Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Znowu mi termin zająłeś ;-)
  2. Czy ktoś posiada numer siłownika Magneti Marelli 530nm tylnej klapy do B5 avant? Moje padły, a chcę kupić kapkę mocniejsze.
  3. Wepnij się w światła i nie kombinuj ;-)
  4. Ale lampka schowka zapala się dopiero po otwarciu schowka więc chyba nie tak to powinno działać nie ? W kabel po zapaleniu świateł musisz się wpiąć.
  5. A w czym masz problem? Mocowania te same.
  6. Szary b5 avant na Conrada przed chwilą. Naciapane z bagażnika...
  7. Wąski, próbowałem Ci wysłać PW ale jakimiś błędami mi wyrzycalo. Zajmujecie się kołami w firmie? Potrzebuję wymienić wentyle w zimowkach. Naciapane z bagażnika...
  8. Do A3 mi się nada. Ile chcesz ?
  9. srebrny kolego, srebrny ;-)
  10. Zamawiasz kuriera, wysyłasz i masz z głowy a tak to tylko tracisz czas i paliwo.
  11. A czemu nie wyślesz go do DEV'a albo Wandej'a ?
  12. Jak możesz poczekać to poczekaj bo mi się kilka rzeczy posypało :/
  13. A to Ty mi termin zajales :-PNaciapane z bagażnika...
  14. Brakuje paliwka :-) ?Naciapane z bagażnika... Paliwa, powietrza, wszystkiego [emoji14]Wpadłeś w pułapkę jak i ja :-) Kupiłem ALki to mi paliwa już nie braknie :-)Naciapane z bagażnika...
  15. Brakuje paliwka :-) ?Naciapane z bagażnika...
  16. Prawda. Sprawdzali wszystko, numery, stan opon, xenony.... Prawda.Sprawdzali wszystko, numery, stan opon, xenony.... I gdyby nie zwłoki w bagażniku to nie mieliby sie do czego przyczepić Zostawili Ci chociaż prawko ?
  17. Widziałem rano dramat ludzi. Łączę się z nimi w bólu
  18. ile pinów ? A pierun wie :/ U mnie jest zalana, nie rozbierałem jeszcze tego. Z tego co widzę po fotkach na necie to 6 pin:
  19. Panowie nie leży komuś przetwornica xenonu do B5 ?
  20. A w zwykłym powietrzu Azotu nie masz ?
  21. To na jedno Ci wyjdzie bo ja mam 215/40 na feldze 8J hmm i mówisz, że powietrze ucieka? Jak jest mroźno to ucieka. Co drugi dzień sprawdzanie ciśnienia w oponach potrafi denerwować. Ciekawe , o tym nie slyszalem :-) w lecie nie ma na szczescie problemu ze ucieka powiwtrze przy naciagu , chyba ze hardcorowo naciagane . W zimie moze byc problem z pompowaniem co drugi dzien , bo przy mrozach wiekszosc stacji ma kompresory nie czynne :-/ Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2 Shell z reguły ma czynne ale zaopatrzyłem się w ori kompresorek do 3.5bar na ten sezon ;-)
  22. To na jedno Ci wyjdzie bo ja mam 215/40 na feldze 8J hmm i mówisz, że powietrze ucieka? Jak jest mroźno to ucieka. Co drugi dzień sprawdzanie ciśnienia w oponach potrafi denerwować.
  23. To na jedno Ci wyjdzie bo ja mam 215/40 na feldze 8J

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.