Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Balony? A kysz :-)
  2. Bosek, 18 to do B5 nie do B8, bierz 19 :-)
  3. ...czyli innymi slowy mozna w zimie bezkarnie latac bokiem po parkingach A to już jest głupota w takim razie.
  4. A Ty jakbyś założył? Nigdy nie tworzyłem takich kombinacji.
  5. Nic nie mówię i to nie wpłynie. Jak się społeczeństwo nie zmieni to i policja nie zmieni, a w tamtym przypadku musiałem uciekać do przodu na czerwonym bo inaczej by na mnie wleciał.
  6. jakich kolegów......to tylko znajome twarze a tak na poważnie to faktycznie coraz więcej Policji na mieście bo ma byc bezpieczniej ...... Bezpieczniej ? Samo bycie nie pomoże. Ostatnio na Bora leciałem, jakiś debil starym trupem zaczął hamować, obróciło go bokiem i leciał tak w moim kierunku jak stałem na czerwonym. Koleś mądry miał zimówki na przodzie a z tyłu letnie.
  7. Dobra dobra, i tak masz prze**** u Boskiego kolegow No to nie ma sensu isc w polsrodki tylko lepiej od razu brd zakladac. Powyżej AWX-a szukuj dobrą kasę ;-) Do wymiany: - chłodniczka oleju z AWX-a, - fmic, - downpipe, - turbo, - mapsensor, - pompa 11, - wtryski, , płyny, , sprzęgło a najlepiej skrzynia DQS ze sprzęgłem 240, sanki itp. , do tego trzeba to jakoś wyhamować - u mnie 320 jakoś sobie radzą, a to: zwrotki, zaciski, tarcze, klocki, płyny, półośki, - i masa pierdół Jak chcesz sprzedać auto to zostaw jak jest ;-) O Jezusicku. To moze jednak zostawie tak jak jest, najwazniejsze ze Boserona objezdzam ;-)
  8. No to nie ma sensu isc w polsrodki tylko lepiej od razu brd zakladac. Powyżej AWX-a szukuj dobrą kasę ;-) Do wymiany: - chłodniczka oleju z AWX-a, - fmic, - downpipe, - turbo, - mapsensor, - pompa 11, - wtryski, , płyny, , sprzęgło a najlepiej skrzynia DQS ze sprzęgłem 240, sanki itp. , do tego trzeba to jakoś wyhamować - u mnie 320 jakoś sobie radzą, a to: zwrotki, zaciski, tarcze, klocki, płyny, półośki, - i masa pierdół Jak chcesz sprzedać auto to zostaw jak jest ;-)
  9. To raczej Ty mnie musisz swoim przewiezc Mysle czy wiekszego turbo nie wsadzic.. hahaha, wiedziałem że tak będzie ;-) AWX-a chcesz pakować czy chcesz moją ;-) ?
  10. Bedziemy modzic Dzieki za szybki tescik Boseron, ty mnie wstydu nie rób, żeby Cie Radek objeżdżał Wyłaczyłeś chociaż ESP do startu ?Objechal mnie Z rolki sie scigalismy, przy 160km/h byl 2-3 dlugosci auta przede mna. No ale mam 40km i 110nm mniej I tak jest dobrze Musisz mnie tym kiedyś przewieść ;-)
  11. Technologicznie fajne ale z wyglądu co ori to ori.
  12. ludzka rzecz to błądzić nie przejmuj się nikt nie jest doskonały Dobre ;-)
  13. Pokaż je chociaż bo piszesz i piszesz i nikt nic nie wie ;-)
  14. Fajna opcja, biorę ;-) Masz gdzieś jakąś aukcję ?
  15. Nie wiem czy tyle znajdę a teraz nie mam jak sprawdzić. Zamów lepiej jak potrzebujesz szybko.
  16. Pewnie że zły automat ;-) Manualem się bardziej pobawisz ale co kto lubi, w sumie zimy i tak nie było. Nie miałeś takich do zimówek ? Mogłeś zapytać jak wczoraj dzwoniłeś a ja byłem w garażu to bym Ci sprawdził ale na pewno nie mam kompletu.
  17. Kolor fajny ale automat :/
  18. żona mówiła że u dzieci zapalenie płuc i ospa lata.
  19. ja bym chętnie przygarnął one-a ;-)
  20. Ooo ciekawe ale osobiscie wole ori radia ;-) Naciapane z kanalu...
  21. Rok temu a może dwa po necie krążył filmik z tymi światłami. Fajnie to wygląda ;-)
  22. Zmieniarke to lepiej kup na mp3. Duzo praktyczniejsze. Naciapane z kanalu...
  23. kołach, kołach
  24. Ogr ja kupuje w aptece i nic nie puszczają...... chińskim mówimy stanowczo nie ! Dante maluje na czarno bo optycznie mniejsze Widać musi optycznie zmniejszać aby się go laski nie bały

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.