Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Ooo taki jak mój chyba ;-) Też na poli nakrętkach ?
  2. 9J et60 a oponki tak jak Wąski napisał letnie To dystanse masz teraz niezłe. Nie leżą Ci czasem 20mm i 25mm ?
  3. Te altualne mają 8.5j ? Jakie opony zapodałeś ?
  4. Fanta około 17-stej widziałem Cię na IKEI. Dobre te fele i dobrze siedzi teraz ;-) Muszę Cię kiedyś dorwać i oblukać z bliska ;-) Jak się jeździ ?
  5. To mam nadzieję że wsadził chociaż GTB ;-) A tak btw to może bym i go zabrał dla siebie ale zanim bym sprzedał B5 (o ile wogóle się sprzeda posadzone auto) to ten już się sprzeda ;-)
  6. Sorry nie dopowiedziałem że z fajnie jakby był z grupy VAGa ;-)
  7. Nie masz czegoś dla żony na miasto ? Może być lekko poobijany aby pewny i nie sypał się co tydzień ;-)
  8. Kolego, nic nie widać ;-)
  9. http://allegro.pl/belka-zawieszenia-tyl-tylna-abs-audi-100-c4-i5114759429.html
  10. Uruchamianie całej linii tylko dla jednego klienta jest nieopłacalne. Pewnie zbierają z kilku magazynów.
  11. Policz sobie koszty magazynowania
  12. ile gram ? Dużo nie potrzebuję, aby garaż wszedł do rezania i mały domek ;-) Gdów lub Siepraw Twoje ? Szukaliśmy na północy Krakowa raczej i raczej zaraz za granicą Krakowa ale czemu nie. Możesz mi podesłać jakieś szczegóły abym podzielił się z żoną ? PS: W sobotę prawdopodobnie będę u Ciebie tylko jeszcze nie wiem o której się wyrobię ze wszystkim. Do której masz otwarte ?
  13. ile gram ? Dużo nie potrzebuję, aby garaż wszedł do rezania i mały domek ;-)
  14. Panowie, szukam powoli jakiejś działki pod Krakowem. Jakby ktoś chciał się pozbyć to piszcie. Naciapane z bagażnika...
  15. Kowi, z tego co pamiętam z innego forum to będzie tu nasz kolor budy :-) Naciapane z bagażnika...
  16. OGr odpowiedział(a) na Lolo-Krk temat w Audi A4 B5
    -40 nie wygląda dobrze, zresztą nie baw się w kity i kup KW Naciapane z bagażnika...
  17. ok załatwione Wielkie podziękowanie dla Roberta za pomoc w sprawdzeniu auta, dzięki naszemu klubowemu koledze nie musiałem na darmo gnać przez całą Polskę Nie mów "naszemu" bo Tu nikt za kolege go nie uważa. Kolega
  18. i A4 b7 avant 2,7 2007 OK 30 TYŚ salon polska bez wypadek -ładna http://anuluj-mandat.pl/blog/post/nie-bojmy-sie-wideorejestratorow-policyjnych-w-nieoznakowanych-pojazdach W tym 2.7 siedzi fajne Turbo pod 1.9 ;-)
  19. Ja mam ale ciągle rezam ;-)
  20. Masz jakieś omamy? I niby ze Duda to zmieni? No bez jaj. A co do emerytur to trzeba było robić dzieci które będą na nas robić a nie teraz płakać.Naciapane z bagażnika...
  21. przednia oś ~ 100km/h - i miałbyś swój krzyż gdzieś na poboczu lub drzewieBez przesady, na niskim profilu nie ma tragedii, miałem wystrzał przodu w B5 na autobanie przy 140 i spokojnie jest do ogarnięcia chyba że będziesz jechał na zakręcie przy granicy przyczepnościDokładnie, mi strzeliła dwa razy, raz przy 140, raz przy 160. Oba zajścia na profilu 35 i żyje.Naciapane z bagażnika... Kto Ci znowu coś ukradł?Naciapane z bagażnika...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.