Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co to swieto jakies? Mikołaj był to jest na paliwo ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie Dzięki, dawno mnie nie było a i tak się pewnie spóźnię ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I ja się może w końcu pojawię. Teraz spoty na parkingu pomarańczowym tak ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wal do Janusza, szczegóły na PW.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
ładne masz to autko eeee Twój ładniejszy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak sparciała membrana w gruszce to możliwe ale z fusów nikt Ci nic nie wywróży przecież ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś tam znalazł ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To turbo nie ma zmiennej geometrii, tam jest zawór WG, uszczelke znajdziesz w kazdym sklepie tylko ją dobrze opisz turbinki VNT15 ze zmieną geometrią są we wszystkich 110 konnych VP, w AFN-ach były montowane od samego poczatku tj od 96 roku. VNT15 montowane tez jest w silnikach 101 i 115KM na pompowtryskach ja ma AHU marne 90KM Racja, nie wiem czemu widziałem tam AFN. Nie masz, AHH miały.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To turbo nie ma zmiennej geometrii, tam jest zawór WG, uszczelke znajdziesz w kazdym sklepie tylko ją dobrze opisz turbinki VNT15 ze zmieną geometrią są we wszystkich 110 konnych VP, w AFN-ach były montowane od samego poczatku tj od 96 roku. VNT15 montowane tez jest w silnikach 101 i 115KM na pompowtryskach
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Jeszcze mi język pokazał, a masz w takim razie :P :P :P :P :P :P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A czemu nie pojedziesz do tego mojego ziomka z www.mobil-tech.pl ? PS: http://otomoto.pl/audi-80-super-klasyk-C35022006.html
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Hej. To moja. Śmigasz do Platinium? Właśnie szukam towarzystwa do treningów. Tak ja też tam chodzę to możemy się kiedyś umówić na wspólny trening :-) zawsze to lepiej we dwóch Lepiej się gada ale czy ćwiczy to nie wiem ;-) Sam po sobie widzę. Waski na Bora o 7:50. Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehehehe ;-) Naciapane z bagaznika ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na Czyzynach lekki snieg. Naciapane z bagaznika ...
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Jutro będę, ale jade busem, przeskakuje tylko z Inwalidów na EMpeka i zasuwam na Balice, bo o 17 lot do Liverpoolu. A tak żeby być dłużej to pewnie na wiosna/lato bo zastanawiam się czy na stałe kotwicy w Krk nie zarzucić Wracaj, wracaj ;-) Naciapane z bagaznika ...
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Kiedy będziesz w Krakowie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hahaha, dobre ;-) Naciapane z bagaznika ...
-
[B5 AJM] OGrowóz
Po. Tak się śpieszyłem że nawet nie zmierzyłem ale według tego co podniosłem to coś około 61-62 będzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Naciapane z bagaznika ... No wlasnie, podeslalbys jakies info o tej B7. Znajomi szukaja auta.
-
[B5 AJM] OGrowóz
To ori fele. ET43 8J. Oponki 215/40. Turla sie tak samo dobrze jak letnie ;-)Naciapane z bagaznika ...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
KOZA Hehe, no koza ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
O witam, faktura ;-) ?
-
[B5 AJM] OGrowóz
Też to dzisiaj stwierdziłem ale to kwestia jasnego lakieru, woskowania i po prostu są czyste ;-) Tam jest polerka i czarne wstawki.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Rzecz gustu, jak dla mnie odpicowane Brabusy robia lepsza robote ;-) Naciapane z bagaznika ...
-
[B5 AJM] OGrowóz
Hehe, dobre, zastosuje ;-) Naciapane z bagaznika ... Póki co w końcu zleciały zimówki ;-)