Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. czytajhttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/203439-b5-1z-zwawy-zecior-cos-sie-konczy-cos-sie-zaczyna-sprzedane/page-21 Na stronie 21 nic nie widze, tak czy inaczej to bez sensu. Naciapane z kanalu...
  2. hmm.. sprzeglo podobno zostaje stare (przynajmniej w afn i 1Z) , poloski tez, przeguby tez, wymienia sie tylko skrzynie, sanki i wybierak, takze jak ktos ma skrzynie na wylocie to wystarczy dokupic sanki, wybierak i wsio, ponadto stare graty mozna sprzedac, wiec jeszcze jakas czesc kasy sie zwroci.Rzeczywiście duzo wieksza inwestycja niz normalnie.. Przeguby tez. A sprzedlo w piatce jest 228 a w dqs 240 to niby jak? Po to sie to wklada przeciez aby miec wieksze sprzeglo ktore wytrzyma wiecej niutkow. Naciapane z kanalu...
  3. Czy ja wiem czy taki sens jest wsadzać 6tke Tu masz dobre info: Obliczając przełożenia swojej skrzyni oraz skrzyni DQS wyszlo mi iż pierwsze 5 biegów w obu skrzyniach są niemal że identyczne. Bieg 6 w DQS jest poprostu "czystym" dodatkowym przełożeniem.
  4. a jaka skrzynia wpada? Z tego co pisał to bez kombinacji czyli pewnie ori. Bleee, miec taka okazje na DQSa i jej nie wykorzystac.. Jaką okazję ? ;-) Swoją droga zmiana skrzyni na DQS to nie tylko zmiana samej skrzyni ale i sanek, wybieraków, przegubów, kompletu sprzęgła, itp itd...
  5. VIN i ASO O ile poprzedni właściciel jej nie zmienił.
  6. a jaka skrzynia wpada? Z tego co pisał to bez kombinacji czyli pewnie ori.
  7. To może Zaloz kompresor do tej Vki po prostu ;-) Naciapane z kanalu...
  8. No spoko, patrzę co jest w cenniku.
  9. Strasznie drogo :/
  10. Wysyłaj dodaj przez www.sendit.pl Ja wysyłam przez www.furgonetka.pl
  11. Ile chcesz? Znajomi cos przebrzekiwali o A6 Allroad ale moze sie skusza. Naciapane z kanalu...
  12. Śnieg już topnieje więc chyba bez sensu, no chyba że zamykają Galerie.
  13. sorki, nie miałem jak wyjść z domu ;-)
  14. Też bym ściągnął zderzak bo chociażby właśnie belkę mogło pogiąć i następnym razem zatrzyma się ktoś dalej. co zrobisz..... jeden element więcej malowany jej napewno nie zaszkodzi wiesz gdzie ja to mam Pewnie masz jakiegoś znajomego lakiernika ? Na wiosnę też bym coś pomalował ;-)
  15. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    IMO to kierownica z A3 8L s-line. Z łopatkami i numerem zaczynającym się od 8P... ?
  16. Jak wiedział z kim gada to raczej problemów robić nie będzie ;-)
  17. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Szkoda mi multifunkcji trochę, zobaczy się. Ponoć pasuje, tylko taśmę trzeba zmienić, zobaczymy.
  18. Jak to zrobiłeś ? Ja czekam i czekam aż mi ktoś tak smyrnie aby na swój koszt nie malować ;-)
  19. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Miało wpaść do A3 ale coraz bardziej mi się podoba ;-)
  20. Bede, dzwon jak cos. Naciapane z kanalu...
  21. Adik, kiedy chcesz wpasc z tym lapkiem? Naciapane z kanalu...
  22. Dokładnie to dobry mod. DQS z 2.5TDi ;-)
  23. Kiedyś tydzień byłem bez dwóch aut bo były w serwisie. Alkohol lał się z każdej strony ;-)
  24. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Battalion się kłania ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.