Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. ja. co potrzebujesz? Jak z jakością w dzień/w noc? Nie sypie się ? Teraz chyba wyszła nowsza wersja ale ponoć jest tylko niewiele lepsza i nie warta cena.
  2. Radek, rozumiem że nie chcesz tego kompletu jednomasy i mam puszczać w świat ?
  3. Panowie, używa ktoś kamerki G1WH ? Szukam czegoś w końcu bo kurwicy idzie dostać na drodze czasami.
  4. nic juz nie zmieniam i nie dokladam [emoji14]Pieprzenie :-) Źle Ci się jeździ B5? W trasie dzisiaj lecialem i jak nic jestem zadowolony z ostatniego moda :-) Następny mam nadzieję że będzie porównywalny :-)Naciapane z bagażnika...
  5. Radek: http://www.racingforum.pl/index.php?s=18ade581b3cf88999d4df47d8cadb4e5&showtopic=131164
  6. Panowie, czy ktoś ma wytwornicę dymu ?
  7. OGr opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Od jakiegoś czasu na wolnych obrotach oraz nierównościach tak specyficznie drży/szura mi szyba kierowcy. Jak ją przytrzymam ręką to przestaje. Ściągałem boczek, dokręcałem wszystkie śruby do których tylko miałem dostęp ale nic to nie dało. Ktoś spotkał się z podobnym problemem?
  8. Mi na 320 brakuje ...
  9. Kolego ty jeszcze miałeś 288 przy tym turbo? Nie bales się? Swoją drogą przy 288 były też inne większe oslony które od tych do 312 niewiele się różniły. Naciapane z bagażnika...
  10. Który to raz w tym roku ;-) ?
  11. No a myślałeś ze to za darmo? Naciapane z bagażnika...
  12. Panie, pół wartości mojego auta.Naciapane z bagażnika...
  13. Radimm i Radek. Około 3k i pod 170km/h na 6 Naciapane z bagażnika...
  14. do niemieckiej autostrady nie tak daleko nie ten kierunek ;-)
  15. mi chodziło o warunki a nie czy się da czy nie ;-)
  16. Jasne, jak podasz ile masz przy 5 to ja Ci podam przy 4.5 ;-)
  17. Koszt spory. Nie wiem prawdę mówiąc.
  18. Skrzynia jak skrzynia, działa i dobrze klei ;-) Jadę dzisiaj w mała trasę to Ci mogę sprawdzić. Jakie wartości potrzebujesz ? Przy 3k ? Do wymiany skrzynia, sanki, wybieraki, rozrusznik AVF, dystans AVF, komplet sprzegła 240, gałka, poduszka skrzyni jest inna, półosie częśto też ale nie przy każdym setupie.
  19. Radek, sprzęgło klei za***iście ;-)
  20. W ośce ;-) ? Półośki będą urwane na bank ;-)
  21. terefere, nie oszukuj siebie
  22. Ja dzisiaj w końcu odbieram szaraka ale wraca tam znowu za kilka dni.
  23. Nie mam pod ręką fotki ale wygląda identycznie jak w B5 trójramienna tylko że tam one występowały w pikowanej skórze. Kupiłem taką do żony A3 to możesz kiedyś zerknąć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.