Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeździłem zeszłą zimę na 215/40 i powiem Ci i mimo renowacji felg i nowych wentyli na mrozie czasami schodziło powietrze - ponoć norma przy naciągu. Zastanów się więc czy co drugi dzień chcesz jeździć sprawdzać i pompować koła.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, używa ktoś takiej ładowarki ? http://allegro.pl/ctek-mxs-5-0-test-and-charge-oslona-bumper-kompl-i5639198106.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja wiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i co z tego że żądają pytanie ile dostaną realnie ....... a te 2.5 koła, mieszkania i ubrania, ktore JUŻ dostali to malo?a to dopiero poczatek inny obywatel musi zadupcac przez caly miesiac i zarobi 1500zł i sie za to jeszcze musi utrzymac, a oni wbili sie tutaj na krzywy ryj i beda miec lepsze warunki do zycia niz nie jeden 'kowalski', ktory normalnie pracuje? no chyba tu kogos podupcyło Kto się godzi pracować za 1500 zł ? A kto ma sie godzić? Takie stawki sa... No bez jaj,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i co z tego że żądają pytanie ile dostaną realnie ....... a te 2.5 koła, mieszkania i ubrania, ktore JUŻ dostali to malo? a to dopiero poczatek inny obywatel musi zadupcac przez caly miesiac i zarobi 1500zł i sie za to jeszcze musi utrzymac, a oni wbili sie tutaj na krzywy ryj i beda miec lepsze warunki do zycia niz nie jeden 'kowalski', ktory normalnie pracuje? no chyba tu kogos podupcyło Kto się godzi pracować za 1500 zł ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziałem rano
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry den, Na handel mam jednego lapka 12" z WinXP - idealny do VAGowania oraz dwa biznesowe probooki w bardzo dobrym stanie - jeden 13" drugi 15". Szczegóły na PW.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ADI posiada ale do wynajęcia raczej z nim ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, poszukuję jednego pewnego pompowtryskiwacza z końcówką F albo kompletu z końcówką AL.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1.4tfsi za***isty silnik. Tym bardziej ze co 100 tys montuje sie nowy. To akurat zrobi remont i sprzeda Tam nie ma co remontować ;-) Nowy z ASO i finał.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o miło, dzięki ;-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Ok :-) Naciapane z bagażnika...
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
To mi mój fotel też trzeba naprawić. Da radę ;-) ?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
hahahaha, dobra jesteś ;-) A co na tył ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta, stóweczka ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapomniałeś o teściowej ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak coś to mam jedną zwrotnicę w garażu ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A miałeś sprzedawać ;-) Mocy doszło a męskie hample i zawias to kolega zrobi ;-)?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek łap tą rurę: http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=s0-uni-1-4-0907&order=d&string=8D0129615J
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A to nie ADI?Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
FB. ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi przejął -wolny rynek -brak konkurencji [emoji14]Panowie może komuś zalega /duży/rower -całkowity złom aby była rama i koła a chciałby się go pozbyć proszę o info Byś wcześniej napisał to byś już miał..w środę przed południem w grodzie kraka byłem ....jeżdżący sprawny...do ciorania się nada Jaka rama i ile chcesz bo też czegoś szukam takiego aby spokojnie czasem odpalić i przejechać z punktu A do B ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hahahaha, dobre ;-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Jak sobie przypomnę targanie dywanu w A3 to aż mnie głowa zaczyna boleć.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Dywan w A2 jest kilkuczęściowy? Dobre ;-)