Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. No to moje bodajrze z C6 tak nie zamiatają ;-) Zresztą można kiedyś sprawdzić.
  2. Ale to chyba długie włączyłeś ;-)
  3. A spryski i sapomoziom gdzie ? ;-)
  4. Wilgoć jest to i czujniki wariują. Czasami wystarczy poczekać aż wyschnie ;-) A tak to vagiem sprawdzisz który padł.
  5. Zmień przychodnię, miałem tak samo.
  6. Głupota ludzka nie zna granic.
  7. Uwierz mi, sam dostałęm drzwiami na samym końcu parkingu. Drapanie całego auta czy naklejanie tych naklejek to trochę dziecinne.
  8. Ja się kiedyś wkurzałem jak ludzie stawali na dwóch miejscach ale jak mi ktoś kolejny raz upitolił drzwi i została wgniotka którą później musiałem wyciągać to prawdę powiedziawszy takie stawanie na dwóch miejscach to wcale nie jest zły pomysł.
  9. Bosek, patrz na siebie, potem na innych.
  10. Chorują, chorują. Żona dzień w dzień ma dramt w pracy.
  11. A to aż lekarz musiał Ci to mówić?
  12. Współczuję. Teraz jest taki okres że lepiej w większe skupiska ludzi z dzieckiem sie nie pchać.
  13. Był też identyczny test gdzie audi bez najmniejszych problemów wyjechało a BMW się męczyło wiec chyba zależy kto kręcił te testy.
  14. Panowie, gdzie najlepiej zamówić adaptery pod hamulce ?
  15. Walczy ze sobą ;-)
  16. to tylko gdybanie, ale gdyby sie trafila to nie mowie nie.. Czorny ma GTB17 ;-)
  17. no kuźwa jak sie zdupczyla turbina/wtryski to az zal jest wkladac takie same jak pare groszy drozej mozna kupic mocniejsze dziewczyna tez cos raz na jakis czas dostanie na szczescie nie komentuje tego ile wydaje na auto O turbinie słyszałem ze 2 tyg temu fajny ulep Ci się robi Jeszcze mojego nie widziałeś
  18. Jak nie komentujesz jak komentujesz ;-)
  19. Shadow ale niektórzy tak mają ;-) Sam nie jestem lepszy ale dobrze mi sie tym autem jeździ to po co na siłę mam sprzedawać ? Zwłaszcza że nowe auta nie mogą mnie dogonić ;-) A z turbinami tak jest. Jak padnie to sam też wsadzam większe. Z hamplami też przeszedłem etap od 288, po 312, 321 a teraz idą większe.
  20. Jakiś dedykowany zestaw? fmic 550x180x65?, jakiś mały się wydaje Pzdr. A niby po co większy ? dokladnie, 500 koni nie zamierzam wystrugac, wiec nie ma sensu upychac wiekszego. Zobaczymy 500 nie złapie ale 300 robią ;-)
  21. Jakiś dedykowany zestaw? fmic 550x180x65?, jakiś mały się wydaje Pzdr. A niby po co większy ?
  22. Zdrowa seria :-)Naciapane z bagażnika...
  23. Poprawiales zderzak? A śruby od strony nadkoli miałeś wczoraj bo nie przypominam sobie? Naciapane z bagażnika...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.