Jump to content

Krzysiek2808

Pasjonat
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About Krzysiek2808

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co myślisz o LM2652 - mam go okazję kupić w dobrej cenie. 2 opakowania na 2 l oleju
 2. Proszę o pomoc jaki rozmiar felg 18" zakupić do A4 B6 żeby felga była zgodnie z przepisami zlicowana (na równi lub minimalnie schowana) względem linii błotników. Myślę, że felga wystarczy 7" pod oponę 225 18" 7J ET32-35 ?
 3. Wielkie dzięki za szybką i konkretną odpowiedź. Zaleje Ravenola
 4. co polecacie jako najlepszy zamiennik Ori do skrzyni ggg ? Myślę nad motulem gear 300 75w90, Fuchs titan sintofluid 75w80 lub Castrol syntrans 75w90
 5. Przemyśl ul.Topolowa Jeżeli korekty krótkoterminowe wynoszą cały czas około -15 to korekta długoterminowa po jakimś czasie też wyskoczy około -15?
 6. Forumowicze proszę Was o pomoc w problemach po chipie... Modyfikacje to wtryskiwacze 320, dp, brak układu sai. Pierwszy problem polegał na braku tempomatu. Problem chwilowo ustał i być może pojawił się przypadkiem po chipie. Kolejny to korekty sondy lambda w okolicach -15 mniej więcej w całym przedziale obrotów na postoju na benzynie - tuner mówi, że po chipie to normalne. Czy nie powinien tak wystroić mapę aby korekty były takie jak przed modyfikacją czyli blisko 0? boję się, że dałem się wydymać mocy po chipie nie znam ponieważ sprzęgło nie dało rady..
 7. ok. czyli pewnie jak będę szukał to dowolny ori moduł w wersji high (za wyjątkiem K) skoro mówisz ze na radiu wyświetlą mi się kontakty z telefonu i dodatkowo moduł bluetooth do muzyki. rozumiem, że na telefonie wybiera się z którym modułem chcę się połączyć i nie ma możliwości jednoczenie słuchać muzyki z tel w samochodzie i mieć w gotowości zestaw głośnomówiący.
 8. Wygląda chyba na to, że nie mam instalacji pod telefon Waszym zdaniem lepiej montować Ori moduł i osobno ewentualnie moduł do muzyki czy od razu taki moduł (zmieniarka) z funkcją zestawu głośnomówiącego?
 9. Miałem poziomą linie u góry ekranu i wyświetlacz dosyć często przygasał na biało. Postanowiłem przeprowadzic zabieg ze skróceniem taśmy i po montażu jest gorzej... Nie wiem czy to wina taśmy czy może wyświetlacz pada. Białą linia nadal pozostaje ale wyświetlacz przygasa, miga prawie cały czas i jakość jest kiepska. Co to może być? Ok. Taśma wymieniona na nową i problem przygasania chyba ustąpił. Pozostają natomiast już 2 poziome linie. Czy zna ktoś patent na naprawę tej usterki? VID_20190528_200044.mp4
 10. Vcds próbowałem ale bez skutku, prawdopodobnie mam chiński kabel który nie daje możliwość połączenia z radiem ani pdc. Będę próbował kiedyś innym kablem. A radio akurat mam na wierzchu więc poszukam jakie pinu powinny być podpięte w radiu przy tym module. Jeszcze jedno, tylko moduł z końcówką Q daje możliwość wyświetlania kontaktów na navi i wymierania połączenia za pomocą przycisków navi?
 11. Zerkałem pod fotel pasażera i jest tam w podłodze plastikowa zaślepka i kilka kostek. Głębiej się nie wykopywalem że względu na brak czasu. Chyba trzeba wywalić fotel żeby tam więcej zobaczyć
 12. Ja mam 2 poziome białe linie w górnej części wyświetlacza. Czy może na taką usterkę jest jakiś sposób?
 13. Może komuś się przyda. Ja też miałem ten problem z wejściem w tryb serwisowy. Pomogło wcześniejsze wciśnięcie przycisku navi i jak się włączyła nawigacja to dopiero return+info.
 14. Mój telefon nie widzi żadnych urządzeń. Próbowałem kilka razy, równiez zaraz po zapłonie i ciągle nic. Po wciśnięciu przycisku telefon pojawia się ekran w zielonej kolorystyce z napisem po angielsku że telefon nie jest dostępny. Macie Państwo jakieś sugestie?
 15. to może służyć tylko do muzyki czy do rozmowy telefonicznej również?
×
×
 • Create New...