Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trochę przy niej pracy ale jakby skończyć to byłaby piękna ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem tylko czy na 22-gą wyrobie się z oporzadzeniem córy - ostatnio czas dla seibie mam dopiero po północy :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A5tkę też na oko sprawdzałeś :?: ach Wy się lubicie przekomarzać ;-) Pablo, odebrałem dzisiaj słuchawkę to bym ją chętnie sprawdził ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak też właśnie stwierdziłem że jak mam dać 300 zł za przewodowego to dołoże do aku i nie będę latał z kablem ;-) Dzięki za info ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy macie gdzieś jakieś wtyczki aby kupic Dremela 8200 taniej niż tutaj: http://www.contakt.pl/szlifierka-akumulatorowa-dremel-8200-245-walizka-p-6056.html?osCsid=274e3b3e74d3f3438731a4e0d0230fd9 ?
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
ale auta się nie robi pod kogoś tylko dla siebie ;-) Rób jak będziesz chciał ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co to za ciul podpala? Jakich chyba zdeka niezrównoważony koleś.
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
powoli, najpierw załóż tego gwinta i wsadź słuszną felę ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a może producent tak się zabezpiecza dla bezpieczeństwa
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
mówiłem Ci że jak tylko zajmiesz się gwintem to Cię wciągnął do Battalionu ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To może weźcie ten czujnik kiedyś na spota ;-) Sprawdziłbym swojego ;-) Chociaż z drugiej strony może lepiej się nie denerwować ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no właśnie sam się zastanawiam
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
i mnie by ładniej wyglądał ;-)
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
to już kto co woli hehe ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
to fakt bo skończyliśmy o 3:40, ale to same szczęśliwe chwile ;-)[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 17:01_________________________________________________Zaktualizowałem trochę pierwszą stronę, opis i zdjęcia bo trochę doszło od ostatniego wrzucenia ;-)
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
i RH Turbo ;-)
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
Jasna skórka jest fajna ale jak wszystko jest jasne ;-) Tak czy inaczej zmiany na plus ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja to zaczynam robić w B5 ale chciałem to zrobić na bazie płyty ITX'a i lcd 7-8" dotykowym. Całość jednak będę się starał zapakować do środka Symphony (niestety nie mogę znaleźć uszkodzonego a sprawnego szkoda mi rozbierać). Takie podłączenie do rnse na pewno prostsze. Miałeś aktualnie jakieś problemy z podłączeniem
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
po co kupować gwint i jeździć na 15" ;-) ? PS: A max w góre jak możesz podnieść ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
trzeba było zakupić na zapas w razie W jakby jakiś miał odpaść ?
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
no to nie wiem z czego ty robisz to car-pc ale ja zbieram graty i u mnie sama plyta stoi w granicy 500 zł. szukam wlasnie uwalonego symphony wybebeszyć środek i wstawić kompa ;-)
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
acha, to Ty tego radia nie rozbebeszyłeś tylko wstawiłeś całe tak ? myslałem że wybebeszyłeś bebechy z tego radia i do środka wstawiłeś kompa ;-)
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
tzn generalnie z kompem to nie problem ;-) a jaki zasilacz i monitor masz ? jak ten monitor masz podpięty ?
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Aju, masz jakiś opis, spis tego CAR-PC ?
-
Gran Turismo 5
też zamówiłem sobie słuchawkę tylko pytanie czy mi córa da z Wami pograć w najbliższym czasie ;-)