Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. nie zdążę, za***any jestem robotą po uszy :/ trudno, wywalaj.
  2. Panowie, a piasty tylne z Passata B5 nie byłyby lepsze niż te z AUDI 100? Naciapane z bagażnika...
  3. Nie ma zlotu Battalionu
  4. Nie leży komuś jakieś stare radio? Potrzebuję do garażu.
  5. Moja waga więcej niż 140KG nie obsługuje ;-)
  6. A w jakich dniach i godzinach pracujecie ?
  7. Panowie którzy macie naciągi na autach. Schodzi powietrze z kół, zwłaszcza napędowych. Macie jakiegoś sprawdzonego gumiarza w Krakowie którzy zeszlifuje wypustki opony i nałoży kleju aby już nie schodziło ?
  8. Radek, a czy Ty nie rozumiesz że ja pracuję dzień i noc. Będę miał luźniej to przecież przyjadę.
  9. ledwo trzyma serię
  10. Ty mnie chcesz pozbawic calego ukladu hamulcowego poki co nic nie zmienialem... ale o ile pamietam, to chciales tarcze do przymiarki Jedną tarczę i wymiary montażowe jarzma z obu stron ;-)
  11. hahahahahaha, spadłem z krzesła ;-) Gabriel, wymieniałeś już tylne heble? Pamiętasz o mnie ?
  12. Racja, we wtorek nie będę mógł ostro hamować ;-) Swoją drogą co Was tak wzięło na wyścigi ?
  13. Bosek, następnym razem ja się z Tobą chętnie ścignę ;-) Też mam 18" ;-)
  14. W B5 to już jeden pies czy lecisz 180 czy 240
  15. w ajm podobno byla krotsza, kowi tak jakis czas temu na b5b pisal, u niego 215-220 w afnie peklo Radimm chyba tez cos pisal ze 215 polecial, ale glowy sobie uciac nie dam. no tak, kojarzę ale teraz już tego problemu nie mam ;-)
  16. GTB sobie radzi ;-)
  17. U mnie przy 205 kończyła się skrzynia
  18. Radziu, skąd Ty masz tam 180KM ;-) ? nic sie nie dzieje, zasniedziala wtyczka od wilgoci. Mam KONTAKTy w garażu jakbyś miał dalej problem.
  19. A co Ci się krzaczy z lampą ?
  20. Hmmm, a po co ?
  21. Coś tam znowu zmieniał ;-) ? Czemu sobie nie zamówisz nowego ? ori ? majątek kosztuje ...a trochę grosiwa kilka dni temu przewaliłem na znanym portalu na heble Po co Ci ori ? Chwal się co tam w końcu wsadzasz ;-) ? W końcu teraz miałeś 300 czy 269 ?
  22. Czemu sobie nie zamówisz nowego ?
  23. no to tyle dobrze. Nie chcesz zmienić na większą ;-) ?
  24. Zmieniłeś tą zaminkę już ? Nie spada rura ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.