Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. OGr odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W każdym b6 z zawiecha sport jest rozporka dzięks.
  2. OGr odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry. W S4 B6 była jakaś górna rozpórka która można zaadoptować do zwykłej B6 ?
  3. Widzialem ale to do Coupe. Naciapane z kanalu...
  4. Właśnie widziałem że baryłka skoczyła z 48 na 58.
  5. Póki jest taniej niż rok temu to spoko, tylko po prostu zastanawiam się co się stało że nagle tak odbiło.
  6. A gdzie ma lecieć? W booook??? Może być i w bok
  7. Bry, czemu paliwo leci w gore? Naciapane z kanalu...
  8. Panowie, nie lezy komus poduszka trojramienna z liftowej A3 8l, A4 b5/b6? Potrzebuje przymierzyc do kiery. Naciapane z kanalu...
  9. A jakie zakładasz ?
  10. Zrób hample zrób ;-)
  11. Masz KW pod Q? Naciapane z kanalu...
  12. Mirków / Okleśna ;-) szoruj do kalendarza Do kalendarza ? eee
  13. Kupisz kita teraz, a później i tak wsadzisz gwint.
  14. A ja zdążyłem zahaczyć o zimę ;-)
  15. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No właśnie nawet się zastanawiałem czy by nie zamienić się z kimś komu te łopatki się przydadzą. Śnieg, szybka decyzja i krótka sesyjka ;-) http://audi.pacula.eu/sesja-zimowa-2015/
  16. Bo co Ci się stanie ? ;-)
  17. Nikt nie zrezygnował poza poprzednim właścicielem ;-) Popieram, tak jest lepiej ;-)
  18. W Krakowie kiedyś było B2 które jeździło jako ośka a w papierach był Q. Ktoś chyba stwierdził że za duże koszta
  19. Padlem :-/ Naciapane z kanalu...
  20. Srebrna B5 sedan przed na klubo ramkach przed chwila niedaleko Czyzynskiego. Naciapane z kanalu...
  21. mi w środę... to spojrzenie szefa kiedy wchodzisz do biura zamiast 7:30 to po 9:00 i słyszysz "Cześć Bogdan... czekałem na Ciebie" Żartowniś ;-)
  22. To tym bardziej nie spotkałem Cię w Krakowie ;-)
  23. WitamyJakiego koloru masz ta eSke? Czarny grafit na tylnej klapie dwie naklejki z Policjantami A to Cie chyba jeszcze nie widzialem. Naciapane z kanalu...
  24. Zawsze możesz zastosować dokładkę i kratki z benzyny i stłumić trochę przepływ powietrza na smica.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.