Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o ocenienie chip tuningu bfb


mario1234321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam A 4 b6 1.8t bfb  napęd przód,  ocenićie Softa hmm bo coś mało wygenerował serii ale miałem epizod Jak kupiłem auto że ślizgało sprzęgło dałem tu logi to koledzy odp żeby serię wgrać że zalewa paliwem itp że uszkodzi tam coś w silniku  że soft gotowiec więc wgrałem gotować ale czatómwd kolega z forum dał mi od wersji 150km tego nie wiem  dlatego taka seria niska ale teraz po sofcie raz Ślizgnie delikatnie na biegu od 2 wzwyż delikatnie choc nie zawsze i teraz pytanie jakie dać sprzęgło od bfb czy awx od diesel ? 

AB6C2F56-1CFF-4C74-8B27-F29707463383.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, coraz lepiej tu na forum. Kolejny pseudo diesel zrobiony z 1.8t i do tego 1000zl wziete za "fachowa" usluge.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzęgła to wrzuć komplet od awx, mocniejsze i z potencjałem. Kreski kiepskawe.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak nie sprzęgło bo na benzynie jest ok, coś z gazem przerywa, soft zle zrobiony? Wydaje mi się na chłopski rozum że powinne te kreski być dłużej przy wyższych obrotach tak jak to widziałem u Gregor10 , ci pewnie benzyny nie umieją stroić ale trudno już , następne auto tylko u Gregor zrobię już przeplacac nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi na pb 2+33, 3+20 i 115+118 oraz 2+33 na lpg. Stroiłeś lpg po chipie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stroilem lpg wlasnie a chyba bedzie trzeba bo cos zamula na 3biegu  najbardziej w okolicach 3500 4500 obrotow,  a logi co dadzą? Na trójce do odcinki tak od 1500 obrotów? 

Edytowane przez mario1234321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mario1234321 napisał:

nie stroilem lpg wlasnie a chyba bedzie trzeba bo cos zamula na 3biegu 

To jak to ma jeździć? Ręce opadają :facepalm:

Logi pokażą jak ten Twój program jest zrobiony. Pomiń log na lpg, bo nie ma sensu i nie jeździj na gazie póki ktoś Ci tego nie wystroi jak trzeba. Nie poinformowano Cię o tym przy oddawaniu samochodu przez tych tjunerów? Jeśli tak to gratulacje ?

10 minut temu, mario1234321 napisał:

Na trójce do odcinki tak od 1500 obrotów? 

Tak i skasuj błędy przed, nawet jak ich nie ma.

Edytowane przez przem8
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, Mówili że jak coś nie tak to żeby jechać do gazownika,  jutro logi zrobię

Edytowane przez mario1234321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, przem8 napisał:

Zrób logi na pb 2+33, 3+20 i 115+118 oraz 2+33 na lpg. Stroiłeś lpg po chipie?

logi zrobione
 

WWW.VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

WWW.VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

WWW.VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo wolno wstaje i niedoładowuje. Szkoda, że 2+33 tylko do 5tys, bo możliwe, że wtryski wyżej już pętlą. Do sprawdzenia dv, ciśnienie paliwa i prócz tego spore stuki. 

Masz logi serii sprzed programu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie zabiera za chip tuningi bez diagnostyki motoru i osprzętu

Turbo padaka lub duza nieszczelność, od tego trzeba zacząć bo n75 na 95% ... k03 powinno bez problemu uciagnac te doladowanie. 

Do tego brak paliwa, albo filtr benzyny albo pompa siada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, soul87 napisał:

Tak to jest jak sie zabiera za chip tuningi bez diagnostyki motoru i osprzętu

Turbo padaka lub duza nieszczelność, od tego trzeba zacząć bo n75 na 95% ... k03 powinno bez problemu uciagnac te doladowanie. 

Do tego brak paliwa, albo filtr benzyny albo pompa siada. 

Czyli nie nadaje się ten soft? Do jazdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze proszę Was o pomoc w problemach po chipie...

Modyfikacje to wtryskiwacze 320, dp, brak układu sai.

Pierwszy problem polegał na braku tempomatu. Problem chwilowo ustał i być może pojawił się przypadkiem po chipie.

Kolejny to korekty sondy lambda w okolicach -15 mniej więcej w całym przedziale obrotów na postoju na benzynie - tuner mówi, że po chipie to normalne. Czy nie powinien tak wystroić mapę aby korekty były takie jak przed modyfikacją czyli blisko 0?

boję się, że dałem się wydymać

mocy po chipie nie znam ponieważ sprzęgło nie dało rady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzysiek2808 napisał:

Forumowicze proszę Was o pomoc w problemach po chipie...

Modyfikacje to wtryskiwacze 320, dp, brak układu sai.

Pierwszy problem polegał na braku tempomatu. Problem chwilowo ustał i być może pojawił się przypadkiem po chipie.

Kolejny to korekty sondy lambda w okolicach -15 mniej więcej w całym przedziale obrotów na postoju na benzynie - tuner mówi, że po chipie to normalne. Czy nie powinien tak wystroić mapę aby korekty były takie jak przed modyfikacją czyli blisko 0?

boję się, że dałem się wydymać

mocy po chipie nie znam ponieważ sprzęgło nie dało rady..

korekty -15 nie są normalne po chipie... 

do poprawki. Gdzie to robiles? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, soul87 napisał:

korekty -15 nie są normalne po chipie... 

do poprawki. Gdzie to robiles? 

Przemyśl ul.Topolowa

Jeżeli korekty krótkoterminowe wynoszą cały czas około -15 to korekta długoterminowa po jakimś czasie też wyskoczy około -15?

Edytowane przez Krzysiek2808
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2019 o 18:04, mario1234321 napisał:

Witam mam A 4 b6 1.8t bfb  napęd przód,  ocenićie Softa hmm bo coś mało wygenerował serii ale miałem epizod Jak kupiłem auto że ślizgało sprzęgło dałem tu logi to koledzy odp żeby serię wgrać że zalewa paliwem itp że uszkodzi tam coś w silniku  że soft gotowiec więc wgrałem gotować ale czatómwd kolega z forum dał mi od wersji 150km tego nie wiem  dlatego taka seria niska ale teraz po sofcie raz Ślizgnie delikatnie na biegu od 2 wzwyż delikatnie choc nie zawsze i teraz pytanie jakie dać sprzęgło od bfb czy awx od diesel ? 

AB6C2F56-1CFF-4C74-8B27-F29707463383.jpeg

Wydaje mi się, że pisałeś na grupach fb i dalej nie wyciągnąłeś wniosków.. Zajechać tam gdzie wgrywali soft. Niech wrócą do serii i zwrot pieniędzy.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...