Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Raczej będę bo mam dość latania i sprawdzania ciśnienia w kołach. Nie wiem tylko czy tam jak się jedzie na warszawę nie mają takich bo mam w zapasie taką samą nakrętkę jak w tych co wysłałeś a właśnie u nich zakładałem ostatnio.
  2. No niby można. Dzięki.
  3. A mi w tym roku zima nie przeszkadza ;-) PS: Czarne potrzebuję :/
  4. kup ukryte wentyle Miałem ale do brabusów muszę mieć czarne.
  5. Panowie, gdzie kupię dobre wentyle które nie będą puszczały powietrza ? Co wulkanizator w Krakowie to jedna i ta sama chińszczyzna która po chwili puszcza powietrze.
  6. Może się bał że zgaśnie ;-)
  7. Witam,Kupuj i zamawiaj lawete... Najpierw muszę A3 wymienić. W razie W wiem gdzie dzwonić ;-)
  8. http://otomoto.pl/audi-80-73r-piekny-klasyk-z-niemiec-C36059031.html
  9. Ja dzis odwiedzilem salon audi i tez w kilku bym sie widzial ;-) Naciapane z kanalu...
  10. Gratki, zobacze na spocie jak w koncu dotre ;-) Naciapane z kanalu...
  11. Liczyłem na B9 a tu niespodzianka ;-) B9 będzie dopiero jak dobrze pójdzie na koniec roku ...... i nie wiadomo jeszcze co gdzie i jak..... Ale C7 zacne ;-) Juz go masz? Naciapane z kanalu...
  12. Tez zacny ;-) Naciapane z kanalu...
  13. Liczyłem na B9 a tu niespodzianka ;-)
  14. Gabriel w Bonarce Ja robilem w Galerii Bronowice na gornym parkingu. Naciapane z kanalu...
  15. cholera wyprzedził mnie Wszystkiego najlepszego chłopaki ;-) Nie pijcie za dużo aby rano nie cierpieć ;-)
  16. emisja CO2 jak na lodówkach
  17. A jednak i masa inna. Naciapane z kanalu...
  18. Pozdrowienia na kierownika ze srebrnej B6 1.8TQ na klubowych ramkach z rejestracją WPL 1**94 ;-) Jechałem za Tobą akurat żony srebrnym A3. To było dzisiaj o 19-stej na wlocie do Krakowa od strony Olkusza, obok Makro.
  19. Haha To byl jednorazowy wybryk Co tam sie dzialo? Naciapane z kanalu...
  20. Wysmalcuj opony, wpakuj gwint to już będzie lepiej ;-) Koło jest dobre ;-) Jakie opony wpakowałeś ?
  21. A nie podwyzszyli tego juz na 10pk i 1000 zl? Naciapane z kanalu...
  22. Najlepszego. Naciapane z kanalu...
  23. OGr odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hmmm, to była czy nie było bo teraz zgłupiałem ? Do B5 pasuje z C5, myślałem że tu już coś wymyślili.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.