Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystko da tylko trzeba rozklejać i sklejać lampy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć,choć sam jeszcze nie mam czym podjechać, to widzę że spotkania są - tak jak w pierwszym poście na tym forum - wtorki Galeria Kazimierz. RamzeS widzę że imprezujesz.. Jedz do ASO i kup. Naciapane z kanalu...
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Hohoho, grubo. Nadkola ładnie wypchnięte ;-) No to teraz musisz się postarać ;-) Jak coś służę miejscem w garażu ;-) PS: Wszystkiego najlepszego kolego ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ON ma VI Tu masz golfika:http://otomoto.pl/volkswagen-golf-C35653136.html Ja również zaczynam się rozglądać za 7 GTI, po wielu latach jazdy dieslem chyba przyszła pora pojeździć benzyną oglądałemnie ten kolor Mojemu by sie przydalo ale wlasciciel nie bogaty hehe ;-) Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam wygluszenie maski Pw Ci naskrobalem Yo, o tego gościa mi chodziło jak gadaliśmy: http://www.mobil-tech.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hahaha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Maja poczucie humoru, nie? ;-) Naciapane z kanalu...
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Ja ich nie mam w tym rozstawie i nie w 17 ;-) Ale wzor ten.Naciapane z kanalu...
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
A nie na pierwszej pomarańczowego ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Przed chwila pod M1 B5 sedan cappucino z ramkami klubowymi i yablicami KBR... Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe to A2 ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
srebrne też mam Weź dużo drobnych na kelendarze ;-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Hehe dobre ;-) U mnie też ;-) Ja bym stawiał na smoka Wawelskiego ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja wysyłałem DPD przez www.sendit.pl, nadałem dwie paczki po dwa koła w każdejdokladnieNaciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie ja też już kiedyś czyściłem chyba izopropanolem ale po jakimś czasie od czyszczenia problem zaczął się znowu pojawiać. Zobaczę jakie będą wyniki testów na świeżo wypalonej płycie tak więc z zakupem lasera jeszcze się chwilę wstrzymam. Dzięki za rady izopropanol lepszy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyszczenie lasera znane z czyszczenia napędów CD/DVD w kompach, więc powinno działać. Tylko nie whisky czy czymś kolorowym ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja wczoraj siedziałem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chodzi ci zlot w BT czy o wtorkowe spoty? O wtorkowe złoty To musisz kupic drugie A2 aby miec A4 ;-))) Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na Mazurach jest B2Q to mógłbyś zabrać ;-) Niewykluczone, poka!!! http://otomoto.pl/audi-80-b2-quattro-C35590639.html już nie aktualne -nasz kolega kupił B2 Haha, szybko schodza. Kto kupil? Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na Mazurach jest B2Q to mógłbyś zabrać ;-) Niewykluczone, poka!!! http://otomoto.pl/audi-80-b2-quattro-C35590639.html Zwróć uwage, z jakiej miejscowości jest to ogłoszenie... Mnie się kojarzy z tym, że chcą Cie wydymać i wsadzić na mine jednocześnie ABG hahahahaha, coś w tym jest ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na Mazurach jest B2Q to mógłbyś zabrać ;-) Niewykluczone, poka!!! http://otomoto.pl/audi-80-b2-quattro-C35590639.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na Mazurach jest B2Q to mógłbyś zabrać ;-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
A na co Ci taka krowa? Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przeciez o tym mowie To nie potrzeba DQS-a do tego no ale co kto woli.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
135 i 300Nm? Taki przyrost spokojnie by wytrzymało seryjne sprzęgło. A jednomas jak niby ma się wysrać ? Tam nie ma się co zepsuć. Sprzęgło AWX-a ponoć wytrzymuje do 400Nm, więcej trzeba kombinować.