Treść opublikowana przez OGr
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Brawo ;-) Dobra robota ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
No i nieoczekiwany spocik wyszedl [emoji14]btw, juz sie nie tlucze, znalezlismy z Adrianem winowajce Co było? Poducha skrzyni?Naciapane z bagażnika...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Radekst na samozwaniec :-) Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro każdy będzie marudził że zimno ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aa teraz mi wpadło do głowy że na B2 też będzie ładnie wyglądało.całe dwa boki są dla Ciebie Chyba na zawory...Kac tez choroba ☺Panowie gdzie wyspawam tip'a w normalnych pieniadzach ? U mickey garage boje sie ile mi krzyknie Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2 609 370 005 Gruszka ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ja tez dzis niestety nie dam rady a jutro oddaje auto do mechanika i przez najblizszy tydzien nie bede mial sie czym poruszac Turbo ? Tak, turbo awx, mapsensor, rozporka gorna z c5 (juz bedzie wreszcie komplet rozporek).No i rzecz jasna korekta programu Przy wymianie oleju wymień od razu chłodniczkę oleju z AWX-a ;-) Koszt mały a jednak ciut lepiej oddaje ciepło.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ja tez dzis niestety nie dam rady a jutro oddaje auto do mechanika i przez najblizszy tydzien nie bede mial sie czym poruszac Turbo ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pracuję
-
[Małopolska] Widziany, widziana
panowie kiedy robimy spota?? Radekst chciał się tak samo z Tobą spotkać.. Wczoraj po raz dzwarty w tym miesiącu "wymieniałem" płyn chłodniczy w garażu, trzeba było zajrzeć ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Radimm, na długo przyjechałeś ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam zestaw do wkrecania tłoczków ale będę w krk dopiero jutroZostawie zabawe mechanikowi zeby to rozebral wyczyscil itp bo ja az takich warunkow nie mam :-/ ciezko pod blokiem ^^ a tam cos sie pozapiekalo w srodku konkretnie , bo moglem ruszyc cylinderek z 2mm i na tym koniec , a guma ktora oslania cylinderek zdjeta jest w polowie jakims cudem :-/Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2 Trzeba było pisać to byśmy ogarnęli ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Brawo ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam fotelik samochodowy recaro ale czy to nosidełko to chyba nie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fotelik mały dla malucha mam chyba że pisałeś o nosidełku w sensie szelkach ale też się znajdzie ;-) W SENSIE NOSIDEŁKO W sensie takie? Mam w rodziców, będę tam za tydzień to mogę Ci zabrać. Tylko nie maxi-cosi ale też dobrej firmy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fotelik mały dla malucha mam chyba że pisałeś o nosidełku w sensie szelkach ale też się znajdzie ;-)
-
Takie tam B5 quattro... :)
Czarny
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
aaaa ok ;-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Co to jest ?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Dorwałeś FISa ;-) ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A czasem nie szare ;-) ? To Ty jechałeś z żoną ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolego, jakbyś się chciał wpiąć to wpadaj do mnie. Mam kabel i kompa jak coś. Jutro pewnie będę coś grzebał w garażu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak w sumie juz jedne mam upatrzone Jak w końcu się wezmę i wystawię szaraka to będę miał S-liny z oponami z tamtego roku.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta szukasz na zimę 18" ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O f*ck :/ Niestety nie dam rady :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kojarzysz z klubu A3.net Jurka (nick Warhammer)? Pewnie gościa widziałem kiedyś na spocie tylko nie wiedziałem że to on a co ? Zmarł w piątek. Na forum A3 jest temat ze wszelkimi informacjami. Smutna informacja, szczególnie że osobiście go poznałem ABG O kurde smutna informacja :-( A co sie stało ?