Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocenienie chip tuningu bfb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam A 4 b6 1.8t bfb  napęd przód,  ocenićie Softa hmm bo coś mało wygenerował serii ale miałem epizod Jak kupiłem auto że ślizgało sprzęgło dałem tu logi to koledzy odp żeby serię wgrać że zalewa paliwem itp że uszkodzi tam coś w silniku  że soft gotowiec więc wgrałem gotować ale czatómwd kolega z forum dał mi od wersji 150km tego nie wiem  dlatego taka seria niska ale teraz po sofcie raz Ślizgnie delikatnie na biegu od 2 wzwyż delikatnie choc nie zawsze i teraz pytanie jakie dać sprzęgło od bfb czy awx od diesel ? 

AB6C2F56-1CFF-4C74-8B27-F29707463383.jpeg

Opublikowano

O matko, coraz lepiej tu na forum. Kolejny pseudo diesel zrobiony z 1.8t i do tego 1000zl wziete za "fachowa" usluge.

Opublikowano

Co do sprzęgła to wrzuć komplet od awx, mocniejsze i z potencjałem. Kreski kiepskawe.

Opublikowano
  • Autor

To jednak nie sprzęgło bo na benzynie jest ok, coś z gazem przerywa, soft zle zrobiony? Wydaje mi się na chłopski rozum że powinne te kreski być dłużej przy wyższych obrotach tak jak to widziałem u Gregor10 , ci pewnie benzyny nie umieją stroić ale trudno już , następne auto tylko u Gregor zrobię już przeplacac nie będę

Opublikowano

Zrób logi na pb 2+33, 3+20 i 115+118 oraz 2+33 na lpg. Stroiłeś lpg po chipie?

Opublikowano
  • Autor

nie stroilem lpg wlasnie a chyba bedzie trzeba bo cos zamula na 3biegu  najbardziej w okolicach 3500 4500 obrotow,  a logi co dadzą? Na trójce do odcinki tak od 1500 obrotów? 

Edytowane przez mario1234321

Opublikowano
10 minut temu, mario1234321 napisał:

nie stroilem lpg wlasnie a chyba bedzie trzeba bo cos zamula na 3biegu 

To jak to ma jeździć? Ręce opadają :facepalm:

Logi pokażą jak ten Twój program jest zrobiony. Pomiń log na lpg, bo nie ma sensu i nie jeździj na gazie póki ktoś Ci tego nie wystroi jak trzeba. Nie poinformowano Cię o tym przy oddawaniu samochodu przez tych tjunerów? Jeśli tak to gratulacje ?

10 minut temu, mario1234321 napisał:

Na trójce do odcinki tak od 1500 obrotów? 

Tak i skasuj błędy przed, nawet jak ich nie ma.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

, Mówili że jak coś nie tak to żeby jechać do gazownika,  jutro logi zrobię

Edytowane przez mario1234321

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, przem8 napisał:

Zrób logi na pb 2+33, 3+20 i 115+118 oraz 2+33 na lpg. Stroiłeś lpg po chipie?

logi zrobione
 

WWW.VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

WWW.VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

WWW.VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

Opublikowano

Turbo wolno wstaje i niedoładowuje. Szkoda, że 2+33 tylko do 5tys, bo możliwe, że wtryski wyżej już pętlą. Do sprawdzenia dv, ciśnienie paliwa i prócz tego spore stuki. 

Masz logi serii sprzed programu?

Opublikowano
  • Autor

cos powaznego mam?naprawiac trzeba cos? co to dv? zrobis raz jeszcze log?

Opublikowano

Tak to jest jak sie zabiera za chip tuningi bez diagnostyki motoru i osprzętu

Turbo padaka lub duza nieszczelność, od tego trzeba zacząć bo n75 na 95% ... k03 powinno bez problemu uciagnac te doladowanie. 

Do tego brak paliwa, albo filtr benzyny albo pompa siada. 

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, soul87 napisał:

Tak to jest jak sie zabiera za chip tuningi bez diagnostyki motoru i osprzętu

Turbo padaka lub duza nieszczelność, od tego trzeba zacząć bo n75 na 95% ... k03 powinno bez problemu uciagnac te doladowanie. 

Do tego brak paliwa, albo filtr benzyny albo pompa siada. 

Czyli nie nadaje się ten soft? Do jazdy 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Forumowicze proszę Was o pomoc w problemach po chipie...

Modyfikacje to wtryskiwacze 320, dp, brak układu sai.

Pierwszy problem polegał na braku tempomatu. Problem chwilowo ustał i być może pojawił się przypadkiem po chipie.

Kolejny to korekty sondy lambda w okolicach -15 mniej więcej w całym przedziale obrotów na postoju na benzynie - tuner mówi, że po chipie to normalne. Czy nie powinien tak wystroić mapę aby korekty były takie jak przed modyfikacją czyli blisko 0?

boję się, że dałem się wydymać

mocy po chipie nie znam ponieważ sprzęgło nie dało rady..

Opublikowano
1 minutę temu, Krzysiek2808 napisał:

Forumowicze proszę Was o pomoc w problemach po chipie...

Modyfikacje to wtryskiwacze 320, dp, brak układu sai.

Pierwszy problem polegał na braku tempomatu. Problem chwilowo ustał i być może pojawił się przypadkiem po chipie.

Kolejny to korekty sondy lambda w okolicach -15 mniej więcej w całym przedziale obrotów na postoju na benzynie - tuner mówi, że po chipie to normalne. Czy nie powinien tak wystroić mapę aby korekty były takie jak przed modyfikacją czyli blisko 0?

boję się, że dałem się wydymać

mocy po chipie nie znam ponieważ sprzęgło nie dało rady..

korekty -15 nie są normalne po chipie... 

do poprawki. Gdzie to robiles? 

Opublikowano

Zostałeś wydymany jak to ładnie ująłeś:P 

Opublikowano
25 minut temu, soul87 napisał:

korekty -15 nie są normalne po chipie... 

do poprawki. Gdzie to robiles? 

Przemyśl ul.Topolowa

Jeżeli korekty krótkoterminowe wynoszą cały czas około -15 to korekta długoterminowa po jakimś czasie też wyskoczy około -15?

Edytowane przez Krzysiek2808

Opublikowano
W dniu 8.07.2019 o 18:04, mario1234321 napisał:

Witam mam A 4 b6 1.8t bfb  napęd przód,  ocenićie Softa hmm bo coś mało wygenerował serii ale miałem epizod Jak kupiłem auto że ślizgało sprzęgło dałem tu logi to koledzy odp żeby serię wgrać że zalewa paliwem itp że uszkodzi tam coś w silniku  że soft gotowiec więc wgrałem gotować ale czatómwd kolega z forum dał mi od wersji 150km tego nie wiem  dlatego taka seria niska ale teraz po sofcie raz Ślizgnie delikatnie na biegu od 2 wzwyż delikatnie choc nie zawsze i teraz pytanie jakie dać sprzęgło od bfb czy awx od diesel ? 

AB6C2F56-1CFF-4C74-8B27-F29707463383.jpeg

Wydaje mi się, że pisałeś na grupach fb i dalej nie wyciągnąłeś wniosków.. Zajechać tam gdzie wgrywali soft. Niech wrócą do serii i zwrot pieniędzy.   

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Widać dzieciaki czipujo bez pojęcia :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.