólnocy to bramy były pozamykane. Całe szczęście jedną zostawili od strony ikei ;-)
  14. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Eeeee, przesadzasz. Zreszta nie pierwszy i nie ostatni raz cos robie pod blokiem. Zreszta gdzie tu tuning? Naciapane z bagaznika ... Po 5 latach od wymiany kompletu wahaczy lema, polecial pierwszy - lewy banan. Ponoc te nowe lemy to juz loteria czy sie trafi ma produkcje niemiecka czy chinska. Moze lepiej cos innego zakupic? Naciapane z bagaznika ...
  15. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A to nie mozna grzebac? Plynow zadnych nie spuszczalem przeciez.Nawet dwa radiowozy byly ale nic nie mowili. Naciapane z bagaznika ...
  16. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    18" 8J ET43. Dziękuję. Z serii: Jak sie nie ma garazu ;-) Ludzie tylko wkurzaja bo kazdy zainteresowany co sie robi. Naciapane z bagaznika ...
  17. Fajowski tylko bez Q :-/ Naciapane z bagaznika ... Tez zauwazyles? Masakra jakas. Pol dnia w nich dzisiaj spedxilem :-/ Naciapane z bagaznika ...
  18. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No niestety zasrane ośki sobie kupiliśmy ;-) Będą inne, pytałem gościa który zmieniał piasty właśnie i mówił że kapkę bardziej odchodzą.
  19. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    I ja muszę się zająć tyłem ale jakbym wsadzał to już wolałbym jakieś "ładniejsze" zaciski ;-) PS: Osadzenie właśnie się zmienia jak zmienisz piasty. Koła będą troszkę wypchnięte jeszcze na zewnątrz.
  20. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mój mechanik stwierdził że z tyłem nie ma problemu, aby tylko miał auto na dłużej i poprzymierzał graty ;-)
  21. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tak też pomyślałem klikając "wyślij" ;-)
  22. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Hehe, kiedys wrzucalem na BT fotke, wyszlo cos 24 czy 26 opon + czesc na felgach ale cale szczescie czesc juz sprzedana ;-)))A tak BTW nie szukasz czasem opon 245/40 do swojego RSa ;-) ? Naciapane z bagaznika ...
  23. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    widze że Ci nie dadzą spokoju, jaka tarcza teraz 345? No wlasnie, mialo byc pod 330 ale pewnie zaraz bym zalowal ze nie poszedlem dalej ;-) Nowy zimowy setup ;-)))) Naciapane z bagaznika ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.