Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szerokości i ET nie wiem jakie tam ma być. Daj do siebie numer to mu przekażę i się zdzwonicie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To dla znajomego. Tam ma Avensis z 2004 roku z silnikiem 1.8 to z tego co widziałem na necie to ma 5x100 chyba ale pewien nie jestem. Opony już zamówił, sama stal potrzebna.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, znajomy szuka stalówek 16" do Toyoty Avensis 2004 rok. Jakby co to PW.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wysłałem kumplowi i dostałem odpowiedź: To brytyjske auto jest równie bezwartościowe jak ich królowa ;P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Allegro zarobi na prowizji ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powinno starczyć ;-) PS: Silniczek wygląda zacnie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koza ;-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
No dokładnie o tych mówiłem Ci ostatnio a pokazywałeś mi inne ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Teraz na opolskiej czarne b7 sedan KR53... na klubowych ramkach. Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak się majta gwintem góra/dół to się ustawia zbieżność co sezon ;-) a gdzie Ty na glebie ustawiasz? Tutaj: www.zbieznosc-krakow.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak się majta gwintem góra/dół to się ustawia zbieżność co sezon ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wywalić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek, pod Katowicami masz Gacka z forum od detalingu. Swoją drogą ja chyba sobie kupię sprzęt i akcesoria i poprobuje samemu. Kerczi, a z 2.7 TDi nie masz turba? Pompek AL-ek?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wsadzaj GTB a nie bawisz się w regenerację. ale to nie do mnie do paska b6 2.0 z 2007 roku Tym bardziej ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wsadzaj GTB a nie bawisz się w regenerację.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Tragedii nie ma i pewnie funkcjonalne ale ori by się ładniej komponowalo :-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Te brudasy? A masz :-) Sorry za stan ale coś mnie wzięło i maluje heble tył :-) Złożone :-) Na starych tarczach które niby do wymiany ale niedługo i tak wyleci inny hebel.
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Właśnie coś mi się obilo o uszy ze przewodu nie starczy i musi być na zamówienie.
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Spoko. Tak mi przyszlo na myśl jeszcze: kabel ręcznego i hydraulika siegna wogole do takiego zacisku?
-
[B5 AJM] OGrowóz
Dzieki ;-) Stronke musze w koncu zaktualizowac bo mam spoooro zaleglosci, a coraz mniej czasu :-/Naciapane z kanalu... Wziąłem się za sprawdzenie stanu tylnych tarcz i klocków, patrzę a tam upssss :-/
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Po prostu dopytuje :-) Dobra to muszę szukać zaciski :-)
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
No dobra, a tylna piasta z C4 podchodzi z każdej oski czy były tam też różnice? Tylko z C4 podchodzi jak się domyślam?
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Rozmawiałem przed chwilą ze znajomym mechanikiem i mówił że do oski ten zacisk nie podejdzie bo w wersji Q coś tam jest z przegubem. Chyba źle go zrozumiałem a musiałem kończyć rozmowę :-/ Może chodziło mu ze piasta z S4 B6 nie siadzie?
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Tylko zapomniałęm żę tarcza 312mm ma 25 a nie 22 mm. Tył w B5 na 300 to chyba już git. Dev, ile takie zaciski bo podejrzewam że masz ?
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
No dobra czyli teoretycznie, tylne piasty z C4, zaciski z jarzmami S4 B6, tarcze S4 B6 podejdą pod to czy w sumie to pewnie raczej kwestia adaptera. Jak już budować adapter to właśnie albo pod tarcze 300 albo przednią 312.