Treść opublikowana przez OGr
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Ooo taki jak mój chyba ;-) Też na poli nakrętkach ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
9J et60 a oponki tak jak Wąski napisał letnie To dystanse masz teraz niezłe. Nie leżą Ci czasem 20mm i 25mm ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Te altualne mają 8.5j ? Jakie opony zapodałeś ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta około 17-stej widziałem Cię na IKEI. Dobre te fele i dobrze siedzi teraz ;-) Muszę Cię kiedyś dorwać i oblukać z bliska ;-) Jak się jeździ ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To mam nadzieję że wsadził chociaż GTB ;-) A tak btw to może bym i go zabrał dla siebie ale zanim bym sprzedał B5 (o ile wogóle się sprzeda posadzone auto) to ten już się sprzeda ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sorry nie dopowiedziałem że z fajnie jakby był z grupy VAGa ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie masz czegoś dla żony na miasto ? Może być lekko poobijany aby pewny i nie sypał się co tydzień ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kolego, nic nie widać ;-)
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
http://allegro.pl/belka-zawieszenia-tyl-tylna-abs-audi-100-c4-i5114759429.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uruchamianie całej linii tylko dla jednego klienta jest nieopłacalne. Pewnie zbierają z kilku magazynów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Policz sobie koszty magazynowania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile gram ? Dużo nie potrzebuję, aby garaż wszedł do rezania i mały domek ;-) Gdów lub Siepraw Twoje ? Szukaliśmy na północy Krakowa raczej i raczej zaraz za granicą Krakowa ale czemu nie. Możesz mi podesłać jakieś szczegóły abym podzielił się z żoną ? PS: W sobotę prawdopodobnie będę u Ciebie tylko jeszcze nie wiem o której się wyrobię ze wszystkim. Do której masz otwarte ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile gram ? Dużo nie potrzebuję, aby garaż wszedł do rezania i mały domek ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, szukam powoli jakiejś działki pod Krakowem. Jakby ktoś chciał się pozbyć to piszcie. Naciapane z bagażnika...
-
Audi A4 B5 Body Rs4 2.7Bit
Kowi, z tego co pamiętam z innego forum to będzie tu nasz kolor budy :-) Naciapane z bagażnika...
-
Zamiast Gwintu...-40mm ?
-40 nie wygląda dobrze, zresztą nie baw się w kity i kup KW Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok załatwione Wielkie podziękowanie dla Roberta za pomoc w sprawdzeniu auta, dzięki naszemu klubowemu koledze nie musiałem na darmo gnać przez całą Polskę Nie mów "naszemu" bo Tu nikt za kolege go nie uważa. Kolega
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://fmic.pl/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i A4 b7 avant 2,7 2007 OK 30 TYŚ salon polska bez wypadek -ładna http://anuluj-mandat.pl/blog/post/nie-bojmy-sie-wideorejestratorow-policyjnych-w-nieoznakowanych-pojazdach W tym 2.7 siedzi fajne Turbo pod 1.9 ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bosek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam ale ciągle rezam ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz jakieś omamy? I niby ze Duda to zmieni? No bez jaj. A co do emerytur to trzeba było robić dzieci które będą na nas robić a nie teraz płakać.Naciapane z bagażnika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przednia oś ~ 100km/h - i miałbyś swój krzyż gdzieś na poboczu lub drzewieBez przesady, na niskim profilu nie ma tragedii, miałem wystrzał przodu w B5 na autobanie przy 140 i spokojnie jest do ogarnięcia chyba że będziesz jechał na zakręcie przy granicy przyczepnościDokładnie, mi strzeliła dwa razy, raz przy 140, raz przy 160. Oba zajścia na profilu 35 i żyje.Naciapane z bagażnika... Kto Ci znowu coś ukradł?Naciapane z bagażnika...