Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Słuchaj znam się z Krzychem nie od dziś więc poluzuj gumę w majtach To na CH mu robisz szopkę na forum ? ;-)
  2. Długo wisiało. Kupiłeś ?Nie trawie FWD :-P Hasło dobre ale auto piękne ;-)
  3. Długo wisiało. Kupiłeś ?
  4. nie no sorry ale na opolskiej co drugi ma 120, gdzie jest 70/80
  5. Teraz się własnie zastanawiam na co pakuje kolejne turbo do tego auta skoro takie utrudnienia wchodzą ...
  6. No tym samym gównem ;-)
  7. To może i swoim wpadnę. On już prawie jak klasyk ;-)
  8. to dobrze co się tak krzywisz w jakiej sekcji robi ? Siedzę za kratami :-)
  9. Nie masz już gdzie wścibiać swego nosa ?
  10. Tak mi się zdawało ze widuję Cię na Soltysowskiej :-)Naciapane z bagażnika...
  11. , widziałem twoją furkę jak wychodziłem Kenzi, Ty czasem nie jeździsz Soltysowska czasem około 16?Naciapane z bagażnika...
  12. No i czym zmieść resztki meteorytu? polecam sprężone powietrze ;-)
  13. a to ja im dziękuję w takim razie ;-)
  14. Panowie, kojarzy ktoś firmę Markets.com ? Dzwonią do mnie i dzwonią i co chwilę namawiają na inwestycje...
  15. hahahahahaha byłem, byłem, ciężko było nie być. Po wyjeździe mała stwierdziła: "ale fajny wujek" ;-) pozdrawiam mam nadzieję że robota dobrze zrobiona Dobrze i sprawnie ;-) Będę polecał ;-)
  16. Trochę ludu było ;-) Twoja fota?Naciapane z bagażnika...
  17. Trochę ludu było ;-)
  18. hahahahahaha byłem, byłem, ciężko było nie być. Po wyjeździe mała stwierdziła: "ale fajny wujek" ;-)
  19. Nic nie słychać kolego
  20. Hmmmm nie zgadzam sie z tym stwierdzeniem ;d Masz prawo ;-)
  21. Waski w Zabierzowie ;-) Naciapane z kanalu...
  22. 17 sa dla mieczakow ;-) Cuber, najlepszego ;-))) Naciapane z kanalu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.