Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to moje bodajrze z C6 tak nie zamiatają ;-) Zresztą można kiedyś sprawdzić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale to chyba długie włączyłeś ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A spryski i sapomoziom gdzie ? ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Popieram.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wilgoć jest to i czujniki wariują. Czasami wystarczy poczekać aż wyschnie ;-) A tak to vagiem sprawdzisz który padł.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zmień przychodnię, miałem tak samo.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Głupota ludzka nie zna granic.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Uwierz mi, sam dostałęm drzwiami na samym końcu parkingu. Drapanie całego auta czy naklejanie tych naklejek to trochę dziecinne.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ja się kiedyś wkurzałem jak ludzie stawali na dwóch miejscach ale jak mi ktoś kolejny raz upitolił drzwi i została wgniotka którą później musiałem wyciągać to prawdę powiedziawszy takie stawanie na dwóch miejscach to wcale nie jest zły pomysł.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bosek, patrz na siebie, potem na innych.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pediatra.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chorują, chorują. Żona dzień w dzień ma dramt w pracy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to aż lekarz musiał Ci to mówić?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Współczuję. Teraz jest taki okres że lepiej w większe skupiska ludzi z dzieckiem sie nie pchać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Był też identyczny test gdzie audi bez najmniejszych problemów wyjechało a BMW się męczyło wiec chyba zależy kto kręcił te testy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, gdzie najlepiej zamówić adaptery pod hamulce ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Walczy ze sobą ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to tylko gdybanie, ale gdyby sie trafila to nie mowie nie.. Czorny ma GTB17 ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no kuźwa jak sie zdupczyla turbina/wtryski to az zal jest wkladac takie same jak pare groszy drozej mozna kupic mocniejsze dziewczyna tez cos raz na jakis czas dostanie na szczescie nie komentuje tego ile wydaje na auto O turbinie słyszałem ze 2 tyg temu fajny ulep Ci się robi Jeszcze mojego nie widziałeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak nie komentujesz jak komentujesz ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Shadow ale niektórzy tak mają ;-) Sam nie jestem lepszy ale dobrze mi sie tym autem jeździ to po co na siłę mam sprzedawać ? Zwłaszcza że nowe auta nie mogą mnie dogonić ;-) A z turbinami tak jest. Jak padnie to sam też wsadzam większe. Z hamplami też przeszedłem etap od 288, po 312, 321 a teraz idą większe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakiś dedykowany zestaw? fmic 550x180x65?, jakiś mały się wydaje Pzdr. A niby po co większy ? dokladnie, 500 koni nie zamierzam wystrugac, wiec nie ma sensu upychac wiekszego. Zobaczymy 500 nie złapie ale 300 robią ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakiś dedykowany zestaw? fmic 550x180x65?, jakiś mały się wydaje Pzdr. A niby po co większy ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowa seria :-)Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poprawiales zderzak? A śruby od strony nadkoli miałeś wczoraj bo nie przypominam sobie? Naciapane z bagażnika...