Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zajęte
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://otomoto.pl/audi-coupe-quattro-turbo-C35492074.html PS: To chyba jakiś przekręt: http://otomoto.pl/audi-coupe-quattro-turbo-C35492285.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dalej nie wirm po co komu taka krowa? Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jestem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bosek, tylko po co Ci taka krowa ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak nie ? A handlarz Mirek ? ;-))))
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja puszczalem bąki ;-) Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak na poważnie.. skąd oni biorą to paliwo? ja nigdy nie tankowałem na tego typu stacjach ale cena kusząca Tankowałem po 3.5 jak kupiłem A4. Z 7 czy 8 lat temu to było ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A u mnie na BP 4.83 za ON ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poobserwujcie jakie fury przyjeżdzają na Auchana lać paliwo. chociazby Italia Nie wieże w to że ludzie którzy kupują auta za takie $ chcieli by ryzykować dla 30 pln na baku. To jest po prostu oszczędność (słowo o pozytywnym znaczeniu) a nie sknerstwo ( o negatywnym znaczeniu) Miałoby to sens gdyby paliwo było wszędzie tej samej jakości ale tego nikt nie wie jeżeli nie zrobi się testów.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Skupiony kolego, skupiony ;-) Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A LK to oznaczenie rozstawu srub. Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
112Naciapane z kanalu... Jesteś pewny? niechce mi się do chłopa na daremno jechać.Naklepane na niej jak nic.A pokaz jak ona chociaz wyglada z zewnatrz. Naciapane z kanalu... http://www.atu.de/extern/fbs-gutachten/57_1/int120.pdf Nie otwiera mi sie to na telefonie :-/ Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
112Naciapane z kanalu... Jesteś pewny? niechce mi się do chłopa na daremno jechać. Naklepane na niej jak nic. A pokaz jak ona chociaz wyglada z zewnatrz. Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
112 Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przeca widac ze to: 8.5J szerokosci, rozmiar 18", et brakuje, a rozstaw 5x112. Naciapane z kanalu... Ale za to na ostatniej fotce jest taki odwaznik ze watpie aby byly proste. Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Się pracuje... ;-) też mi się one podobają, a jaki komfort na 17...poezja... To Ty kupiłeś 17 na zimę ? eeeeeee
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
....a gdzieś Ty był...boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić... kurna papiery Ci miałem przekazać :/ Chyba się nam rozejdzie do pierwszego czyszczenia ;-) Chodzi ok ? Kurcze wypadło mi to już z głowy...jak na razie lapek śmiga i koleżanka jest zadowolona a na spocie byłem z 40 min bo mecz graliśmy o 21 To się minęliśmy bo ja byłem około 21-szej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Złe bo??? Znam go 25 lat i mieszkał obok w bloku, obecnie na innym osiedlu jak już chcecie być tacy dokładni Merol już ready i można śmigać. A4 też ogarnięta i idzie na sprzedaż. Chodzilo mi o auto nie o goscia ale mniejsza. Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, masz złe dane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gruszka najlepszego ;-) Ja nie mam Q i nie mam jak. Żona jest wtedy na dyżurze, a ja się muszę dzieckiem zająć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
....a gdzieś Ty był... boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić... kurna papiery Ci miałem przekazać :/ Chyba się nam rozejdzie do pierwszego czyszczenia ;-) Chodzi ok ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no no ciekawe To zapraszam tyle że u Ciebie na ten zlot musiałbyś zrobić moda z drugim silnikiem w bagażniku i wyprowadzonym napędem na tył A tak swoją drogą jakbyście chcieli to można zrobić jakiś zlot A4 na torze, na stałe robimy już zloty dla Imprezowiczów i Alfiarzy, zdarzały się też Mustangi czy konfrontacje EVO vs STI myślałem żeby z Wąskim B2jką pojechać dla takich jak my to tam nie ma miejsca Znalazłoby się.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aleście się pozmieniali ;-) Dzięki za spota.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś jeszcze wygrzebię. Nawet nie wiem na którą dojadę ale może na 21-szą będę.