Treść opublikowana przez OGr
-
B6 DIVISION
W każdym b6 z zawiecha sport jest rozporka dzięks.
-
B6 DIVISION
Bry. W S4 B6 była jakaś górna rozpórka która można zaadoptować do zwykłej B6 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzialem ale to do Coupe. Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie widziałem że baryłka skoczyła z 48 na 58.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Póki jest taniej niż rok temu to spoko, tylko po prostu zastanawiam się co się stało że nagle tak odbiło.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A gdzie ma lecieć? W booook??? Może być i w bok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry, czemu paliwo leci w gore? Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, nie lezy komus poduszka trojramienna z liftowej A3 8l, A4 b5/b6? Potrzebuje przymierzyc do kiery. Naciapane z kanalu...
-
Takie tam B5 quattro... :)
A jakie zakładasz ?
-
Takie tam B5 quattro... :)
Zrób hample zrób ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładnie
-
Takie tam B5 quattro... :)
Masz KW pod Q? Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mirków / Okleśna ;-) szoruj do kalendarza Do kalendarza ? eee
-
Takie tam B5 quattro... :)
Kupisz kita teraz, a później i tak wsadzisz gwint.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja zdążyłem zahaczyć o zimę ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
No właśnie nawet się zastanawiałem czy by nie zamienić się z kimś komu te łopatki się przydadzą. Śnieg, szybka decyzja i krótka sesyjka ;-) http://audi.pacula.eu/sesja-zimowa-2015/
-
Audi a4 1.8 quattro, pytanie.
Bo co Ci się stanie ? ;-)
-
Audi a4 1.8 quattro, pytanie.
Nikt nie zrezygnował poza poprzednim właścicielem ;-) Popieram, tak jest lepiej ;-)
-
Audi a4 1.8 quattro, pytanie.
W Krakowie kiedyś było B2 które jeździło jako ośka a w papierach był Q. Ktoś chyba stwierdził że za duże koszta
-
Audi a4 1.8 quattro, pytanie.
Padlem :-/ Naciapane z kanalu...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Srebrna B5 sedan przed na klubo ramkach przed chwila niedaleko Czyzynskiego. Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi w środę... to spojrzenie szefa kiedy wchodzisz do biura zamiast 7:30 to po 9:00 i słyszysz "Cześć Bogdan... czekałem na Ciebie" Żartowniś ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To tym bardziej nie spotkałem Cię w Krakowie ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
WitamyJakiego koloru masz ta eSke? Czarny grafit na tylnej klapie dwie naklejki z Policjantami A to Cie chyba jeszcze nie widzialem. Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zawsze możesz zastosować dokładkę i kratki z benzyny i stłumić trochę przepływ powietrza na smica.