Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Brawo ;-) Dobra robota ;-)
  2. No i nieoczekiwany spocik wyszedl [emoji14]btw, juz sie nie tlucze, znalezlismy z Adrianem winowajce Co było? Poducha skrzyni?Naciapane z bagażnika...
  3. Radekst na samozwaniec :-) Naciapane z bagażnika...
  4. Jutro każdy będzie marudził że zimno ;-)
  5. aa teraz mi wpadło do głowy że na B2 też będzie ładnie wyglądało.całe dwa boki są dla Ciebie Chyba na zawory...Kac tez choroba ☺Panowie gdzie wyspawam tip'a w normalnych pieniadzach ? U mickey garage boje sie ile mi krzyknie Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2 609 370 005 Gruszka ?
  6. Ja tez dzis niestety nie dam rady a jutro oddaje auto do mechanika i przez najblizszy tydzien nie bede mial sie czym poruszac Turbo ? Tak, turbo awx, mapsensor, rozporka gorna z c5 (juz bedzie wreszcie komplet rozporek).No i rzecz jasna korekta programu Przy wymianie oleju wymień od razu chłodniczkę oleju z AWX-a ;-) Koszt mały a jednak ciut lepiej oddaje ciepło.
  7. Ja tez dzis niestety nie dam rady a jutro oddaje auto do mechanika i przez najblizszy tydzien nie bede mial sie czym poruszac Turbo ?
  8. Pracuję
  9. panowie kiedy robimy spota?? Radekst chciał się tak samo z Tobą spotkać.. Wczoraj po raz dzwarty w tym miesiącu "wymieniałem" płyn chłodniczy w garażu, trzeba było zajrzeć ;-)
  10. Radimm, na długo przyjechałeś ?
  11. Mam zestaw do wkrecania tłoczków ale będę w krk dopiero jutroZostawie zabawe mechanikowi zeby to rozebral wyczyscil itp bo ja az takich warunkow nie mam :-/ ciezko pod blokiem ^^ a tam cos sie pozapiekalo w srodku konkretnie , bo moglem ruszyc cylinderek z 2mm i na tym koniec , a guma ktora oslania cylinderek zdjeta jest w polowie jakims cudem :-/Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2 Trzeba było pisać to byśmy ogarnęli ;-)
  12. Mam fotelik samochodowy recaro ale czy to nosidełko to chyba nie.
  13. Fotelik mały dla malucha mam chyba że pisałeś o nosidełku w sensie szelkach ale też się znajdzie ;-) W SENSIE NOSIDEŁKO W sensie takie? Mam w rodziców, będę tam za tydzień to mogę Ci zabrać. Tylko nie maxi-cosi ale też dobrej firmy.
  14. Fotelik mały dla malucha mam chyba że pisałeś o nosidełku w sensie szelkach ale też się znajdzie ;-)
  15. Czarny
  16. A czasem nie szare ;-) ? To Ty jechałeś z żoną ;-) ?
  17. Kolego, jakbyś się chciał wpiąć to wpadaj do mnie. Mam kabel i kompa jak coś. Jutro pewnie będę coś grzebał w garażu.
  18. tak w sumie juz jedne mam upatrzone Jak w końcu się wezmę i wystawię szaraka to będę miał S-liny z oponami z tamtego roku.
  19. Fanta szukasz na zimę 18" ?
  20. O f*ck :/ Niestety nie dam rady :/
  21. Kojarzysz z klubu A3.net Jurka (nick Warhammer)? Pewnie gościa widziałem kiedyś na spocie tylko nie wiedziałem że to on a co ? Zmarł w piątek. Na forum A3 jest temat ze wszelkimi informacjami. Smutna informacja, szczególnie że osobiście go poznałem ABG O kurde smutna informacja :-( A co sie stało ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.