Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek, trzeba było kupić kiere z 8P przedlift to byś chociaż miał poduszkę :-) Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lece ale w przyszly weekend za Toruń a później Koszalin. Co potrzeba?PW :-)Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, nie leci ktoś czasem w stronę Gdańska ? Potrzebuję coś ściągnąć do Krakowa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wieloklin jest taki sam z małą róznicą, więc jak zamontujesz i będzie Ci coś przeskakiwać to daj znać ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie chcesz mojej skóry ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jasne, sam siebie okłamujesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kup se turbo / skrzynię a nie kombinujesz z pierdołami.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta zabieraj bo ja wezmę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
320 ? Idź od razu w 345 chociaż. no ale ja przecież już śmigam na 320.. założe zimówki i nie mam zapasówki i o to chodzi.. wcześniej miałem stalówkę i adapter na zapasie To znajdź sobie od razu 17 albo 18 bo znając życie zaraz wsadzisz coś więskszego ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
320 ? Idź od razu w 345 chociaż.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chętnie zamienię to mini za lapka hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze mi nic nie wyszło bo narazie wszystkie graty łacznie z ALkami leżą na półce. Co Ci się dzieje ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dopiero dzisiaj zawiozlem a Twojego wlasnie nie widzialem, zostawiles swoja padline? Zawiozlem.Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek, odebrales auto czy mi się tylko wydawało ze tam stoi? Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak Ci nikt z kolegów nie zrobi to zadzwoń do gościa do którego jeżdżę i Ci wyłaczy: www.mobil-tech.pl Polecam ;-) Całkiem fajna imprezka ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/333625-asus-eee-pc-1201k-121-winxp-idealny-do-vagowania-;/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/336114-laptop-biznesowy-hp-probook-133-4330s/ oraz Probook 4540s. Podrzuć specke i cenę 4540 oraz czy wsytawiasz FV i5-3210M, 4GB ram, 320GB dysk, do zabrania za 1100. Firmę mam ale tych na firmę nie kupiłem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/333625-asus-eee-pc-1201k-121-winxp-idealny-do-vagowania-;/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/336114-laptop-biznesowy-hp-probook-133-4330s/ oraz Probook 4540s.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OGr Mam ze 3 aktualnie. Jaki i do czego potrzebny ?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
A jak to wyglądało bez tej osłony?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tnij bude pod Q Żeby mi się złożyła na autostradzie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Leży, jeszcze a co ? na ile kucy liczysz? Rybka mi to, ma chodzić. kolejny skromny Ma się odpychać, ile wyjdzie tyle wyjdzie ;-) z tydzień Ci się to podpycha, a późnej dalej będzie niesmak Jak znam siebie to krócej ;-) I tak nie mam trakcji.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Leży, jeszcze a co ? na ile kucy liczysz? Rybka mi to, ma chodzić. kolejny skromny Ma się odpychać, ile wyjdzie tyle wyjdzie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na ile kucy liczysz? Rybka mi to, ma chodzić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
AL-ki, skrzynia 6 ze sprzęgłem 240, nowa pompka i jakieś piedoły no i standardowo strojenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam to samo ale to chyba dobrze świadczy ;-) Tak czy inaczej powinieneś zobaczyć moje auto w poniedziałek stojące tam i czekające na czas ;-)