Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Trochę przy niej pracy ale jakby skończyć to byłaby piękna ;-)
  2. nie wiem tylko czy na 22-gą wyrobie się z oporzadzeniem córy - ostatnio czas dla seibie mam dopiero po północy :/
  3. A5tkę też na oko sprawdzałeś :?: ach Wy się lubicie przekomarzać ;-) Pablo, odebrałem dzisiaj słuchawkę to bym ją chętnie sprawdził ;-)
  4. Tak też właśnie stwierdziłem że jak mam dać 300 zł za przewodowego to dołoże do aku i nie będę latał z kablem ;-) Dzięki za info ;-)
  5. Koledzy macie gdzieś jakieś wtyczki aby kupic Dremela 8200 taniej niż tutaj: http://www.contakt.pl/szlifierka-akumulatorowa-dremel-8200-245-walizka-p-6056.html?osCsid=274e3b3e74d3f3438731a4e0d0230fd9 ?
  6. ale auta się nie robi pod kogoś tylko dla siebie ;-) Rób jak będziesz chciał ;-)
  7. Co to za ciul podpala? Jakich chyba zdeka niezrównoważony koleś.
  8. powoli, najpierw załóż tego gwinta i wsadź słuszną felę ;-)
  9. a może producent tak się zabezpiecza dla bezpieczeństwa
  10. mówiłem Ci że jak tylko zajmiesz się gwintem to Cię wciągnął do Battalionu ;-)
  11. To może weźcie ten czujnik kiedyś na spota ;-) Sprawdziłbym swojego ;-) Chociaż z drugiej strony może lepiej się nie denerwować ;-)
  12. no właśnie sam się zastanawiam
  13. i mnie by ładniej wyglądał ;-)
  14. to już kto co woli hehe ;-)
  15. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to fakt bo skończyliśmy o 3:40, ale to same szczęśliwe chwile ;-)[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 17:01_________________________________________________Zaktualizowałem trochę pierwszą stronę, opis i zdjęcia bo trochę doszło od ostatniego wrzucenia ;-)
  16. Jasna skórka jest fajna ale jak wszystko jest jasne ;-) Tak czy inaczej zmiany na plus ;-)
  17. ja to zaczynam robić w B5 ale chciałem to zrobić na bazie płyty ITX'a i lcd 7-8" dotykowym. Całość jednak będę się starał zapakować do środka Symphony (niestety nie mogę znaleźć uszkodzonego a sprawnego szkoda mi rozbierać). Takie podłączenie do rnse na pewno prostsze. Miałeś aktualnie jakieś problemy z podłączeniem
  18. po co kupować gwint i jeździć na 15" ;-) ? PS: A max w góre jak możesz podnieść ?
  19. trzeba było zakupić na zapas w razie W jakby jakiś miał odpaść ?
  20. no to nie wiem z czego ty robisz to car-pc ale ja zbieram graty i u mnie sama plyta stoi w granicy 500 zł. szukam wlasnie uwalonego symphony wybebeszyć środek i wstawić kompa ;-)
  21. acha, to Ty tego radia nie rozbebeszyłeś tylko wstawiłeś całe tak ? myslałem że wybebeszyłeś bebechy z tego radia i do środka wstawiłeś kompa ;-)
  22. tzn generalnie z kompem to nie problem ;-) a jaki zasilacz i monitor masz ? jak ten monitor masz podpięty ?
  23. Aju, masz jakiś opis, spis tego CAR-PC ?
  24. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    też zamówiłem sobie słuchawkę tylko pytanie czy mi córa da z Wami pograć w najbliższym czasie ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.