-
Demontaż fotela kierowcy w A4 B6
A jaki rozmiar spline potrzebny żeby odkręcić fotel?
-
Wymiana Modułu komfortu-brak centralnego zamykania z pilota......
Hmm a jak to zrobić bo czytałem różne seamy próbowałem i lipa.
-
Wymiana Modułu komfortu-brak centralnego zamykania z pilota......
Witam kupilem uzywke modul komfortu koncowka ...AR taka jak u mnie siedziala w aucie bo szyby mi nie dzialaly wgl a wkladajac ten MK co kupilem szyby dzialaja ale zamykanie otwieranie auta z pilota wgl nie dziala , probowalem zaadoptowac kluczyk w zaplonie tak jak to sei robio i nic, na starym MK moim da sie, czyzby to usterka jak w moim niedzialajace szyby?
-
Prośba o ocenienie chip tuningu bfb
Czyli nie nadaje się ten soft? Do jazdy
-
Prośba o ocenienie chip tuningu bfb
cos powaznego mam?naprawiac trzeba cos? co to dv? zrobis raz jeszcze log?
-
Prośba o ocenienie chip tuningu bfb
logi zrobione Show log - VAGLOGI WWW.VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI WWW.VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI WWW.VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Prośba o ocenienie chip tuningu bfb
, Mówili że jak coś nie tak to żeby jechać do gazownika, jutro logi zrobię
-
Prośba o ocenienie chip tuningu bfb
nie stroilem lpg wlasnie a chyba bedzie trzeba bo cos zamula na 3biegu najbardziej w okolicach 3500 4500 obrotow, a logi co dadzą? Na trójce do odcinki tak od 1500 obrotów?
-
Prośba o ocenienie chip tuningu bfb
To jednak nie sprzęgło bo na benzynie jest ok, coś z gazem przerywa, soft zle zrobiony? Wydaje mi się na chłopski rozum że powinne te kreski być dłużej przy wyższych obrotach tak jak to widziałem u Gregor10 , ci pewnie benzyny nie umieją stroić ale trudno już , następne auto tylko u Gregor zrobię już przeplacac nie będę
-
Prośba o ocenienie chip tuningu bfb
Witam mam A 4 b6 1.8t bfb napęd przód, ocenićie Softa hmm bo coś mało wygenerował serii ale miałem epizod Jak kupiłem auto że ślizgało sprzęgło dałem tu logi to koledzy odp żeby serię wgrać że zalewa paliwem itp że uszkodzi tam coś w silniku że soft gotowiec więc wgrałem gotować ale czatómwd kolega z forum dał mi od wersji 150km tego nie wiem dlatego taka seria niska ale teraz po sofcie raz Ślizgnie delikatnie na biegu od 2 wzwyż delikatnie choc nie zawsze i teraz pytanie jakie dać sprzęgło od bfb czy awx od diesel ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dev masz moze cos na tyl bo przod wymienialem a tyl powoli mi sie konczy? oplaca sie kupic cos z nacieciami perforowane? masz cos takiego? ty sprzedajesz z jakiej firmy? sprawdzac jakiej srednicy mam tarcze czy beda 245? bo przod jak kupilem byly 320 i nie wiem czy tyl byl "zwiekszany" I jaki plyn kupic jak cos, gdzies czytalem tu na forum o jakims sportowym ale nie mogfe teraz znalezc jaki i ile go kupic przy wymianie? Zimmermann to dobra marka?
-
Jakie czujniki parkowania wybrac?
Krzysztof i jak one działają? Masz link jakoś jak to wygląda? Ori pdc to tylko czujniki sterownik i wiązka kabli? Żeby to szło? Pika przy cofaniu? Nitro link dałeś do przodu a ja tylko tył chcę jak coś
-
Jakie czujniki parkowania wybrac?
ile taki ori zestaw wyjdzie? Co potrzeba i co to pdc
-
Jakie czujniki parkowania wybrac?
Witam, planuje zamontowac w swojej audi czujniki prakowania, czy te z allegro za 100 zl sie nadadza jakies uniwersalne? Jak radzicie? nawet nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja ori czujniki parkowania, zalezy mi zeby to wmiare tanio zrobic dla wlasnego uzytku nie patrzac w przyszlosc ze sprzedam auto i nikt ni ekupi bo sa czujniki nie originalne
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
nie da sie do ciebie wysylac wiadomosci, jakie te zestawy masz 320? ori? i po ile? domyslam sie ze na przod, na tyl cos masz bo wydaje mi sie ze tylne mi sie koncza hamulce, caly czas szumi przy hamowaniu i slabo hamuje. nie wspominajac ze od roku nie moge pozbyc sie problemu z drganiem kiery przy predkosciach od 120 wzwyz
mario1234321
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta