Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie dałem rady wczoraj ale kiedyś obejrzę ;-)
- [B5 AJM] OGrowóz
-
[B5 AJM] OGrowóz
Czaja pod Wieliczka. Mowi sie ze to najlepszy specjalista w okolicy. Tylko tam oddaje i zawsze jestem zadowolony. 110 zl / szt. bierze. Sprawdza felgi przed, jak sa krzywe to prostuje (100 zl / szt.). Maluje proszkowo. Naciapane z bagaznika ... Jeden z wielu nowych gardżetów ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bosek miał być tani to nie marudź teraz PS: Napęd możesz dorezać ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś znowu zakupił ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak kupisz A8 to tam możesz mieć 4,2TDI.Ja bym szukał w A4 B8 jakiegoś fajnego egzemplarza z 2.0 TFSI i Q. Po 2,0 TFSI (białe A4, Q, 2007) wyleczyłem się z tego motoru na dobre Nie dośc że wstyd ( bo żłopie olej litrami) pomijając koszty oleju to jeszcze pali Pb jak V6 ! ( po Krakowie 12-14 litrów) Dopuszczam jeszcze 1,8 litra - ale co mozna z tego zrobić? właściwie - to nadwozie już wybrałem, pozostaje kwestia MOTORU http://otomoto.pl/audi-a7-quattro-3-0-tdi-245km-biala-2011r-C35181617.html Chyba nie myślisz poważnie o tej konkretnej sztuce?? OCZYWIŚCIE ŻE NIE O A7 a już napewno o tym wraku... ale wszystko co napisałem o TFSI przerobiłem osobiście i zdania nie zmienie czy w B8 (lub A5 wystepuje 1,8 TFSI) i co mozna z tego zrobić przy rozsadnym nakładzie środków ? 2.0Tfsi poprawili w kwietniu 2011 roku. Szukaj auta po tej dacie i bedzie ok. Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do 160 starczy Ci przecież 1.9. A czemu wogóle klekota ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bierz 4.2TDi, ponoć to już jeden pies ale w A4 nie było.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też tak miałem rok temu, w tym idę w masę ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na serwisy zbieramy? zartownis.. No co ? Koła lato/zima warte tyle co auto ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Za 20k mogę Ci mój puścić ;-) też pewny ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie ma 66.6 a z pierścieniami 57.1 albo jeszcze inaczej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z merca dużo znajdziesz.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pamiętaj że tam już piasta 66,6, jak w mercu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trojnog ;-) Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wujek, wez mi na kolejnego spota kalendarz Mi też, ale na kolejny chyba jeszcze go nie będzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zależy według którego vinu?!? hahaha, no tak, zapomniałem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wątpie że ktoś takiego moda zrobił aczkolwiek w tym modelu wszystko możliwe W profilu niby ma. Ale buda chyba i tak przygotowana pod Q tak jak i u Ciebie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bosek, chociaż w Q ta B8 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem com uczynił ale nie ma problemu ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a fuuuu z tym czym go zakodowac vcdesem? ktos podpowie jak to zrobic i czy to ten sam vcds co do b7? vcds ten sam, przepisujesz kod do sterownika (bodaj nr sterownika 61 o ile dobrze pamietam) i za to biorą 500 w ASO ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bosek, w podpisie zapomniałeś o BMW ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze że nie Opel...W B8 nie ma trochę mało miejsca? W stosunku do B5 to tam jest dobrze ;-) Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ales nakrecil. Ktorego kupiles w koncu? Naciapane z kanalu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm, foty zrobione pod jakimś salonem CCCO ale to też może być jakaś podpucha. Na alledrgo jest jeszcze eden taki tyle że anglik i w dużo gorszym stanie za 50k PLN... domyślam się że ktoś zbiera na święta. Zdjecia są takiej jakości że nawet tablic aut wokół nie widać ale za to nic tam po Polsku nie widać więc zdjecia raczej z zagranicy.