Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja. co potrzebujesz? Jak z jakością w dzień/w noc? Nie sypie się ? Teraz chyba wyszła nowsza wersja ale ponoć jest tylko niewiele lepsza i nie warta cena.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek, rozumiem że nie chcesz tego kompletu jednomasy i mam puszczać w świat ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, używa ktoś kamerki G1WH ? Szukam czegoś w końcu bo kurwicy idzie dostać na drodze czasami.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nic juz nie zmieniam i nie dokladam [emoji14]Pieprzenie :-) Źle Ci się jeździ B5? W trasie dzisiaj lecialem i jak nic jestem zadowolony z ostatniego moda :-) Następny mam nadzieję że będzie porównywalny :-)Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek: http://www.racingforum.pl/index.php?s=18ade581b3cf88999d4df47d8cadb4e5&showtopic=131164
-
Ma ktos zmieniarke mp3 z Krakow- Olkusz?
I ja mam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, czy ktoś ma wytwornicę dymu ?
-
Rezonans szyby kierowcy
Od jakiegoś czasu na wolnych obrotach oraz nierównościach tak specyficznie drży/szura mi szyba kierowcy. Jak ją przytrzymam ręką to przestaje. Ściągałem boczek, dokręcałem wszystkie śruby do których tylko miałem dostęp ale nic to nie dało. Ktoś spotkał się z podobnym problemem?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Mi na 320 brakuje ...
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Kolego ty jeszcze miałeś 288 przy tym turbo? Nie bales się? Swoją drogą przy 288 były też inne większe oslony które od tych do 312 niewiele się różniły. Naciapane z bagażnika...
-
Takie tam B5 quattro... :)
Który to raz w tym roku ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No a myślałeś ze to za darmo? Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panie, pół wartości mojego auta.Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radimm i Radek. Około 3k i pod 170km/h na 6 Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do niemieckiej autostrady nie tak daleko nie ten kierunek ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi chodziło o warunki a nie czy się da czy nie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To czekam ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jasne, jak podasz ile masz przy 5 to ja Ci podam przy 4.5 ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koszt spory. Nie wiem prawdę mówiąc.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skrzynia jak skrzynia, działa i dobrze klei ;-) Jadę dzisiaj w mała trasę to Ci mogę sprawdzić. Jakie wartości potrzebujesz ? Przy 3k ? Do wymiany skrzynia, sanki, wybieraki, rozrusznik AVF, dystans AVF, komplet sprzegła 240, gałka, poduszka skrzyni jest inna, półosie częśto też ale nie przy każdym setupie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek, sprzęgło klei za***iście ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W ośce ;-) ? Półośki będą urwane na bank ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
terefere, nie oszukuj siebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja dzisiaj w końcu odbieram szaraka ale wraca tam znowu za kilka dni.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie mam pod ręką fotki ale wygląda identycznie jak w B5 trójramienna tylko że tam one występowały w pikowanej skórze. Kupiłem taką do żony A3 to możesz kiedyś zerknąć.