Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Jeździłem zeszłą zimę na 215/40 i powiem Ci i mimo renowacji felg i nowych wentyli na mrozie czasami schodziło powietrze - ponoć norma przy naciągu. Zastanów się więc czy co drugi dzień chcesz jeździć sprawdzać i pompować koła.
  2. Panowie, używa ktoś takiej ładowarki ? http://allegro.pl/ctek-mxs-5-0-test-and-charge-oslona-bumper-kompl-i5639198106.html
  3. i co z tego że żądają pytanie ile dostaną realnie ....... a te 2.5 koła, mieszkania i ubrania, ktore JUŻ dostali to malo?a to dopiero poczatek inny obywatel musi zadupcac przez caly miesiac i zarobi 1500zł i sie za to jeszcze musi utrzymac, a oni wbili sie tutaj na krzywy ryj i beda miec lepsze warunki do zycia niz nie jeden 'kowalski', ktory normalnie pracuje? no chyba tu kogos podupcyło Kto się godzi pracować za 1500 zł ? A kto ma sie godzić? Takie stawki sa... No bez jaj,
  4. i co z tego że żądają pytanie ile dostaną realnie ....... a te 2.5 koła, mieszkania i ubrania, ktore JUŻ dostali to malo? a to dopiero poczatek inny obywatel musi zadupcac przez caly miesiac i zarobi 1500zł i sie za to jeszcze musi utrzymac, a oni wbili sie tutaj na krzywy ryj i beda miec lepsze warunki do zycia niz nie jeden 'kowalski', ktory normalnie pracuje? no chyba tu kogos podupcyło Kto się godzi pracować za 1500 zł ?
  5. Bry den, Na handel mam jednego lapka 12" z WinXP - idealny do VAGowania oraz dwa biznesowe probooki w bardzo dobrym stanie - jeden 13" drugi 15". Szczegóły na PW.
  6. ADI posiada ale do wynajęcia raczej z nim ;-)
  7. Panowie, poszukuję jednego pewnego pompowtryskiwacza z końcówką F albo kompletu z końcówką AL.
  8. 1.4tfsi za***isty silnik. Tym bardziej ze co 100 tys montuje sie nowy. To akurat zrobi remont i sprzeda Tam nie ma co remontować ;-) Nowy z ASO i finał.
  9. o miło, dzięki ;-)
  10. Ok :-) Naciapane z bagażnika...
  11. To mi mój fotel też trzeba naprawić. Da radę ;-) ?
  12. hahahaha, dobra jesteś ;-) A co na tył ?
  13. Fanta, stóweczka ;-)
  14. Zapomniałeś o teściowej ;-)
  15. Jak coś to mam jedną zwrotnicę w garażu ;-)
  16. A miałeś sprzedawać ;-) Mocy doszło a męskie hample i zawias to kolega zrobi ;-)?
  17. Radek łap tą rurę: http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=s0-uni-1-4-0907&order=d&string=8D0129615J
  18. A to nie ADI?Naciapane z bagażnika...
  19. Kerczi przejął -wolny rynek -brak konkurencji [emoji14]Panowie może komuś zalega /duży/rower -całkowity złom aby była rama i koła a chciałby się go pozbyć proszę o info Byś wcześniej napisał to byś już miał..w środę przed południem w grodzie kraka byłem ....jeżdżący sprawny...do ciorania się nada Jaka rama i ile chcesz bo też czegoś szukam takiego aby spokojnie czasem odpalić i przejechać z punktu A do B ;-) ?
  20. hahahaha, dobre ;-)
  21. Jak sobie przypomnę targanie dywanu w A3 to aż mnie głowa zaczyna boleć.
  22. Dywan w A2 jest kilkuczęściowy? Dobre ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.