Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Balony? A kysz :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bosek, 18 to do B5 nie do B8, bierz 19 :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...czyli innymi slowy mozna w zimie bezkarnie latac bokiem po parkingach A to już jest głupota w takim razie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Ty jakbyś założył? Nigdy nie tworzyłem takich kombinacji.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nic nie mówię i to nie wpłynie. Jak się społeczeństwo nie zmieni to i policja nie zmieni, a w tamtym przypadku musiałem uciekać do przodu na czerwonym bo inaczej by na mnie wleciał.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakich kolegów......to tylko znajome twarze a tak na poważnie to faktycznie coraz więcej Policji na mieście bo ma byc bezpieczniej ...... Bezpieczniej ? Samo bycie nie pomoże. Ostatnio na Bora leciałem, jakiś debil starym trupem zaczął hamować, obróciło go bokiem i leciał tak w moim kierunku jak stałem na czerwonym. Koleś mądry miał zimówki na przodzie a z tyłu letnie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra dobra, i tak masz prze**** u Boskiego kolegow No to nie ma sensu isc w polsrodki tylko lepiej od razu brd zakladac. Powyżej AWX-a szukuj dobrą kasę ;-) Do wymiany: - chłodniczka oleju z AWX-a, - fmic, - downpipe, - turbo, - mapsensor, - pompa 11, - wtryski, , płyny, , sprzęgło a najlepiej skrzynia DQS ze sprzęgłem 240, sanki itp. , do tego trzeba to jakoś wyhamować - u mnie 320 jakoś sobie radzą, a to: zwrotki, zaciski, tarcze, klocki, płyny, półośki, - i masa pierdół Jak chcesz sprzedać auto to zostaw jak jest ;-) O Jezusicku. To moze jednak zostawie tak jak jest, najwazniejsze ze Boserona objezdzam ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to nie ma sensu isc w polsrodki tylko lepiej od razu brd zakladac. Powyżej AWX-a szukuj dobrą kasę ;-) Do wymiany: - chłodniczka oleju z AWX-a, - fmic, - downpipe, - turbo, - mapsensor, - pompa 11, - wtryski, , płyny, , sprzęgło a najlepiej skrzynia DQS ze sprzęgłem 240, sanki itp. , do tego trzeba to jakoś wyhamować - u mnie 320 jakoś sobie radzą, a to: zwrotki, zaciski, tarcze, klocki, płyny, półośki, - i masa pierdół Jak chcesz sprzedać auto to zostaw jak jest ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To raczej Ty mnie musisz swoim przewiezc Mysle czy wiekszego turbo nie wsadzic.. hahaha, wiedziałem że tak będzie ;-) AWX-a chcesz pakować czy chcesz moją ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bedziemy modzic Dzieki za szybki tescik Boseron, ty mnie wstydu nie rób, żeby Cie Radek objeżdżał Wyłaczyłeś chociaż ESP do startu ?Objechal mnie Z rolki sie scigalismy, przy 160km/h byl 2-3 dlugosci auta przede mna. No ale mam 40km i 110nm mniej I tak jest dobrze Musisz mnie tym kiedyś przewieść ;-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Technologicznie fajne ale z wyglądu co ori to ori.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ludzka rzecz to błądzić nie przejmuj się nikt nie jest doskonały Dobre ;-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Pokaż je chociaż bo piszesz i piszesz i nikt nic nie wie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wojna będzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajna opcja, biorę ;-) Masz gdzieś jakąś aukcję ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem czy tyle znajdę a teraz nie mam jak sprawdzić. Zamów lepiej jak potrzebujesz szybko.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie że zły automat ;-) Manualem się bardziej pobawisz ale co kto lubi, w sumie zimy i tak nie było. Nie miałeś takich do zimówek ? Mogłeś zapytać jak wczoraj dzwoniłeś a ja byłem w garażu to bym Ci sprawdził ale na pewno nie mam kompletu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolor fajny ale automat :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żona mówiła że u dzieci zapalenie płuc i ospa lata.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym chętnie przygarnął one-a ;-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Ooo ciekawe ale osobiscie wole ori radia ;-) Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rok temu a może dwa po necie krążył filmik z tymi światłami. Fajnie to wygląda ;-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Zmieniarke to lepiej kup na mp3. Duzo praktyczniejsze. Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kołach, kołach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogr ja kupuje w aptece i nic nie puszczają...... chińskim mówimy stanowczo nie ! Dante maluje na czarno bo optycznie mniejsze Widać musi optycznie zmniejszać aby się go laski nie bały